О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 30 марта 2012 года № 1/231 "Об утверждении регламентов электронных государственных услуг в сфере социальной защиты, предоставляемых в городе Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 11 февраля 2013 года N 1/73. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 22 февраля 2013 года за N 968. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 11 апреля 2014 года N 2/236
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 11.04.2014 N 2/236 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы «Об утверждении регламентов электронных государственных услуг в сфере социальной защиты, предоставляемых в городе Алматы» от 30 марта 2012 года № 1/231 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 935, опубликовано 19 мая 2012 года в газетах «Вечерний Алматы» № 61-62 и 19 мая 2012 года «Алматы Ақшамы» № 59-60) следующее изменение:
подпункт 2) пункта 1 исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Алматы М. Мукашева.
3. Управлению занятости и социальных программ города Алматы (далее - Управление) обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе Управления.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы                            А. Есимов
Вносит:
Начальник Управления
занятости и социальных программ
города Алматы                      А. Кульмаханов
Согласовано:
Первый заместитель акима
города Алматы                      М. Мукашев
Заведующий отделом контроля
за соблюдением качества
предоставления государственных
услуг                              М. Суюндуков
Заведующая юридическим отделом
аппарата акима города Алматы       А. Касымова

Алматы қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 1/231 "Алматы қаласында көрсетілетін әлеуметтік қорғау саласындағы электрондық мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 11 ақпандағы N 1/73 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 ақпанда N 968 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 11 сәуірдегі N 2/236 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 11.04.2014 N 2/236 қаулысымен (жарияланғаннан кейін 10 күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің «Алматы қаласында көрсетілетін әлеуметтік қорғау саласындағы электрондық мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы» 2012 жылғы 30 наурыздағы № 1/231 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 935 болып тіркелген, 2012 жылдың 19 мамырда «Вечерний Алматы» № 61-62 және 2012 жылдың 19 мамырда «Алматы Ақшамы» № 59-60 газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1 тармақтың 2) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің бірінші орынбасары М. Мұқашевқа жүктелсін.
3. Алматы қалалық Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы (бұдан әрі - Басқарма) осы қаулыны Басқарманың интернет ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген кезден бастап күшіне енеді және алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Алматы қаласының әкімі                А. Есімов
Енгізуші:
Алматы қалалық Жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
басқармасының бастығы                 Ә. Құлмаханов
Келісілді:
Алматы қаласы әкімінің
бірінші орынбасары                    М. Мұқашев
Мемлекеттік қызметтерді көрсету
сапасының сақталуын бақылау
бөлімінің меңгерушісі                 М. Сүйіндіков
Алматы қаласы әкімі аппараты
заң бөлімі меңгерушісі                А. Қасымова