О внесении изменений и дополнения в решение XI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 12 декабря 2012 года № 74 "О бюджете города Алматы на 2013 - 2015 годы"
Решение ХIХ сессии Маслихата города Алматы V созыва от 28 августа 2013 года N 152. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 12 сентября 2013 года за N 996. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 3 статьи 106, пунктом 1 статьи 108 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 12 декабря 2012 года № 74 "О бюджете города Алматы на 2013 - 2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 959, опубликовано 29 декабря 2012 года в газете "Алматы акшамы" № 157 и 29 декабря 2012 года в газете "Вечерний Алматы" № 160-161), с изменениями, внесенными решениями XIII-й сессией маслихата города Алматы V-го созыва от 15 февраля 2013 года № 92 "О внесении изменений в решение XI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 12 декабря 2012 года № 74 "О бюджете города Алматы на 2013 - 2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 970, опубликовано 14 марта 2013 года в газете "Алматы акшамы" № 34 и 14 марта 2013 года в газете "Вечерний Алматы" № 35), XVI-й сессией маслихата города Алматы V-го созыва от 22 мая 2013 года № 106 "О внесении изменений в решение XI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 12 декабря 2012 года № 74 "О бюджете города Алматы на 2013 - 2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 980, опубликовано 15 июня 2013 года в газете "Алматы акшамы" № 74-75 и 15 июня 2013 года в газете "Вечерний Алматы" № 75-76), XVII-й сессией маслихата города Алматы V-го созыва от 27 июня 2013 года № 135 "О внесении изменений в решение XI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 12 декабря 2012 года № 74 "О бюджете города Алматы на 2013 - 2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 986, опубликовано 18 июля 2013 года в газете "Алматы акшамы" № 87 и 18 июля 2013 года в газете "Вечерний Алматы" № 89) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):

V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XI сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы "2013-2015 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" N 74 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
V сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХІХ сессиясының 2013 жылғы 28 тамыздағы N 152 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 қыркүйекте N 996 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабының 3-тармағына, 108-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына сәйкес V сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы XI сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 74 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 959 рет санымен тіркелген, 2012 жылғы 29 желтоқсандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 157 санында және 2012 жылғы 29 желтоқсандағы "Вечерний Алматы" газетінің № 160-161 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының XIII сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XI сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы "2013-2015 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 74 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2013 жылғы 15 ақпандағы № 92 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 970 рет санымен тіркелген, 2013 жылғы 14 наурыздағы "Алматы ақшамы" газетінің № 34 санында және 2013 жылғы 14 наурыздағы "Вечерний Алматы" газетінің № 35 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының XVI сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XI сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы "2013-2015 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 74 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2013 жылғы 22 мамырдағы № 106 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 980 рет санымен тіркелген, 2013 жылғы 15 маусымдағы "Алматы ақшамы" газетінің № 74-75 санында және 2013 жылғы 15 маусымдағы "Вечерний Алматы" газетінің № 75-76 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының XVII сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XI сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы "2013-2015 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 74 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2013 жылғы 27 маусымдағы № 135 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 986 рет санымен тіркелген, 2013 жылғы 18 шілдедегі "Алматы ақшамы" газетінің № 87 санында және 2013 жылғы 18 шілдедегі "Вечерний Алматы" газетінің № 89 санында жарияланған) шешімдерімен келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:

цифры "329 049 867,6" заменить цифрами "333 349 012,6";
в подпункте 2):
цифры "340 255 347,4"; заменить цифрами "344 351 441,2";
в подпункте 4):
в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифры "11 198 122" заменить цифрами "11 396 173";
в строке "приобретение финансовых активов" цифры "11 198 122" заменить цифрами "11 468 893";
дополнить строкой следующего содержания:
"поступления от продажи финансовых активов государства – 72 720";
в подпункте 5):
цифры "-22 381 713,8" заменить цифрами "-22 376 713,6";
в подпункте 6):
цифры "22 381 713,8" заменить цифрами "22 376 713,6";
в пункте 6 цифры "4 893 596" заменить цифрами "5 306 042";
в пункте 7 цифры "2 870 975" заменить цифрами "2 814 560";
в пункте 8 цифры "14 027 280" заменить цифрами "15 131 516";
в пункте 9 цифры "59 248 449,2" заменить цифрами "59 600 749,2";
в пункте 10 цифры "39 648 498" заменить цифрами "39 777 636";
в пункте 11 цифры "8 823 115" заменить цифрами "8 965 011";
в пункте 12 цифры "37 733 762,1" заменить цифрами "39 412 503,1";
в пункте 13 цифры "19 258 099" заменить цифрами "19 611 948";
в пункте 14 цифры "16 081 786" заменить цифрами "15 891 104";
в пункте 15 цифры "7 115 040" заменить цифрами "7 162 071";
в пункте 16 цифры "5 273 282" заменить цифрами "5 314 034";
в пункте 17 цифры "56 712 188,3" заменить цифрами "56 722 704,3";
в пункте 18 цифры "24 559 098,8" заменить цифрами "24 867 054,8";

"329 049 867,6" сандары "333 349 012,6" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"340 255 347,4" сандары "344 351 441,2" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо" деген жол бойынша "11 198 122" сандары "11 396 173" сандарымен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" деген жол бойынша "11 198 122" сандары "11 468 893" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 72 720";
5) тармақшасында:
"-22 381 713,8" сандары "-22 376 713,6" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"22 381 713,8" сандары "22 376 713,6" сандарымен ауыстырылсын;
6-тармақтағы "4 893 596" сандары "5 306 042" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақтағы "2 870 975" сандары "2 814 560" сандарымен ауыстырылсын;
8-тармақтағы "14 027 280" сандары "15 131 516" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақтағы "59 248 449,2" сандары "59 600 749,2" сандарымен ауыстырылсын;
10-тармақтағы "39 648 498" сандары "39 777 636" сандарымен ауыстырылсын;
11-тармақтағы "8 823 115" сандары "8 965 011" сандарымен ауыстырылсын;
12-тармақтағы "37 733 762,1" сандары "39 412 503,1" сандарымен ауыстырылсын;
13-тармақтағы "19 258 099" сандары "19 611 948" сандарымен ауыстырылсын;
14-тармақтағы "16 081 786" сандары "15 891 104" сандарымен ауыстырылсын;
15-тармақтағы "7 115 040" сандары "7 162 071" сандарымен ауыстырылсын;
16-тармақтағы "5 273 282" сандары "5 314 034" сандарымен ауыстырылсын;
17-тармақтағы "56 712 188,3" сандары "56 722 704,3" сандарымен ауыстырылсын;
18-тармақтағы "24 559 098,8" сандары "24 867 054,8" сандарымен ауыстырылсын;

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
3. Секретарю маслихата города Алматы Мукашеву Т.Т. произвести государственную регистрацию нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года и распространяется на отношения, возникшие до введения его в действие.
Председатель XIX -й сессии маслихата
города Алматы V-го созыва,
секретарь маслихата
Т. Мукашев
Приложение 1
к решению XIX-й сессии
маслихата города Алматы
V-го созыва
от 28 августа 2013 года № 152
БЮДЖЕТ ГОРОДА АЛМАТЫ НА 2013 ГОД
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс Наименование
Подкласс
Специфика
1
2
3
I. ДОХОДЫ

2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Алматы қаласы мәслихатының хатшысы Т.Т. Мұқашевқа нормативтік құқықтық актіні Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізу жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және оның қолданысқа енгізілуіне дейін, туындаған қатынастарға қолданылады.
V сайланған Алматы қаласы
мәслихаты XІX сессиясының
төрағасы, мәслихат хатшысы
Т. Мұқашев
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының XIX сессиясяның
2013 жылғы 28 тамыздағы
№ 152 шешіміне
1 қосымша
АЛМАТЫ ҚАЛАСЫНЫҢ 2013 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН БЮДЖЕТІ
Санаты
Сыныбы Атауы
Ішкi сыныбы
Специфика
Сомасы
(мың теңге)
1
2
3
I. КІРІСТЕР