О внесении изменения в постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2012 года N 430 "Об организации оплачиваемых общественных работ в организациях Акжарского района на 2013 год"
Постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 5 ноября 2013 года N 325. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 декабря 2013 года N 2417
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» акимат Акжарского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2012 года № 430 «Об организации оплачиваемых общественных работ в организациях Акжарского района на 2013 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2173 от 13 февраля 2013 года, опубликовано 1 марта 2013 года в газетах «Акжар-хабар» № 10, «Дала Дидары» № 10) следующее изменение:
Приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акжарского района Северо-Казахстанской области Сыздыкова Ж. Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Акжарского района
Северо-Казахстанской области                 М. Турысбеков
«СОГЛАСОВАНО»:
Директор государственного
учреждения «Акжарский районный архив»       Исмагулова С.С.
«СОГЛАСОВАНО»:
Начальник Управления юстиции
Акжарского района департамента юстиции
Северо-Казахстанской области
Министерства юстиции Республики Казахстан   Қадырқызы Л.
Приложение
к постановлению акимата
Акжарского района
от 5 ноября 2013 года № 325
Приложение
к постановлению акимата
Акжарского района
от 25 декабря 2012 года № 430
Перечень
организаций Акжарского района, виды и объемы общественных работ
п/п
Наименование
организации
Виды оплачиваемых общественных работ
Объем общественных работ
Количество
человек
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Айсаринского сельского округа Акжарского района Северо-
Казахстанс-
кой области»
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от
мусора улиц – 2000 квадратных метров, прополка сорной
травы – 1000 квадратных метров, обрезка деревьев – 65 штук, вырубка веток – 200 кустарников,
побелка деревьев - 65
штук, посадка саженцев - 130 штук
7
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-
Казахстанс-
кой области»

"2013 жылға Ақжар ауданының ұйымдарында төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 25 желтоқсандағы N 430 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 5 қарашадағы N 325 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 5 желтоқсанда N 2417 болып тіркелді
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2013 жылға Ақжар ауданының ұйымдарында төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 430 қаулысына (нормативтік-құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 13 ақпанда № 2173 тіркелген, 2013 жылғы 1 наурыздағы № 10 «Ақжар-хабар», № 10 «Дала Дидары» газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімінің орынбасары Ж. Б. Сыздықовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ақжар ауданының әкімі                      М. Тұрысбеков
«КЕЛІСІЛДІ»:
«Ақжар аудандық мұрағат»
мемлекеттік мекемесінің
директоры                                  С.С. Исмагулова
«КЕЛІСІЛДІ»:
Қазақстан Республикасының
Әділет министрлігі
Солтүстік Қазақстан Әділет департаменті
Ақжар ауданының Әділет басқармасының
бастығы                                    Л. Қадырқызы
2013 жылғы 5 қарашадағы № 325
Ақжар ауданы әкімдігінің
қаулысына қосымша
2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 430
Ақжар ауданы әкімдігінің
қаулысына қосымша
Ақжар ауданы ұйымдарының, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдерінің Тізбесі
Мекемелердің атауы
Қоғамдық жұмыстың түрлері
Жұмыс көлемі
Адам саны
1
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Айсары ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Көшелерді қоқыстан тазалау - 2000 шаршы метр, арам шөптерді жұлу 1000 шаршы метр, ағаштарды кесу -65 дана, бұтақтарды кесу – 200 бұта, ағаштарды әктеу – 65 дана, көшеттерді егу – 130 дана
7
2
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Алқатерек ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме

1. Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Посадка деревьев - 60 штук, разбивка цветочных клумб – 10 штук, посадка, уход и полив цветов и кустарников, уборка территории села и улиц от мусора – 2000 квадратных метров, побелка столбов - 120 штук, благоустройство свалок – 700 квадратных метров, прополка сорной травы – 1000 квадратных метров, скашивание травы вдоль дорог – 1000 квадратных метров, ремонт заборов - 200 квадратных метров, побелка, покраска, частичная штукатурка памятника – 1 штука
8

1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Ағаш отырғызу – 60 дана, гүлзарларды бөлшектеу - 10 дана, гүл егу, суару. Көшелерді қоқыстан тазалау 2000 шаршы метр, бағандарды әктеу – 120 дана, қоқыс тастайтын жерлерді жайғастыру -700 шаршы метр, арам шөптерді жұлу – 1000 шаршы метр, жол бойындағы шөпті шабу – 1000 шаршы метр, дуалдарды жөндеу – 200 шаршы метр, ескерткішті сылау, әктеу, сырлау – 1 дана
8

2. Оказание помощи в отоплении здания акимата в период отопительного сезона
Здание акимата 324,5 квадратных метров
2
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Акжаркынско-
го сельского округа Акжарского района Северо-
Казахстанс-
кой области»
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Очистка мусора по кюветам на въезде в село - 10000 метров, очистка улиц от мусора – 15 улиц, частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 2 штуки, побелка деревьев - 40 штук, посадка саженцев - 45 штук, побелка столбов - 145 штук, обкашивание кюветов по улицам сел - 8000 метров, разбивка, посадка, прополка и полив клумб - 5 клумб, обрезка деревьев - 40 штук, уборка от мусора вокруг территории стадиона - 2000 квадратных метров, покраска заборов – 500 квадратных метров
9
4
Государственное учреждение «Аппарат Акима Восходского сельского округа Акжарского района Северо-
Казахстанс-
кой области»
3. Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов

2. Қысқы уақытта мемлекеттік мекемелер мен бюджеттік ұйымдардың жылыту жүйесіне көмектесу жұмысы
Әкімшілік ғимаратын жылыту 324,5 шаршы метр
2
3
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Ақжарқын ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Ауылға кіретін жолында кюветтерді қардан тазалау – 10000 метр, 15 көшені қоқыстан тазалау, ескерткіштерді сылау, сырлау, әктеу – 2 дана, ағаштарды әктеу – 40 дана, көшеттерді отырғызу – 45 дана, бағандарды әктеу – 145 дана, көшелердегі кюветтердің шөбін шабу – 8000 метр, гүлзарларды бөлшектеу, гүл егу, суару – 5 гүлзар, ағаштарды кесу – 40 дана, 2000 шаршы метр стадион алаңын қоқыстан жинау, 500 шаршы метр дуалдарды сырлау
9
4
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Восход ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету

Очистка от снега улиц - 1200 квадратных метров, уборка от мусора улиц - 3200 метров, прополка сорной травы - 450 метров, обрезка деревьев - 120 штук, вырубка веток - 110 кустарников, побелка деревьев - 120 штук, побелка, покраска, частичная штукатурка памятника - 1 штук. Разбивка клумб, посадка и полив цветов – 6 клумб
8
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Кенащинского сельского округа Акжарского района Северо-
Казахстанс-
кой области»
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов

Көшелерді қардан тазалау – 1200 шаршы метр, көшелерді қоқыстан тазалау – 3200 метр, арам шөптерді жұлу – 450 метр, ағаштарды кесу – 120 дана, бұталарды кесу – 110 дана, ағаштарды әктеу – 120 дана, ескерткішті сылау, сырлау, әктеу 1 дана. Гүлзарларды бөлшектеу, гүл егу, суару -6 гүлзар
8
5
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Кенашы ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету

Уборка от мусора территории центральной площади - 250 квадратных метров, очистка от снега по кюветам на въезде в село - 10000 метров, частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 1 штука, побелка деревьев - 55 штук, посадка саженцев - 40 штук, побелка столбов - 130 штук, обкашивание кюветов по улицам сел - 6500 метров, разбивка, посадка, прополка и полив клумб - 6 клумб, обрезка деревьев - 55 штук
9
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Кишикаройского сельского округа Акжарского района Северо-
Казахстанс-
кой области»
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов

Орталық алаңын қоқыстан тазалау, жинау – 250 шаршы метр селоға кіру жолында кюветтерді қардан тазалау – 10000 метр, ескерткішті сылау, сырлау, әктеу – 1 дана, ағаштарды әктеу – 55 дана, көшеттерді отырғызу - 40 дана, бағандарды әктеу – 130 дана, көше бойындағы кюветтерде шөп шабу – 6500 метр, гүлзарларды бөлу, гүл егу, суару – 6 гүлзар, ағаштарды кесу – 55 дана
9
6
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Кішіқарой ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме
1. Селолық елді мекендерді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету

Уборка от мусора на территорий акимата - 2000 квадратных метров, очистка территорий от снега - 2000 квадратных метров, обрезка деревьев - 100 штук, вскапывание, посадка, прополка клумб - 6 клумб, скашивание травы вдоль дорог - 2100 метров, ремонт забора - 300 метров, покраска, частичная штукатурка памятников - 2 штуки
12
2. Оказание помощи в отапливании здания акимата в период отопительного сезона
Здание акимата - 350 квадратных метров
2
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Кулыкольско-
го сельского округа Акжарского района Северо-
Казахстанс-
кой области»
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов

Әкімшілік ғимаратының маңайын қоқыстан тазалау – 2000 шаршы метр, қардан тазалау – 2000 шаршы метр, ағаштарды кесу – 100 дана, гүлзарларды қазу, гүл егу, арам шөбін жұлу, суару – 6 гүлзар, жол бойындағы шөпті шабу – 2100 метр, қоршауларды жөндеу – 300 метр, ескерткіштерді сылау, әктеу – 2 дана
12
2. Қысқы уақытта мемлекеттік мекемелер мен бюджеттік ұйымдардың жылыту жүйесіне көмектесу жұмысы
350 шаршы метр әкімшілік ғимаратын жылыту
2
7
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Құлыкөл ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету

Уборка от мусора на территории центральной площади - 350 квадратных метров, очистка от снега по кюветам на въезде в село - 7000 метров, частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 1 штук, побелка деревьев - 45 штук, посадка саженцев - 35 штук, побелка столбов - 110 штук, обкашивание кюветов по улицам сел – 1000 метров, разбивка, посадка, прополка и полив клумб - 5 клумб, обрезка деревьев - 45 штук, погрузка и вывоз мусора вручную – 10 телег, установка, покраска забора – 90 квадратных метров
10
8
Государственное учреждение «Аппарат Акима Ленинградского сельского округа Акжарского района Северо-
Казахстанс-
кой области»
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов

Орталық алаңын қоқыстан тазалау, жинау – 350 шаршы метр селоға кіру жолында кюветтерді қардан тазалау – 7000 метр, ескерткішті сылау, сырлау, әктеу – 1 дана, ағаштарды әктеу – 45 дана, көшеттерді отырғызу - 35 дана, бағандарды әктеу – 110 дана, көше бойындағы кюветтерде шөп шабу – 1000 метр, гүлзарларды бөлу, гүл егу, суару – 5 гүлзар, ағаштарды кесу – 45 дана. Қоқысты қолмен артып шығару – 10 арба, дуалдарды орнату, сырлау – 90 шаршы метр
10
8
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Ленинград ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету

Очистка от снега территории площади - 500 квадратных метров, прополка сорной травы – 2000 квадратных метров, обрезка веток - 255 кустарников, побелка деревьев – 400 штук, побелка столбов – 500 штук, благоустройство свалок – 7500 метров, скашивание травы вдоль дороги - 12000 метров, уборка мусора вдоль дороги – 12000 метров, погрузка и разгрузка мусора – 10 тонн, разбивка, посадка, прополка, полив 20 цветочных клумб, штукатурка, покраска памятников - 2 штуки, ремонт и покраска скамеек – 30 штук, покраска заборов - 220 квадратных метров
31

Алаңды қардан, қоқыстан тазалау – 500 шаршы метр, арам шөптерді жұлу – 2000 шаршы метр, бұтақтарды кесу – 255 бұта, ағаштарды әктеу – 400 дана, бағандарды әктеу – 500 дана, қоқыс тастайтын жерлерді жайғастыру – 7500 метр, жол бойындағы шөпті шабу -12000 метр, жол бойындағы қоқысты жинау – 12000 метр, қоқысты арту және түсіру – 10 тонна, гүлзарларды бөлу, гүл егу, арам шөбін жүлу, суару – 20 гүлзар, ескерткіштерді сылау, сырлау – 2 дана, орындықтарды жөндеу, сырлау – 30 дана, дуалдарды сырлау – 220 шаршы метр
31

2. Помощь в подворном обходе для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 1006 дворов, заполнение 60 похозяйственных книг
3
3. Оказание помощи в отоплении здания акимата на период отопительного сезона
Здание акимата - 40 квадратных метров
1
4. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование 55 дел в квартал
2
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Майского сельского округа Акжарского района Северо-
Казахстанс-
кой области»
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов

2. Шаруашылық кітабының жазуын анықтау үшін ауланы аралау
Аула бойынша аралау – 1006 аула, 60 шаруашылық кітап толтыру
3
3. Қысқы уақытта мемлекеттік мекемелер мен бюджеттік ұйымдардың жылыту жүйесіне көмектесу жұмысы
Дәуіт ауылында әкімшілік ғимаратын жылыту 40 шаршы метр
1
4. Жұмыспен қамту мәселелері және 18 жасқа дейінгі балалы отбасыларына мемлекеттік жәрдем ақылар тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау жөнінде көмек көрсету
Тоқсанда 55 іс даярлау
2
9
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Май ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету

Уборка от мусора на территории акимата - 500 квадратных метров, очистка территорий от снега - 500 квадратных метров, обрезка деревьев - 55 штук, вскапывание, посадка, прополка клумб - 6 клумб, скашивание травы вдоль дорог - 3700 метров, ремонт забора - 350 метров, покраска, частичная штукатурка памятников - 1 штук, побелка столбов – 70 штук
9
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Новосельско-
го сельского округа Акжарского района Северо-
Казахстанс-
кой области»

Әкімшілік ғимаратының маңайын қоқыстан тазалау 500 шаршы метр, қардан тазалау - 500 шаршы метр, ағаштарды кесу 55 дана, гүлзарларды қазу, гүл егу, арам шөбін жұлу – 6 гүлзар, жол бойындағы шөптерді шабу – 3700 метр, дуалдарды жөндеу – 350 метр ескерткіштерді сылау, сырлау – 1 дана, бағандарды әктеу – 70 дана
9
10
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Новосел ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме

1. Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка территорий от мусора - 2000 квадратных метров, обрезка веток с деревьев – 58 деревьев, частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 2 штуки, высаживание саженцев - 40 штук, ремонт заборов – 1000 метров, побелка столбов – 160 штук, скашивание травы вдоль кюветов – 10000 метров, разбивка клумб, посадка, полив – 7 штук, прополка сорной травы – 1000 квадратных метров
9
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Талшыкского сельского округа Акжарского района Северо-
Казахстанс-
кой области»

1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Аумақты қоқыстан тазалау - 2000 шаршы метр, ағаштардың бұталарын кесу – 58 ағаш, ескерткіштерді сылау, сырлау, әктеу – 2 дана, көшеттерді отырғызу – 40 дана, дуалдарды жөндеу – 1000 метр, бағандарды әктеу – 160 дана, жол бойының шөбін шабу – 10000 метр, гүлзарларды бөлу, гүл егу, суару – 7 гүлзар, арам шөптерді жұлу -1000 шаршы метр
9
11
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Талшық ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме

1. Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от снега и мусора вручную на площади, общей площадью - 2000 квадратных метров, очистка от снега по кюветам вдоль дороги при въезде в село - 6500 метров, откос травы вдоль дороги при въезде в село - 2300 метров, обрезка деревьев - 180 штук, полив деревьев – 50 штук, побелка столбов – 400 штук, погрузка мусора вручную - 15 телег, побелка, покраска, частичная штукатурка памятников - 7 штук, покраска заграждений – 5000 метров, посадка саженцев – 200 штук, разбивка, посадка, уход и охрана цветочных клумб – 15 штук, очистка, покраска фонтана – 2 штуки, уборка от мусора стадиона и парка - 2000 квадратных метров, покраска скамеек – 35 штук
42
2. Помощь в подворном обходе для уточнения записей в похозяйственных книгах

1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Әкімшілік алаңын күнделікті қоқыстан, кардан тазалау 2000 шаршы метр, ауылға кіру жолында кюветтерді қардан тазалау – 6500 метр, жол бойындағы шөпті шабу – 2300 метр, ағаштарды кесу – 180 дана, ағаштарды суару - 50 дана, бағандарды әктеу – 400 дана, қоқысты қолмен арту – 15 арба, ескерткіштерді сылау, әктеу – 7 дана, қоршауларды сырлау – 5000 метр, көшеттерді отырғызу – 200 дана, гүлзарларды бөлу, гүл егу, арам шөбін жұлу, суару, күзету – 15 гүлзар, фонтанды тазалау, сырлау – 2 дана, стадион мен паркті қоқыстан тазалау – 2000 шаршы метр, орындықтарды сырлау – 35 дана
42
2. Шаруашылық кітабының жазуын анықтау үшін ауланы аралау

Подворный обход - 1200 дворов, заполнение 53 похозяйственных книг
2
3. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначений государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование 60 дел в квартал
2
4. Помощь в выполнении подсобных работ в строительстве ледовых городков
Нарезка льда и заготовка снега для фигур - 20 штук
6
12
Государственное учреждение «Аппарат акима Уялинского сельского округа Акжарского района Северо-
Казахстанс-
кой области»
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц - 3000 квадратных метров, очистка территории площади от снега- 3000 квадратных метра, прополка сорной травы 1000 квадратных метров, обрезка веток – 40 кустарников, побелка деревьев – 50 штук, скашивание травы, уборка мусора вдоль дороги 1000 квадратных метров, погрузка и разгрузка мусора – 6 тонн, разбивка клумб, посадка и уход за ними – 4 штуки
10
13
Государственное учреждение «Акжарский районный архив»
1. Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка 1000 документов
3
14
Коммунальное государственное предприятие «Акжар»
1.Помощь в уборке территории населенных пунктов, помощь в ремонте водопровода
Уборка территории населенных пунктов от мусора, снега 10000 кв.м, погрузка и вывоз мусора вручную - 20 телег, ремонт водопровода 1000 метров
8
15
Управление юстиции Акжарского района департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерство Юстиции Республики Казахстан
1.Оказание помощи в обработке регистрационных дел и документов
500 дел
5

Аула бойынша аралау – 1200 аула, 53 шаруашылық кітап толтыру
2
3. Жұмыспен қамту мәселелері және 18 жасқа дейінгі балалы отбасыларына мемлекеттік жәрдем ақылар тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау жөнінде көмек көрсету
Тоқсанда 60 іс даярлау
2
4. Мұз қалашық салуға қосалқы жұмыстарын атқару
Пішіндерді ойып кесуіне қардан дайындауларды даярлау – 20 дана
6
12
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Ұялы ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Көшелерді қардан тазалау - 3000 шаршы метр, алаңды қардан тазалау – 3000 шаршы метр, шөптерді жұлу – 1000 шаршы метр, бұтақтарды кесу – 40 бұта, ағаштарды әктеу – 50 дана, жол бойында қоқысты тазалау – 1000 шаршы метр, шөптерді шабу – 1000 шаршы метр, қоқысты арту және түсіру – 6 тонна, гүлзарларды бөлу, гүл егу, суару – 4 дана
10
13
«Ақжар аудандық мұрағат» мемлекеттік мекеме
1. Құжаттарды сақтауға дайындау мен ретке келтіру жұмыстарына көмек көрсету
1000 істі ретке келтіру
3
14
«Ақжар» мемлекеттік коммуналдық мекеме
1. Ауыл аумағын жинауға көмектесу, су құбырларын жөндеуге көмектесу
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау - 10000 шаршы метр, қоқысты қолмен арту, шығару 20 арба,1000 метр су құбырын жөндеу
8
15
Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті Ақжар ауданының Әділет басқармасы
1. Тіркелген істерді және құжаттарды жинақтауға жәрдем көрсету
500 іс
5