О внесении изменений в решение Кызылжарского районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 10/1 "О Кызылжарском районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 11 декабря 2013 года N 21/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 декабря 2013 года N 2437. Утратило силу (письмо маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 15 января 2014 года N 9.2.1.29/08)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 15.01.2014 N 9.2.1.29/08)
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года № 10/1 «О Кызылжарском районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2057 14 января 2013 года, опубликовано от 18 января 2013 года в газетах «Қызылжар», «Маяк») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно  приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы - 3 123 265,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 429 690 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 5 091 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 39 623 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 2 648 861,7 тысяч тенге;
2) затраты - 3 269 488,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 85 620,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 90 878 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 5 257,7 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит бюджета - -231 842,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 231 842,9 тысяч тенге.»;
приложения 149 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
Кызылжарского районного маслихата
Северо-Казахстанской области,
Секретарь
Кызылжарского районного маслихата
Северо-Казахстанской области                 А. Молдахметова
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Кызылжарский
районный отдел экономики
и финансов»                                    А. Фролова
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 11 декабря 2013 года № 21/1
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 20 декабря 2012 года № 10/1
Кызылжарский районный бюджет на 2013 год
Категория
Наименование
Сумма, тыс. тенге
Класс
Под-
класс
1
2
3
4
5

"2013-2015 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджет туралы" Қызылжар аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 10/1 шешіміне өзгерістер ензігу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы мәслихатының 2013 жылғы 11 желтоқсандағы N 21/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 желтоқсанда N 2437 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 қаңтардағы N 9.2.1.29/08 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 15.01.2014 N 9.2.1.29/08 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджет туралы» Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 10/1 шешіміне (2013 жылғы 14 қаңтардағы № 2057 Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтардағы «Қызылжар», «Маяк» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1. 12 және 3-қосымшаларға сәйкес 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет бекітілсін, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер - 3 123 265,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 429 690 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 5 091 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 39 623 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 2 648 861,7 мың теңге;
2) шығындар - 3 269 488,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 85 620,3 мың теңге,
соның ішінде:
бюджеттік несиелер - 90 878 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 5 257,7 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялары бойынша сальдо - 0,
соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджеттік дефициті - -231 842,9 мың теңге;
6) бюджеттік дефицитін қаржыландыру - 231 842,9 мың теңге;»;
көрсетілген шешімнің 149-қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
Қызылжар аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы,
Солтүстік Қазақстан облысының
Қызылжар аудандық
мәслихат хатшысы                           А. Молдахметова
«КЕЛIСIЛГЕН»
«Қызылжар аудандық
экономика және қаржы бөлiмi»
мемлекеттiк мекемесiнiң басшысы            А. Фролова
11 желтоқсан 2013 жылы
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 20/1 шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 10/1 шешіміне 1-қосымша
2013 жылға Қызылжар ауданының бюджетi
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5