Об установлении видов субсидируемых удобрений и гербицидов и норм субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализованных производителями, на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у поставщиков удобрений и (или) у иностранных производителей удобрений, на 1 килограмм (литр) гербицидов, приобретенных у поставщиков гербицидов на 2013 год
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 29 марта 2013 года N 108. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 апреля 2013 года N 2256. Утратило силу - постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 12 июля 2013 года N 241
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 12.07.2013 N 241
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4) пункта 8 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить:
виды субсидируемых удобрений и гербицидов на 2013 год согласно приложению 1;
нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализованных производителями на 2013 год согласно приложению 2;
нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у поставщика удобрений и (или) у иностранных производителей удобрений на 2013 год согласно приложению 3;

2013 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыш пен гербицид түрлерiн және өндiрушiлер сатқан тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литрiне, килограмына), тыңайтқыш жеткiзушiден және (немесе) шетелдiк тыңайтқыш өндiрушiлерден сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литрiне, килограмына), гербицид жеткiзушiлерден сатып алынған гербицидтердiң 1 килограмына (литрiне) арналған субсидиялар нормаларын белгiлеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 29 наурыздағы N 108 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 сәуірде N 2256 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 12 шілдедегі N 241 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 12.07.2013 N 241 қаулысымен (алғаш ресми жариялаған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 1-тармағы 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 8-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Белгіленсін:
1-қосымшаға сәйкес 2013 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыш пен гербицид түрлерi;
2-қосымшаға сәйкес 2013 жылға арналған өндiрушiлер сатқан тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литрiне, килограмына) субсидиялар нормалары;
3-қосымшаға сәйкес 2013 жылға арналған тыңайтқыш жеткiзушiден және (немесе) шетелдiк тыңайтқыш өндiрушiлерден сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литрiне, килограмына) субсидиялар нормалары;

нормы субсидий на 1 килограмм (литр) гербицидов, приобретенных у поставщиков гербицидов на 2013 год согласно приложению 4.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                         С. Ескендиров
«СОГЛАСОВАНО»
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан                     A. Мамытбеков
Приложение 1
к постановлению акимата области
от 29 марта 2013 года № 108
Виды субсидируемых удобрений и гербицидов на 2013 год
№ п/п
Субсидируемые виды удобрений
1

4-қосымшаға сәйкес 2013 жылға арналған гербицид жеткiзушiлерден сатып алынған гербицидтердiң 1 килограмына (литрiне) арналған субсидиялар нормалары.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғаш ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                           С. Ескендіров
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі                 А. Мамытбеков
Облыс әкімдігінің 2013 жылғы
29 наурыздағы № 108 қаулысына
1-қосымша
2013 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыш пен гербицид түрлерi
№ р/с
Субсидияланатын тыңайтқыш түрлерi
1

Эскадрон 70, концентрат эмульсии (2,4-Д кислота в виде,2-этилгексилового эфира, 850 г/л)
23
Питон гранд, водно-диспергируемые гранулы (клопиралид, 750 г/кг)
24
Чероки, 75% водно-диспергируемые гранулы (тифенсульфурон-метил, 750 г/кг)
25
Рамон Супер, концентрат эмульсии (галоксифоп-Р-метил, 104 г/л)
26
Рап водный раствор (глифосат 360 г/л)
27
Тапир, 10% водный концентрат (имазетапир, 100 г/л)
28
Робусто, концентрат эмульсии (2-этилгексиловый эфир 2,4-Д кислоты, 850 г/л)
29

Эскадрон 70, эмульсия концентраты (2,4-Д қышқылы түрінде, 2-этилгексил эфир, 850 г/л)
23
Питон гранд, сулы диспенгирлендірілетін түйіршектер (клопиралид, 750 г/кг)
24
Чероки, 75% сулы диспенгирлендірілетін түйіршектер тифенсульфурон-метил, 750 г/кг)
25
Рамон Супер, эмульсия концентраты (галоксифоп-Р-метил, 104 г/л)
26
Рап су ерітіндісі (глифосат 360 г/л)
27
Тапир, 10% су концентраты (имазетапир, 100 г/л)
28
Робусто эмульсия концентраты (2-этилгексил эфирі 2,4-Д қышқылы, 850 г/л)
29