О внесении изменения в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 22 января 2013 года N 12/3 "Об определении перечня социально значимых сообщений по Северо-Казахстанской области"
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 2 июля 2013 года N 16/14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 июля 2013 года N 2321. Утратило силу решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 29 августа 2018 года № 24/5
Сноска. Утратило силу решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 29.08.2018 № 24/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", в целях обеспечения доступного уровня тарифов и возможности свободного передвижения населения по территории Северо-Казахстанской области, Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 22 января 2013 года № 12/3 "Об определении перечня социально значимых сообщений по Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2191 22 февраля 2013 года, опубликовано 28 февраля 2013 года в газете "Солтүстік Қазақстан", 28 февраля 2013 года в газете "Северный Казахстан" следующее изменение:
приложение к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XVI сессии
Северо-Казахстанского
областного маслихата Е. Коноплева
Секретарь
Северо-Казахстанского
областного маслихата К. Едресов

"Солтүстік Қазақстан облысы бойынша әлеуметтiк маңызы бар қатынастар тiзбесін анықтау туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 22 қаңтардағы N 12/3 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 2 шілдедегі N 16/14 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 шілдеде N 2321 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 29 тамыздағы № 24/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 29.08.2018 № 24/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 14-бабы 1-тармағы 5) тармақшасына сәйкес қолжетімді тарифтер деңгейін және Солтүстік Қазақстан облысы аумағы бойынша халықтың еркін қозғалу мүмкіндігін қамтамасыз ету мақсатында Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы бойынша әлеуметтiк маңызы бар қатынастар тiзбесін анықтау туралы" 2013 жылғы 22 қаңтардағы № 12/3 шешіміне (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде 2013 жылғы 22 ақпанда № 2191 тiркелген, 2013 жылғы 28 ақпандағы "Солтүстік Қазақстан" газетінде, 2013 жылғы 28 ақпандағы "Северный Казахстан" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетiлген шешiмнің қосымшасы осы шешiмнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихатының
XVІ сессиясының төрағасы Е. Коноплева
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихатының хатшысы Қ. Едіресов