О внесении изменений в решение Кызылжарского районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 10/1 "О Кызылжарском районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 5 июля 2013 года N 17/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 июля 2013 года N 2314. Утратило силу (письмо маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 15 января 2014 года N 9.2.1.29/08)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 15.01.2014 N 9.2.1.29/08)
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года № 10/1 «О Кызылжарском районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2057 14 января 2013 года, опубликовано от 18 января 2013 года в газетах «Қызылжар», «Маяк») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы - 3 130 561 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 429 924 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 5 032 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 39 448 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 2 656 157 тысяч тенге;
2) затраты - 3 276 783,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 86 134 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 90 878 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 4 744 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит бюджета - -232 356,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 232 356,6 тысяч тенге;»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
Кызылжарского районного маслихата
Северо-Казахстанской области               А. Шушамоин
Секретарь
Кызылжарского районного маслихата
Северо-Казахстанской области               А. Молдахметова
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель
государственного учреждения
«Кызылжарский районный отдел
экономики и бюджетного планирования»       А. Фролова
5 июля 2013 года
Приложение
к решению районного маслихата
от 5 июля 2013 года № 17/1
Приложение
к решению районного маслихата
от 20 декабря 2010 года № 10/1
Кызылжарский районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

"2013-2015 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджет туралы" Қызылжар аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 10/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы мәслихатының 2013 жылғы 5 шілдедегі N 17/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 шілдеде N 2314 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 қаңтардағы N 9.2.1.29/08 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 15.01.2014 N 9.2.1.29/08 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджет туралы» Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 10/1 шешіміне (2013 жылғы 14 қаңтардағы № 2057 Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтардағы «Қызылжар», «Маяк» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1. 12 және 3-қосымшаларға сәйкес 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет бекітілсін, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер - 3 130 561 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 429 924 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 5 032 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 39 448 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 2 656 157 мың теңге;
2) шығындар - 3 276 783,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 86 134 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер - 90 878 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 4 744 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялары бойынша сальдо - 0, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджеттік дефициті - -232 356,6 мың теңге;
6) бюджеттік дефицитін қаржыландыру - 232 356,6 мың теңге;»;
осы шешімге қосымшаға сәйкес көрсетілген шешімінің 1-қосымша жаңа редакцияда мазмұндалсын (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгзіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
Қызылжар аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А. Шушамоин
Солтүстік Қазақстан облысының
Қызылжар аудандық мәслихат хатшысы         А. Молдахметова
«КЕЛIСIЛГЕН»
«Қызылжар аудандық
экономика және бюджеттiк
жоспарлау бөлiмi»
мемлекеттiк мекемесiнiң басшысы                  А. Фролова
5 шілде 2013 жылы
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 5 шілдедегі
№ 17/1 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 10/1 шешіміне 1-қосымша
2013 жылға Қызылжар ауданының бюджетi
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

754
005
Государственная адресная социальная помощь
3 505
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
9 763
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 080
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
52 652
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
9 011
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 492
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24 377
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
433
021
Капитальные расходы государственного органа
470
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
224 220
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
24 736
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
12 660
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
12 076
464
Отдел образования района (города областного значения)
6 858
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
6 858
467
Отдел строительства района (города областного значения)
79 074
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
3 281
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
60 646
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
15 147
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2 671
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
2 671
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
56 192
028
Развитие коммунального хозяйства
56 192
467
Отдел строительства района (города областного значения)
24 000
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
24 000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
26 092
008
Освещение улиц населенных пунктов
22 192
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов

754
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 505
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
9 763
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 080
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
52 652
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
9 011
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4 492
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 377
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
433
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
470
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
224 220
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
24 736
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
12 660
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
12 076
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6 858
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
6 858
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
79 074
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
3 281
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
60 646
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту және (немесе) сатып алу
15 147
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2 671
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
2 671
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
56 192
028
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
56 192
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
24 000
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
24 000
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
26 092
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
22 192
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету