О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 20 декабря 2012 года N 10-1 "О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2013-2015 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 28 марта 2013 года N 11-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 апреля 2013 года N 2240. Утратило силу (письмо маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 5 июня 2014 года N 6.2.1-37/102)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 05.06.2014 N 6.2.1-37/102)
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области «О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 10-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2047 от 10 января 2013 года, опубликовано в районных газетах от 21 января 2013 года «Есіл өңірі» № 3, от 21 января 2013 года «Новости Приишимья» № 4) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 257 441,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 709 956,9 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7 372,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 36 200,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 503 913,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3 285 357,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 82 973,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 90 879,1 тысяч тенге,
погашение бюджетных кредитов – 7 906,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4 391,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 4 391,0 тысяч тенге,
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -115 279,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 115 279,7 тысяч тенге:
поступление займов – 90 878,0 тысяч тенге,
погашение займов – 13 078,0 тысяч тенге,
используемые остатки бюджетных средств – 37 479,7 тысяч тенге»;
пункт 7 изложить в следующей редакции:

Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 10-1 "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы N 11-2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 сәуірде N 2240 болып тіркелді. Күші жойылды - (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 маусымдағы N 6.2.1-37/102 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 05.06.2014 N 6.2.1-37/102 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 10-1 «Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 10 қаңтарда № 2047 тіркелген, 2013 жылғы 21 қаңтардағы № 3 «Есіл өңірі» газетінде, 2013 жылғы 21 қаңтардағы № 4 «Новости Приишимья» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және сәйкесінше 3 қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде 2013 жылға арналғаны келесі көлемде:
1) кірістер - 3 257 441,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 709 956,9 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсімдер - 7 372,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсім - 36 200,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 2 503 913,0 мың теңге;
2) шығыстар - 3 285 357,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 82 973,1 мың теңге, соның ішінде:
бюджет несиесі - 90 879,1 мың теңге;
бюджет несиесін өтеу - 7 906,0 мың теңге;
4) қаржы активтері бойынша операциялар сальдосы - 4 391,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 4 391,0 мың теңге,
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсім – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -115 279,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 115 279,7 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 90 878,0 мың теңге,
қарыздарды өтеу – 13 078,0 мың теңге,
пайдаланылатын бюджеттік қаражат қалдықтары – 37 479,7 мың теңге»;
7-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:

«7. Учесть в районном бюджете на 2013 год целевые трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
1) 36 625 тыс. тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
2) 11 884 тыс. тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов;
3) 5 468 тыс. тенге – на предоставление специальных социальных услуг, нуждающимся гражданам на дому;
56 310 тыс. тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
5) 16 388 тыс. тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
6) 800 тыс. тенге – на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей - инвалидов, обучающихся на дому;
7) 14 105 тыс. тенге – на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
8) 27 532 тыс. тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
9) 10 372 тыс. тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
10) 34 989 тыс. тенге – на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов», утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2011 года № 862 «Об утверждении Программы «Развитие регионов»;
11) 81 620 тыс. тенге – на реконструкцию локального водоснабжения из подземных вод в селе Чистополье.»;
пункт 9 изложить в следующей редакции:
«9. Учесть в районном бюджете на 2013 год целевые трансферты из областного бюджета в размерах:
1) 8 162 тыс. тенге – на реконструкцию локального водоснабжения из подземных вод в селе Чистополье;
2) 3 473 тыс. тенге – на земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов;
3) 3 403 тыс. тенге – на установление границ населенных пунктов;
4) 1 000 тыс. тенге – на установку противопожарной сигнализации для объектов образования;
5) 300 тыс. тенге – на приобретение и установку аппаратуры для видеонаблюдения в организациях образования;
6) 703 тыс. тенге – на приобретение электронных учебников;
7) 18 586 тыс. тенге – на разработку проектно-сметной документации на строительство теплотрассы в селе Новоишимское.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель ХI сессии                   Секретарь
маслихата района имени                   маслихата района имени
Габита Мусрепова                         Габита Мусрепова
Б. Досмагамбетов                         Б. Искаков
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
района имени Габита Мусрепова            М. Баймульдина

«7. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджет есебінен нысаналы трансферттер келесі көлемде есепке алынсын:
1) 36 625 мың теңге - эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу;
2) 11 884 мың теңге - мамандарға әлеуметтік көмек көрсету шараларын енгізу үшін;
3) 5 468 мың теңге - мұқтаж азаматтарға үйлерінде арнайы әлеуметтік көмек көрсетуге;
4) 56 310 мың теңге - мектепке дейінгі білім мекемелерінде мемлекеттік білім тапсырысын жүзеге асыруға;
5) 16 388 мың теңге - негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология  кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтауға;
6) 800 мың теңге - үйде білім алатын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамсыздандырумен қамтамасыз етуге;
7) 14 105 мың теңге – жетім баланы (балаларды), ата-анасының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) асырауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақы төлеуге;
8) 27 532 мың теңге - білікті санаты бар мұғалімдердің және мектепке дейінгі білім мекемелерінің тәрбиешілеріне қосымша төлемдердің көлемін көтеруге;
9) 10 372 мың теңге - үш бағаналы жүйе бойынша біліктіліктерін жоғарылатудан өткен мұғалімдерге төлем ақысын көтеруге;
10) 34 989 мың теңге - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 26 шілдедегі «Аймақтың дамуы» Бағдарламасын бекіту туралы» № 862 қаулысымен "Аймақтың дамуы" бағдарламасы аясында аймақтардың экономикалық дамуын қолдау бойынша шараларды жүзеге асыруға;
11) 81 620 мың теңге - Чистопол селосын жер асты су арқылы жергілікті сумен қамтамасыз ету жүйесін құруға;
9-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
«9. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде облыс бюджет есебінен мақсатты трансферттер келесі көлемде есепке алынсын:
1) 8 162 мың теңге - Чистопол селосы жер астындағы су арқылы жергілікті сумен қамтамасыз ету жүйесін құруға;
2) 3 473 мың теңге – елді мекендерде жер шаруашылығына;
3) 3 403 мың теңге – елді мекендердің шекараларын белгілеуге;
4) 1 000 мың теңге - білім объектілерінде өртке қарсы дабылдағыш орналастыруға;
5) 300 мың теңге - білім мекемелерінде бейне байқау жабдықтарын сатып алу және орналастыруға;
6) 703 мың теңге – электронды оқу құралын алуға;
7) 18 586 мың теңге – Новоишим селосында жылу трассасының құрылысына жобалық сметалық құжат әзірлеуге.»
Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес (қоса беріледі), көрсетілген шешімге 1-қосымша жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихат
ХІ сессиясының төрағасы                    хатшысы
Б. Досмағамбетов                           Б. Ысқақова
«КЕЛІСІЛДІ»
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданның экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          М. Баймолдина