О внесении изменений в решение районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 11/1 "О районном бюджете Жамбылского района на 2013-2015 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 10 декабря 2013 года N 22/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 декабря 2013 года N 2447
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 11/1 «О районном бюджете Жамбылского района на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2066 от 16 января 2013 года, опубликовано 1 февраля 2013 года в газете «Ауыл арайы», 1 февраля 2013 года в газете «Сельская новь»), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Жамбылского района на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1237 и 8 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
«1) доходы – 2 712 148 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 273 023 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 324 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 385 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 413 416 тысяч тенге;
2) затраты – 2 819 430,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11 482,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 13 720,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 238 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 705 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 2 705 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -121 469,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 121 469,9 тысяч тенге:
поступление займов – 12 983 тысяч тенге;
погашение займов – 2 238 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 110 724,9 тысяч тенге.»;
в пункте 13 подпункты 3), 4), 7), 8) изложить в новой редакции:
«3) 16 893 тысяч тенге – на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» утвержденной Постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2011 года № 862 «Об утверждении Программы «Развитие регионов»;
4) 3 822 тысячи тенге – на реализацию мер социальной поддержки специалистов;
7) 6 520 тысяч тенге – на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;

"2013-2015 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 11/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы N 22/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 желтоқсанда N 2447 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына, 109-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының «Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы» аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 11/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 16 қаңтар № 2066 тіркелген, 2013 жылғы 1 ақпан «Ауыл арайы», 2013 жылғы 1 ақпан «Сельская новь» газеттерінде жарияланған), мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 1237 және 8-қосымшаларға сәйкес 2013-2015 жылдарға, соның ішінде 2013 жылға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
«1) кірістер – 2 712 148 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 273 023 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 324 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 385 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 413 416 мың теңге;
2) шығындар – 2 819 430,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11 482,8 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 13 720,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 238 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2 705 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 2 705 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -121 469,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 121 469,9 мың теңге
қарыздар түсімі – 12 983 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 238 мың теңге;
бюджет қаражатының қолданылатын қалдықтары – 110 724,9 мың теңге»;
13 тармақтың 3), 4), 7), 8) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
«3) 2011 жылғы 26 шілдедегі Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Өңірлерді дамыту» Бағдарламасын бекіту туралы» № 862 Қаулысымен бекітілген бағдарламасы аясында өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға – 16 893 мың теңге;
4) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 3 822 мың теңге;
7) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қорғаншыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне – 6 520 мың теңге;

8) 29 189 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования.»;
приложения 16 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель                           Секретарь Жамбылского
ХХІІ внеочередной сессии                районного маслихата
Жамбылского районного маслихата
Л. Шатохина                            Б. Мусабаев
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель ГУ «Отдел экономики
и финансов Жамбылского района»        Н. Березанева
10 декабря 2013 года
Приложение 1
к решению маслихата Жамбылского района
от 10 декабря 2013 года № 22/1
Приложение 1
к решению маслихата Жамбылского района
от 20 декабря 2012 года № 11/1
Бюджет Жамбылского района на 2013 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)

8) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша төлеу мөлшерін ұлғайтуға – 29 189 мың теңге»;
көрсетілген шешімнің 16-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық                            Жамбыл аудандық
мәслихаттың кезектен тыс                   мәслихаттың хатшысы
ХХІІ сессиясының төрайымы
Л. Шатохина                                Б. Мұсабаев
«КЕЛІСІЛДІ»
«Жамбыл аудандық экономика және
қаржы бөлімі» ММ басшысы                   Н. Березанева
2013 жылғы 10 желтоқсан
2013 жылғы 10 желтоқсандағы
Жамбыл аудандық мәслихатының № 22/1 шешіміне
1-қосымша
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
Жамбыл аудандық мәслихатының № 11/1 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті
Са-
на-
ты
Сы-
ны-
бы
Ішкі
сы-
ныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)

003
Поддержка культурно-досуговой работы
25 175
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
3 309
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
96
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3 213
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
19 066
006
Функционирование районных (городских) библиотек
18 325
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
741
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
12 796
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
12 796
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
11 060
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
8 376
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 684
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
7 204
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6 883
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
321
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
552
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
552
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
66 352
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
18 297
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
13 915
003
Капитальные расходы государственного органа
284
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
276
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
3 822
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
15 814
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 350
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
3 728
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3 736
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)

003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
25 175
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
3 309
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
96
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3 213
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
19 066
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
18 325
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
741
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) ішкі саясат бөлімі
12 796
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
12 796
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
11 060
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 376
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 684
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) ішкі саясат бөлімі
7 204
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 883
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
321
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
552
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
552
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
66 352
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
18 297
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылық және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 915
003
Мемлекеттік органның күрделі шығындары
284
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды ұстап, құртуды ұйымдастыру
276
099
Мамандарды әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
3 822
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жер қатынастар бөлімі
15 814
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 350
003
Елдi мекендерде жер-шаруашылық орналастыру
3 728
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, селолардың, селолық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастырулар
3 736
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі