О внесении изменений в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 8 февраля 2010 года N 182 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 29 марта 2013 года N 79. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 апреля 2013 года N 2249. Утратило силу решением маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28 октября 2016 года № 30
Сноска. Утратило силу решением маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28.10.2016 № 30 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области" РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении правил оказания жилищной помощи" от 8 февраля 2010 года № 182 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-11-172 от 18 марта 2010 года, опубликованных в газетах от 16 апреля 2010 года "Тайынша-Таңы" № 16, от 16 апреля 2010 года "Тайыншинские вести" № 16) следующие изменения:
заголовок решения на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не изменяется;
преамбулу решения изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", пункта 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", пункта 3, 4 Правил компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникации социально защищаемым гражданам утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2009 года № 512 "О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникации социально защищаемым гражданам", пункта 3 Правил предоставления жилищной помощи утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:"
пункт 1 решения изложить в новой редакции, текст на русском языке не изменяется;
заголовок приложения на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не изменяется.

"Тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2010 жылғы 8 ақпандағы N 182 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы N 79 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 сәуірде N 2249 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2016 жылғы 28 қазандағы № 30 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 28.10.2016 № 30 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 21-бабы 5-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Тұрғын үй көмегін көрсету ережелерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2010 жылғы 8 ақпандағы № 182 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылғы 18 наурыздағы № 13-11-172 тіркелген, 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 16 "Тайынша Таңы", 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 16 "Тайыншинские вести" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
мемлекеттік тілдегі шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тілдегі мәтін өзгермейді:
"Тұрғын үй көмегін көрсету Қағидаларын бекіту туралы";
шешімнің преамбуласы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңының 97-бабы 2-тармағына, "Әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 сәуірдегі № 512 Қаулысымен бекітілген әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы төлеу Ережесінің 3, 4-тармақтарына, "Тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 қаулысымен бекітілген тұрғын үй көмегін көрсету Ережесінің 3-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШТІ:"
мемлекеттік тілдегі шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тілдегі мәтін өзгермейді:
"Қоса беріліп отырған тұрғын үй көмегін көрсету Қағидалары бекітілсін".
мемлекеттік тілдегі қосымшаның тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тілдегі мәтін өзгермейді:
"Тұрғын үй көмегін көрсету Қағидалары".

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Р. Батенов
Секретарь маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
К. Шарипов

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р. Бәтенов
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы
мәслихатының хатшысы
Қ. Шәріпов