О внесении изменений и дополнений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 10/1 "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 28 июня 2013 года N 16/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 июля 2013 года N 2303. Утратило силу (письмо маслихата Северо-Казахстанской области от 9 января 2014 года N 2.1-11/03)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Северо-Казахстанской области от 9 января 2014 года N 2.1-11/03)
В соответствии со статьями 106 и 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2013 года № 649 «О внесении изменений и дополнений в Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2013-2015 годы»», Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 10/1 «Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2043 4 января 2013 года, опубликовано 12 января 2013 года в газете «Солтүстік Қазақстан», 12 января 2013 года в газете «Северный Казахстан» следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить областной бюджет Северо-Казахстанской области на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 96 418 840,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 637 638 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 549 919,2 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 84 231 283,6 тысячи тенге;
2) затраты – 97 300 144 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 560 114 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 914 390 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 354 276 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

"2013-2015 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы N 10/1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2013 жылғы 28 маусымдағы N 16/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 9 шілдеде N 2303 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2014 жылғы 9 қаңтардағы N 2.1-11/03 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2014 жылғы 9 қаңтардағы N 2.1-11/03 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 108-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, «2013-2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасы Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 25 маусымдағы № 649 қаулысына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы» Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 4 қаңтарда № 2043 тіркелген, 2013 жылғы 12 қаңтардағы «Солтүстік Қазақстан» газетінде, 2013 жылғы 12 қаңтардағы «Северный Казахстан» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 12 және сәйкесінше 3-қосымшаларға сәйкес 2013-2015 жылдарға, соның ішінде 2013 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 96 418 840,8 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 11 637 638 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 549 919,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 84 231283,6 мың теңге;
2) шығындар – 97 300 144 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 560 114 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1 914 390 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 354 276 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түскен түсім – 0 мың теңге;

5) дефицит бюджета – -2 441 417,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 2 441 417,2 тысячи тенге.»;
пункт 7 дополнить подпунктами 38), 39), 40) следующего содержания:
«38) на повышение доступности товаров, работ и услуг для субъектов агропромышленного комплекса;
39) на увеличение штатной численности местных исполнительных органов;
40) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов», утвержденной Постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2011 года № 862.»;
пункт 11 изложить в следующей редакции:
«11. Утвердить резерв местного исполнительного органа Северо-Казахстанской области на 2013 год в сумме 165 608 тысяч тенге.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

5) бюджет тапшылығы – -2 441 417,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 2 441 417,2 мың теңге.»;
7-тармақ келесі мазмұндағы 38), 39), 40) тармақшаларымен толықтырылсын:
«38) агроөнеркәсіптік кешен субъектілері үшін тауарлардың, жұмыстардың және көрсетілетін қызметтердің қолжетімділігін арттыруға берілетін ағымдағы;
39) жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға берілетін ағымдағы;
40) Қазақтан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 26 шілдедегі № 862 Қаулысымен бекітілген «Өңірлерді дамыту» бағдарламасының аясында инженерлік инфрақұрылымды дамытуға.»;
11-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«11. 2013 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысының жергілікті атқарушы органының резерві 165 608 мың теңге сомада бекітілсін.»;
көрсетілген шешімге 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

99 980
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 150 970
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
51 833
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
18 229
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
494 823
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
139 653
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
130 414
013
Капитальные расходы государственного органа
1 215
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 921 977
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 446 105
033
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
167 692
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
5 950
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
407 062
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
196 656
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
127 695
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
212 064
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
9 688
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
113 811
271
Управление строительства области
231 159
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
157 811
037
Строительство и реконструкция объектов образования

99 980
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 150 970
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
51 833
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
18 229
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
494 823
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
139 653
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
130 414
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 215
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 921 977
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 446 105
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
167 692
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 950
045
Аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
407 062
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
196 656
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
127 695
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
212 064
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
9 688
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
113 811
271
Облыстың құрылыс басқармасы
231 159
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
157 811
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау

73 348
5
Здравоохранение
23 305 922,4
253
Управление здравоохранения области
19 367 035
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
95 700
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
399 636
006
Услуги по охране материнства и детства
136 798
007
Пропаганда здорового образа жизни
90 860
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
32 491
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2 701 409
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
2 477 424
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
506 017
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
56 652
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
432 676
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
4 850
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
32 784
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
289 804
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
445 869
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
201 900
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
296 994
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
305 376
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
567 550
029
Областные базы спецмедснабжения
47 147
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
14 499
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 298 105
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
40 459
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения

73 348
5
Денсаулық сақтау
23 305 922,4
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
19 367 035
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
95 700
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
399 636
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
136 798
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
90 860
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
32 491
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2 701 409
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
2 477 424
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
506 017
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
56 652
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
432 676
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
4 850
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
32 784
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
289 804
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
445 869
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
201 900
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
296 994
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
305 376
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
567 550
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
47 147
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
14 499
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 298 105
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
40 459
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету

464 770
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 456 981
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
6 970 284
271
Управление строительства области
3 938 887,4
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
3 938 887,4
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 765 427
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 976 792
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
90 199
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
387 843
003
Социальная поддержка инвалидов
154 817
007
Капитальные расходы государственного органа
4 853
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
44 418
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
935 392
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
32 734
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
191 773
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
55 589
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
4 224
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
74 950
261
Управление образования области
788 635
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
752 717
037
Социальная реабилитация
35 918
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 779 080
253
Управление здравоохранения области
10 378
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
10 378
256
Управление координации занятости и социальных программ области
6 332
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

464 770
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
1 456 981
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
6 970 284
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 938 887,4
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
3 938 887,4
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 765 427
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 976 792
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
90 199
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
387 843
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
154 817
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 853
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
44 418
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
935 392
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
32 734
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
191 773
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
55 589
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
4 224
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
74 950
261
Облыстың білім басқармасы
788 635
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
752 717
037
Әлеуметтік сауықтандыру
35 918
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 779 080
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 378
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
10 378
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 332
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу

6 332
259
Управление архивов и документации области
1 285
042
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 285
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
5 027
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5 027
261
Управление образования области
36 718
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
33 669
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3 049
262
Управление культуры области
3 765
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
3 765
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
31 923
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
31 923
271
Управление строительства области
6 148 131
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 826 957
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 778 717
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
2 542 457
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
535 521
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в жилищно-коммунального хозяйства
36 677
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
306 361
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
32 186
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
100 000
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
60 297
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

6 332
259
Облыстың мұрағаттар және құжаттама басқармасы
1 285
042
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1 285
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
5 027
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5 027
261
Облыстың білім басқармасы
36 718
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
33 669
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
3 049
262
Облыстың мәдениет басқармасы
3 765
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 765
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
31 923
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
31 923
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6 148 131
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 826 957
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 778 717
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2 542 457
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
535 521
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 677
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
306 361
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
32 186
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
100 000
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
60 297
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

36 434
010
Капитальные расходы государственного органа
4 100
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
51 928
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
633 302
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
63 219
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
7 500
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
527 969
006
Охрана животного мира
17 390
008
Мероприятия по охране окружающей среды
3 224
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
14 000
255
Управление сельского хозяйства области
11 350 576
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
103 106
002
Поддержка семеноводства
431 023
003
Капитальные расходы государственного органа
988
010
Государственная поддержка племенного животноводства
754 451
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
1 267 113
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
1 708 186
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
3 300
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
3 297 819
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
515 740
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 912
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
59 811
036
Повышение экономической доступности гербицидов
2 364 982
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
756 015
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
86 130
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 221 143
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения

36 434
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 100
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
51 928
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
633 302
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63 219
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
7 500
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
527 969
006
Жануарлар дүниесін қорғау
17 390
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
3 224
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
14 000
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
11 350 576
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
103 106
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
431 023
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
988
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
754 451
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттік қолдау
1 267 113
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
1 708 186
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
3 300
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
3 297 819
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
515 740
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
1 912
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
59 811
036
Гербицидтердің экономикалық қолжетімділігін арттыру
2 364 982
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкерлердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
756 015
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
86 130
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 221 143
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау