Об организации общественных работ в Тайыншинском районе на 2013 год
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 4 января 2013 года N 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 16 января 2013 года N 2067. Утратило силу (письмо аппарата акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 27 июня 2014 года N 12.1.7-1/815)
Сноска. Утратило силу (письмо аппарата акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 27.06.2014 N 12.1.7-1/815).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7, статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы из средств местного бюджета на 2013 год.
2. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности рабочих мест – 330 рабочих мест, в количестве утвержденной потребности рабочих мест – 330 рабочих мест.
3. Оплату труда работников, занятых на общественных работах, производить из средств местного бюджета, в размере минимальной заработной платы в соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 ноября 2012 года "О республиканском бюджете на 2013–2015 годы".
4. Утвердить прилагаемый Перечень организаций, видов и объемов общественных работ.
5. Условия общественных работ определяются продолжительностью рабочей недели: пять дней с двумя выходными (суббота, воскресенье), восьмичасовой рабочий день с обеденным перерывом продолжительностью один час. Исходя из условий труда, применяются гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемым между работниками и работодателями.
6. Инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение спецодеждой, инструментами и оборудованием, выплата социальных пособий по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, пенсионные и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
7. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Тайыншинского района Северо-Казахстанской области" осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем в пределах средств, предусмотренных в бюджете района на проведение общественных работ.

2013 жылға арналған Тайынша ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 4 қаңтардағы N 01 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 16 қаңтарда N 2067 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің аппараты 2014 жылғы 27 маусымдағы N 12.1.7-1/815 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің аппараты 27.06.2014 N 12.1.7-1/815 хаты).
Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5) тармақшасына, 20-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылға жергілікті бюджет есебінен қоғамдық жұмыс орындары ұйымдастырылсын.
2. Қоғамдық жұмыстарға сұранысты және ұсынысты анықтау.
жұмыс орындарына мәлімделген қажеттілігінің санында – 330 жұмыс орындары, жұмыс орындарында бекітілген қажеттілігінің саны – 330 жұмыс орындары.
3. Қоғамдық жұмыстарда жұмыспен қамтылған қызметкерлердің жалақысы ең аз жалақыдан кем емес мөлшерде жергілікті бюджет қаражаты есебінен "2013-2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы 2012 жылғы 23 қарашадағы Заңына сәйкес жүргізілсін.
4. Ұйымдардың, қоғамдық жұмыс түрлері мен көлемінің қоса берілген Тізбесі бекітілсін.
5. Қоғамдық жұмыстардың жағдайлары бір жұмыс аптасымен белгіленеді: екі демалысы бар бес күн (сенбі, жексенбі), ұзақтығы бір сағат түс ас үзілісі бар сегіз сағаттық жұмыс күні. Жұмыс жағдайларына сәйкес жұмысшы мен жұмыс беруші арасында жасалатын еңбек шартымен қаралған жұмыс уақытын ұйымдастырудың нысаны қолданылады.
6. Еңбекті қорғау және техника қауіпсіздігі бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, құрал-саймандармен және жабдықпен қамтамасыз ету, уақытша еңбекке қабілетсіздік бойынша әлеуметтік жәрдемақылар төлеу, жұмыста денсаулығына тиген зақымның орнын толтыру, зейнетақылық және әлеуметтік аударымдар Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүргізіледі.
7. "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бекітілген Тізбеге сәйкес, қоғамдық жұмыстарды жүргізуге аудан бюджетінде қарастырылған қаражат шегінде жұмыссыз азаматтарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді іске асырсын.

8. Государственному учреждению "Отдел экономики и финансов Тайыншинского района Северо-Казахстанской области" обеспечить своевременное финансирование общественных работ из районного бюджета в пределах выделенных средств.
9. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Жарова Ерлана Каировича.
10. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области И. Турков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Управление юстиции
Тайыншинского района
Департамента юстиции
Северо-Казахстанской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан" В. Дмитриенко
4 января 2013 года
Утвержден постановлением акимата Тайыншинского района от 4 января 2013 года № 01
Перечень организаций, виды и объем общественных работ
Наименование организации
Вид общественных работ
Объем работы
Количество рабочих мест
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Абайского сельского округа Тайыншинского района Северо-
Казахстанской области"
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха
Уборка улиц 8 километров, подрезка деревьев
6
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 229 дворов
3
Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Помощь в сборе документов при назначении государственных пособий – 210 дел
1
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Алаботинского сельского округа"
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха

8. "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі бөлінген қаражаттар шегінде аудандық бюджеттен қоғамдық жұмыстарды уақтылы қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
9. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің орынбасары Ерлан Қайырұлы Жаровқа жүктелсін.
10. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданының әкімі И. Турков
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Әділет Министрлігі
Солтүістік Қазақстан облысы
Әділет департаменті
Тайынша ауданының
әділет басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы В. Дмитриенко
2013 жылғы 04 қаңтар
Тайынша ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 4 қаңтардағы № 01 қаулысымен бекітілген
Қоғамдық жұмыстардың түрлері бойынша мекемелердің тізімі, еңбекақының түрлері, көлемі және мөлшері
Мекеменің атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Жұмыстың көлемі
Жұмыс орын-
дары саны
1
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Абай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман паркі шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау
8 километр көшелерді жинау, ағаштарды кесу
6
Үй шаруашылығының санағына және шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
229 аулаларға бару
3
Жұмыспен қамту мәселелері және 18 жасқа дейінгі балалы отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау жөнінде көмек көрсету
Мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау кезінде құжаттарды жинауға көмектесу – 210 істер
1
2
"Алабота селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман паркі шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау

Уборка улиц 12 километров, посадка деревьев – 50 шт.
4
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 439 дворов
2
Участие в благоустройстве кладбищ, свалок, в том числе организация сбора отходов
Благоустройство свалок – 150 квадратных метров, благоустройство кладбищ - 1700 квадратных метров
2
Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Помощь в сборе документов при назначении государственных пособий – 60 дел
1
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов 200 дел
1
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Амандыкского сельского округа"
Работа в качестве истопника на период отопительного сезона бюджетных организаций и государственных учреждений
Здание аппарата акима сельского округа – 110 квадратных метров
2
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 456 дворов
2
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха
Уборка улиц 8 километров, подрезка 50 деревьев
6
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Большеизюмовского сельского округа"
Работа в качестве истопника на период отопительного сезона бюджетных организаций и государственных учреждений
Здание аппарата акима сельского округа – 64 квадратных метров
3
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха
Уборка улиц 16 километров, подрезка 175 деревьев
7
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 663 двора
2
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Драгомировского сельского округа"
Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Помощь в сборе документов при назначении государственных пособий – 30 дел
1
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха
Уборка улиц 8 километров, подрезка 60 деревьев
1
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 80 дворов
1
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 250 дел
1
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Донецкого сельского округа"
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха

12 километр көшелерді жинау, 50 ағашты егу
4
Үй шаруашылығының санағына және шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
439 аулаларға бару
2
Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыру, соның ішінде қалдықтар жинауды ұйымдастыру
150 кв. метр - қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыру, 1700 кв. метр – зираттарды көгалдандыру
2
Жұмыспен қамту мәселелері және 18 жасқа дейінгі балалы отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау жөнінде көмек көрсету
Мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау кезінде құжаттарды жинауға көмектесу – 210 істер
1
Құжаттарды өңдеу мен сақтауға көмек көрсету
200 істі сақтауға құжаттарды дайындау
1
3
"Амандық селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Бюджеттік ұйымдар мен мемлекеттік мекемелерде жылу беру маусымы кезінде пеш жағушы ретінде жұмыс
Селолық округ әкімі аппаратының ғимараты – 110 метр квадрат
2
Үй шаруашылығының санағына және шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
456 аулаларға бару
2
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман паркі шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау
8 километр көшелерді жинау, 50 ағаштарды кесу
6
4
"Большеизюм селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Бюджеттік ұйымдар мен мемлекеттік мекемелерде жылу беру маусымы кезінде пеш жағушы ретінде жұмыс
Селолық округ әкімі аппаратының ғимараты – 64 метр квадрат
3
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман паркі шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау
16 километр көшелерді жинау, 175 ағашты егу
7
Үй шаруашылығының санағына және шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
663 аулаларға бару
2
5
"Драгомиров селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жұмыспен қамту мәселелері және 18 жасқа дейінгі балалы отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау жөнінде көмек көрсету
Мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау кезінде құжаттарды жинауға көмектесу – 30 істер
1
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман паркі шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау
8 километр көшелерді жинау, 60 ағашты егу
1
Үй шаруашылығының санағына және шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
80 аулаларға бару
1
Мемлекеттік мекемелерде құжаттарды өңдеу, дайындау және сақтауға көмек көрсету
250 іс құжаттарды сақтауға дайындау
1
6
"Донецк селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман паркі шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау

Уборка улиц 10 километров, подрезка 110 деревьев
4
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 250 дел
3
Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Помощь в сборе документов при назначении государственных пособий – 180 дел
1
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 758 дворов
2
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Зеленогайского сельского округа"
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха
Уборка улиц 50 километров, подрезка 100 деревьев
3
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 634 двора
2
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 300 дел
1
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Келлеровского сельского округа"
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха
Уборка улиц 12,5 километров, подрезка 1000 деревьев
6
Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Помощь в сборе документов при назначении государственных пособий – 200 дел
2
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 6000 дел
2
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 1006 дворов
3
Участие в подготовке спортивных мероприятий, юбилейных торжеств, мероприятий, посвященных государственным праздникам, в том числе и выполнение подсобных работ в строительстве ледовых городков
Строительство ледовых городков из ледовых кирпичей – 5000 штук размером 19 на 25 сантиметров
2
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Кировского сельского округа"
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха
Уборка улиц 10 километров, подрезка 800 деревьев
2
Участие в благоустройстве кладбищ, свалок, в том числе организация сбора отходов
Благоустройство свалок – 100 квадратных метров, благоустройство кладбищ - 1500 квадратных метров
2
Оказание помощи в заготовке дров и кормов, помощь в доставке и загрузке угля для малообеспеченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых, вновь прибывших оралманов, а также предприятий коммунальной собственности и объектов соцкульбыта города и районов
Заготовка дров – 10 кубических метров
1
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 475 дворов
1
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Краснокаменского сельского округа"
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха
Уборка улиц 10 километров, подрезка 80 деревьев
3
Участие в благоустройстве кладбищ, свалок, в том числе организация сбора отходов
Благоустройство свалок – 100 квадратных метров
2
Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Помощь в сборе документов при назначении государственных пособий – 300 дел
1
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 258 дворов
1
Уход за больными одинокими престарелыми гражданами (покупка продуктов, медикаментов, уборка помещения, побелка стен, покраска полов, стирка белья, посадка, прополка уборка овощей)
Уход за 1 престарелым гражданином
1
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Краснополянского сельского округа"
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха
Уборка улиц 10 километров, подрезка 80 деревьев
4
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 769 дворов
3
Участие в благоустройстве кладбищ, свалок, в том числе организация сбора отходов
Благоустройство 200 квадратных метров
2
Уход за больными одинокими престарелыми гражданами (покупка продуктов, медикаментов, уборка помещения, побелка стен, покраска полов, стирка белья, посадка, прополка уборка овощей)
Уход за 1 престарелым гражданином
1
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Летовочного сельского округа"
Работа в качестве истопника на период отопительного сезона бюджетных организаций и государственных учреждений

10 километр көшелерді жинау, 110 ағашты егу
4
Мемлекеттік мекемелерде құжаттарды өңдеу, дайындау және сақтауға көмек көрсету
250 іс құжаттарды сақтауға дайындау
3
Жұмыспен қамту мәселелері және 18 жасқа дейінгі балалы отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау жөнінде көмек көрсету
Мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау кезінде құжаттарды жинауға көмектесу – 180 істер
1
Үй шаруашылығының санағына және шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
758 аулаларға бару
2
7
"Зеленогай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман паркі шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау
50 километр көшелерді жинау, 100 ағашты егу
3
Үй шаруашылығының санағына және шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
634 аулаларға бару
2
Мемлекеттік мекемелерде құжаттарды өңдеу, дайындау және сақтауға көмек көрсету
300 іс құжаттарды сақтауға дайындау
1
8
"Келлеров селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман паркі шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау
12,5 километр көшелерді жинау, 1000 ағашты егу
6
Жұмыспен қамту мәселелері және 18 жасқа дейінгі балалы отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау жөнінде көмек көрсету
Мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау кезінде құжаттарды жинауға көмектесу – 200 істер
2
Мемлекеттік мекемелерде құжаттарды өңдеу, дайындау және сақтауға көмек көрсету
6000 бет құжаттарды сақтауға дайындау
2
Үй шаруашылығының санағына және шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
1006 аулаларға бару
3
Спорттық іс-шараларды, мерейтой салтанаттарын мемлекеттік мерекелерге арналған іс-шараларды дайындауға қатысу, соның ішінде мұз қалашықтарын салуды қосалқы жұмыстарды да атқару
өлшемі 19-дан 25 сантиметр 5000 мұз кірпіштерден мұз қалашықтарын салу
2
9
"Киров селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман паркі шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау
10 километр көшелерді жинау, 800 ағашты егу
2
Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыру, соның ішінде қалдықтар жинауды ұйымдастыру
100 кв. метр - қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыру, 1500 кв. метр – зираттарды көгалдандыру
2
Халықтың аз қамтамасыз етілген жіктеріне және жалғыз тұратын қарттарға, жаңа келген оралмандарға, сондай–ақ, қала және аудан әкімдерінің коммуналдық меншігіндегі кәсіпорындар мен әлеуметтік–тұрмыстық мәдениет нысандарына отын және жемазық дайындауға көмек көрсету
10 куб метр отынды дайындау
1
Үй шаруашылығының санағына және шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
1006 аулаларға бару
1
10
"Краснокамен селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман паркі шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау
10 километр көшелерді жинау, 80 ағашты егу
3
Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыру, соның ішінде қалдықтар жинауды ұйымдастыру
100 кв. метр - қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыру
2
Жұмыспен қамту мәселелері және 18 жасқа дейінгі балалы отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау жөнінде көмек көрсету
Мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау кезінде құжаттарды жинауға көмектесу – 300 істер
1
Үй шаруашылығының санағына және шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
258 аулаларға бару
1
Жалғыз басты қарт азаматтарды күту (тамақ, дәрі-дәрмек сатып өкелу, үй ішін жинау, ағарту, еден сырлау, кір жуу, көкөніс отырғызу, арам шөп жұлу және жинау)
1 қарт азаматқа көмек көрсету
1
11
"Краснополян селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман паркі шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау
25 километр көшелерді жинау, 100 ағашты егу
4
Үй шаруашылығының санағына және шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
769 аулаларға бару
3
Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыру, соның ішінде қалдықтар жинауды ұйымдастыру
200 кв. метр - қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыру
2
Жалғыз басты қарт азаматтарды күту (тамақ, дәрі-дәрмек сатып өкелу, үй ішін жинау, ағарту, еден сырлау, кір жуу, көкөніс отырғызу, арам шөп жұлу және жинау)
1 қарт азаматқа көмек көрсету
1
12
"Летовочный селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Бюджеттік ұйымдар мен мемлекеттік мекемелерде жылу беру маусымы кезінде пеш жағушы ретінде жұмыс