Об утверждении перечня социально значимых убыточных маршрутов, подлежащих субсидированию в городе Алматы на 2013 год
Решение ХIХ сессии маслихата города Алматы V созыва от 28 августа 2013 года N 156. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 26 сентября 2013 года за N 999. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 11 постановления Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2011 года № 1014 "Об утверждении Правил субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров", в целях обеспечения доступного уровня тарифов и возможности свободного передвижения населения на городских и пригородных сообщениях, маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Утвердить перечень социально значимых убыточных маршрутов, подлежащих субсидированию в городе Алматы на 2013 год согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по вопросам градостроительства, благоустройства и коммунальной собственности маслихата города Алматы Б. Шин и заместителя акима города Алматы Ю. Ильина.
3. Маслихату города Алматы (Т. Мукашев) произвести государственную регистрацию нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XIX-й сессии маслихата
города Алматы V-го созыва,
секретарь маслихата
Т. Мукашев
Приложение
к решению XIX-ой сессии
маслихата города Алматы
V-го созыва от 28 августа 2013 года
№ 156
Перечень социально значимых убыточных
маршрутов города Алматы
№ п/п
№ мар-
шрута
Наименование автобусных маршрутов
период
обслужи-
вания маршрута
1
1

Алматы қаласындағы субсидиялауға жататын 2013 жылға арналған әлеуметтік мәні бар залалды маршруттар тізбесін бекіту туралы
V сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХІХ сессиясының 2013 жылғы 28 тамыздағы N 156 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 қыркүйекте N 999 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 5 қыркүйектегі № 1014 "Әлеуметтік мәні бар жолаушылар тасымалдауларын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың залалдарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау қағидасын бекіту туралы" қаулысының 11-тармағына сәйкес, тарифтердің қолжетімді деңгейін, қалалық және қала маңы қатынастарында халықтың еркін жүріп-тұру мүмкіндігін қамтамасыз ету мақсатында, V сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алматы қаласындағы субсидиялауға жататын 2013 жылға арналған әлеуметтік мәні бар залалды маршруттар тізбесі осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2.аОсы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының қала құрылысы, көріктендіру және коммуналдық меншік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы Б.аШинге және Алматы қаласы әкімінің орынбасары Ю.аИльинге жүктелсін.
3.аАлматы қаласының мәслихаты (Т.аМұқашев) нормативтік құқықтық актіні Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізсін.
4.аОсы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
V сайланған Алматы қаласы
мәслихаты XIX сессиясының
төрағасы, мәслихат хатшысы
Т. Мұқашев
V сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
2013 жылғы 28 тамыздағы
XIХ сессиясының № 156 шешіміне
қосымша
Алматы қаласының әлеуметтік мәні бар
залалды маршруттарының тізбесі
рет №
маршруттың №
Автобус маршруттарының атауы
маршруттың қызмет көрсету кезеңі
1
1