О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
Решение маслихата города Петропавловска от 9 августа 2013 года N 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 августа 2013 года N 2348. Утратило силу решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 25 апреля 2016 года N 4
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 25.04.2016 N 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", в целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций, Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Определить местом для проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории города Петропавловска: Парк Победы по улице Набережная.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
сессии Петропавловского
городского маслихата
Г. Семенова
Секретарь
Петропавловского
городского маслихата
Л. Жалмуканова

Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша регламенттеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы мәслихатының 2013 жылғы 9 тамыздағы N 4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 29 тамызда N 2348 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы мәслихатының 2016 жылғы 25 сәуірдегі N 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы мәслихатының 25.04.2016 N 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10-бабына сәйкес, бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша регламенттеу мақсатында Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Петропавл қаласында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу орны Набережная көшесіндегі Жеңіс саябағы анықталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Петропавл қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
Г. Семенова
Петропавл қалалық
мәслихат хатшысы
Л. Жалмұқанова