О льготном проезде на общественном транспорте (кроме такси) обучающихся и воспитанников всех организаций образования очной формы обучения в 2014 году
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2013 года N 25/149. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 22 января 2014 года N 2507
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 6, подпунктом 1) пункта 4 статьи 47 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании» маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Предоставить в 2014 году право на льготный проезд на общественном транспорте (кроме такси) обучающимся и воспитанникам всех организаций образования очной формы обучения села Явленка, независимо от форм собственности и ведомственной подчиненности:
1) с первого по четвертый классы включительно – бесплатный проезд;
2) с пятого по одиннадцатый классы включительно – в виде оплаты 50 процентов от действующего тарифа.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области               В. Шкодин
Секретарь
маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области               Т. Мукашев

Барлық білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысаны бойынша білім алушылары мен тәрбиеленушілеріне 2014 жылы қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүрулері туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы N 25/149 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 қаңтарда N 2507 болып тіркелді
«Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі заңының 6-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, 47-бабының 4-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Явленка селосының меншік нысаны мен ведомстволық бағыныстылығына қарамастан, барлық білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысаны бойынша білім алушылары мен тәрбиеленушілеріне 2014 жылы қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүрулеріне құқық берілсін:
1) бірінші сыныптан төртінші сыныпқа дейінгіні қоса алғанда - тегін жол жүру;
2) бесінші сыныптан он бірінші сыныпқа дейінгіні қоса алғанда - қолданыстағы тарифтің 50 пайызын төлеу түрінде.
2. Осы шешім бірінші ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
Есіл ауданы мәслихатының
сессия төрағасы                            В. Шкодин
Солтүстік Қазақстан облысының
Есіл ауданы мәслихатының хатшысы           Т. Мұқашев