О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 20 декабря 2012 года N 10-1 "О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2013-2015 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 29 июня 2013 года N 15-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 июля 2013 года N 2308. Утратило силу (письмо маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 5 июня 2014 года N 6.2.1-37/102)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 05.06.2014 N 6.2.1-37/102)
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года № 10-1 «О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2047 от 10 января 2013 года, опубликовано в районных газетах от 21 января 2013 года «Есіл өңірі», от 21 января 2013 года «Новости Приишимья») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 271 765,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 709 956,9 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 21 696,1 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 36 200,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 503 912,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3 299 680,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 82 973,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 90 879,1 тысяч тенге,
погашение бюджетных кредитов – 7 906,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4 391,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 4 391,0 тысяч тенге,
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -115 279,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 115 279,7 тысяч тенге:
поступление займов – 90 878,0 тысяч тенге,
погашение займов – 13 078,0 тысяч тенге,
используемые остатки бюджетных средств – 37 479,7 тысяч тенге»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению (прилагается).

Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 10-1 "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 маусымдағы N 15-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 шілдеде N 2308 болып тіркелді. Күші жойылды - (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 маусымдағы N 6.2.1-37/102 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 05.06.2014 N 6.2.1-37/102 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 10-1 «Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 10 қаңтарда № 2047 тіркелген, 2013 жылғы 21 қаңтардағы «Есіл өңірі» газетінде, 2013 жылғы 21 қаңтардағы «Новости Приишимья» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті 12 және сәйкесінше 3-қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде 2013 жылға арналғаны келесі көлемде:
1) кірістер - 3 271 765,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 709 956,9 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсімдер – 21 696,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсім - 36 200,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 2 503 912,0 мың теңге;
2) шығыстар - 3 299 680,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 82 973,1 мың теңге, соның ішінде:
бюджет несиесі - 90 879,1 мың теңге;
бюджет несиесін өтеу- 7 906,0 мың теңге;
4) қаржы активтері бойынша операциялар сальдосы - 4 391,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 4 391,0 мың теңге,
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсім – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -115 279,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 115 279,7 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 90 878,0 мың теңге,
қарыздарды өтеу – 13 078,0 мың теңге,
пайдаланылатын бюджеттік қаражат қалдықтары – 37 479,7 мың теңге»;
осы шешімнің қосымшасына сәйкес (қоса беріледі), көрсетілген шешімге 1-қосымша жаңа редакцияда баяндалсын.