О внесении изменения и дополнения в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года N 13/65 "О Есильском районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 21 октября 2013 года N 21/110. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 октября 2013 года N 2380. Утратило силу (письмо маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 25 февраля 2014 года N 7.2.1-22/45)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 25.02.2014 N 7.2.1-22/45)
В соответствии со статьей 106109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года № 13/65 «О Есильском районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2063 от 15 января 2013 года, опубликовано 8 февраля 2013 года в газете «Есіл таңы», 8 февраля 2013 года в газете «Ишим») следующее изменение и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить Есильский районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы 2 752 510,5 тысяч тенге,
в том числе по:
налоговым поступлениям 299 848 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 4 296,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 11 786 тысяч тенге;
поступления трансфертов 2 436 580 тысяч тенге;
2) затраты 2 765 784,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 63 241,6 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты 69 412,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 6 171,1 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 2 260 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 2 400 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 140 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета 78 775,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 8 775,6 тысяч тенге:
поступление займов 69 273 тысяч тенге;
погашение займов 6171,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 15 673,7 тысяч тенге.»;
дополнить пунктом 13-3 следующего содержания:
«13-3. Предусмотреть в районном бюджете на 2013 год расходы на обслуживание долга местных исполнительных органов и иных платежей по займам из областного бюджета в сумме 16,5 тысяч. тенге.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции, согласно приложению к настоящему решению.

"2013-2015 жылдарға Есіл аудандық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысының Есіл ауданы мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 13/65 шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 21 қазандағы N 21/110 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 29 қазанда N 2380 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2014 жылғы 25 ақпандағы N 7.2.1-22/45 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 25.02.2014 N 7.2.1-22/45 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106109-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған Есіл аудандық бюджеті туралы» Есіл аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 13/65 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылдың 15 қаңтарында № 2063 нөмірімен тіркелген) келесі өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған Есіл ауданының бюджеті, соның ішінде 123-қосымшаларға сәйкес 2013 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 2 752 510,5 мың теңге;
соның ішінде:
салықтық түсімдер - 299 848 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 4 296,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсімдер - 11 786 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 2 436 580 мың теңге;
2) шығындар - 2 765 784,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелер - 63 241,6 мың теңге;
соның ішінде:
бюджеттік несиелер - 69 412,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 6 17 1,1 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 2 260 мың теңге;
соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 2 400 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түскен қаржылық активтерді сатып алу - 140 мың теңге;
5) бюджеттік тапшылық (профицит) - -78 775,6 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын (профицитті қолдану) қаржыландыру - 78 775,6 мың теңге;
қарыздардың түсімі - 69 273 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 61 71,1 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың қолданылатын қалдықтары - 15 673,7 мың теңге.»;
келесі мазмұндағы 13-3-тармағымен толықтырылсын:
«13-3. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте 16,5 мың теңге сомасында жергілікті атқарушы органдардың қарызын күту бойынша шығыстар және облыстық бюджеттен қарыздар бойынша өзге де төлемдер қарастырылсын.»;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда мазмұндалсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области                М. Чекушева
Секретарь
маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области                Т. Мукашев
«СОГЛАСОВАНО»
И.о. руководителя
государственного учреждения
«Отдел экономики и финансов
Есильского района
Северо-Казахстанской области»               Г. Стороженко
Приложение
к решению маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области

2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
Есіл ауданы мәслихатының
сессия төрағасы                            М. Чекушева
Солтүстік Қазақстан облысының
Есіл ауданы мәслихатының хатшысы           Т. Мұқашев
«КЕЛІСІЛДІ»
«Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданының экономика
және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесі басшысының м.а.       Г. Стороженко
2013 жылғы 21 қазан
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл аудандық мәслихаттың

002
Программа занятости
21 738
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 145
005
Государственная адресная социальная помощь
2942
006
Оказание жилищной помощи
500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
5 277
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
31 074
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
12 054
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5 641
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
0
464
Отдел образования района (города областного значения)
835
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
835
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21 333
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19 400
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
853
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1080
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
299 222
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
273
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
273
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 799
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1 200
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
299
028
Развитие коммунального хозяйства
4 300
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 966
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3 966
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
275 906
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
34
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
21 738
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек көрсету
5 145
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 942
006
Тұрғын-үй көмегін көрсету
500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
5 277
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
31 074
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
12 054
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5 641
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
835
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
835
451
Ауданның ( облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21 333
001
Халық үшін әлеуметтік бағдарламалардың жұмыс бастылығын қамтамасыз ету облысында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты жүзеге асыру қызметі
19 400
011
Жәрдемақы мен басқа да әлеуметтік төлемдерді есепке жатқызу, төлеу және жеткізу бойынша қызметтердің төлем ақысы
853
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1080
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
299 222
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнiң аппараты
273
027
2020 Жұмыспен қамту жол картасы бойынша қалалар мен ауылдық елді мекендерді дамыту аясында объектілерді жөндеу мен абаттандыру
273
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5799
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1200
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
299
028
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
4 300
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 966
026
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
3 966
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
275 906
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
34
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту