Об определении мест в городе Петропавловске для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещения для встреч с избирателями кандидатов в депутаты Петропавловского городского маслихата
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 13 сентября 2013 года N 1697. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 23 сентября 2013 года N 2365. Утратило силу (письмо аппарата акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 11 декабря 2013 года N 02.14/03-03/2710
Сноска. Утратило силу (письмо аппарата акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 11.12.2013 N 02.14/03-03/2710
В соответствии с пунктами 46 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан» акимат города Петропавловска Северо–Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить в городе Петропавловске места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты Петропавловского городского маслихата, согласно приложению.
2. Предоставить кандидатам в депутаты Петропавловского городского маслихата на договорной основе помещение для встреч с избирателями по городу Петропавловску государственное коммунальное казенное предприятие «Городской дом культуры», расположенное по улице имени Каныша Сатпаева, 37.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Балло Е. С.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Т. Закарьянов
«Согласовано»
Председатель Петропавловской
городской избирательной комиссии           Н. Петров
Приложение
к постановлению акимата
города Петропавловска
от 19 сентября 2013 года № 1697
Места в городе Петропавловске для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Петропавловского городского маслихата
Наименование населенного пункта
Месторасположение
Наименование объекта для размещения
1
город Петропавловск
пересечение улиц Интернациональная – Астана, возле гостиницы «Колос»
Металличес-
кие щиты
2
город Петропавловск
пересечение улиц Парковая – Конституции Казахстана
Металличес-
кие щиты
3
город Петропавловск
возле центрального входа торгового дома «Тайга» по улице имени Жамбыла
Металличес-
кие щиты
4
город Петропавловск
возле входа в торговый дом «Пирамида» по улице имени В.Б.Кошукова
Металличес-
кие щиты
5
город Петропавловск
у центрального входа в городской Парк культуры и отдыха на пересечении улиц имени Мухтара Ауэзова и Конституции Казахстана
Металличес-
кие щиты

Петропавл қаласында Петропавл қалалық мәслихатының депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесуіне үй-жай беруге және үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 13 қыркүйектегі N 1697 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 23 қыркүйекте N 2365 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 11 желтоқсандағы N 02.14/03-03/2710 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 11.12.2013 N 02.14/03-03/2710 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңы 28-бабының 46-тармақтарына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Петропавл қаласында Петропавл қалалық мәслихатының депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыруға орындар белгіленсін, қосымшаға сәйкес.
2. Петропавл қалалық мәслихатының депутаттығына кандидаттардың Петропавл қаласы бойынша сайлаушылармен кездесуі үшін шарт негізінде Қаныш Сәтбаев атындағы көше, 37 мекенжайында орналасқан «Қалалық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны үй-жайы берілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Е. С. Баллоға жүктелсін.
4. Осы қаулы оны бірінші ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Т. Закариянов
«Келісілді»
Петропавл қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы                     Н. Петров
13 қыркүйек 2013 жыл
Петропавл қаласы әкімдігінің
13 қыркүйек 2013 жылғы
№ 1697 қаулысына
қосымша
Петропавл қалалық мәслихатының депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған Петропавл қаласындағы орындар
Елді мекеннің атауы
Орналасқан жері
Орналастыру үшін объектінің атауы
1
Петропавл қаласы
Интернациональная - Астана көшелерінің қиылысы, «Колос» қонақ үйінің жаны
Металл қалқандар
2
Петропавл қаласы
Парковая - Қазақстан Конституциясы көшелерінің қиылысы
Металл қалқандар
3
Петропавл қаласы
Жамбыл атындағы көшедегі «Тайга» сауда үйіне кіреберіс жаны
Металл қалқандар
4
Петропавл қаласы
В. Б. Кошуков атындағы көшедегі «Пирамида» сауда үйіне кіреберіс жаны
Металл қалқандар
5
Петропавл қаласы
Мұхтар Әуезов атындағы және Қазақстан Конституциясы көшелерінің қиылысындағы қалалық Мәдениет және демалыс саябағының орталық кіреберісінде
Металл қалқандар