Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков проведения сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Уалихановскому району на 2013 год
Постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2013 года N 138. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 мая 2013 года N 2289. Утратило силу постановлением акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 22 октября 2013 года N 341
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 22.10.2013 N 341
В соответствии с пунктом 12 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан № 221 от 4 марта 2011 года «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства» акимат Уалихановского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки проведения сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Уалихановскому району на 2013 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Уалихановского района Северо-Казахстанской области Г. Жәкенқызы.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Туралинов С.Ш.
Приложение
к постановлению акимата района
№ 1380 от 16 апреля 2013 года
Сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки проведения сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Уалихановскому району на 2013 год
Земледель-
ческая зона
Культура
Сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий
Оптимальные сроки проведения посева сель-
скохозяйствен-
ных культур
Засушливостеп-
ная, степная
Яровая мягкая пшеница, среднеранние сорта
до 24 мая 2013 года
25 мая 2013 года - 3 июня 2013 года
Яровая мягкая пшеница, среднеспелые сорта
до 19 мая 2013 года
20 мая 2013 года - 30 мая 2013 года
Яровая мягкая пшеница, среднепоздние сорта
до 15 мая 2013 года
16 мая 2013 года - 26 мая 2013 года
Яровая твердая пшеница
до 19 мая 2013 года
20 мая 2013 года - 27 мая 2013 года
Ячмень - среднепоздние сорта

2013 жылға Уәлиханов ауданы бойынша ауыл шаруашылығының әр түрі бойынша субсидияланатын басым дақылдарын себудің оңтайлы мерзімін және субсидия алушылардың тізіміне енгізуге өтінім беру мерзімін анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 16 сәуірдегі N 138 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментімен 2013 жылғы 15 мамырда N 2289 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 22 қазандағы N 341 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық әкімдігінің 22.10.2013 N 341 қаулысымен
«Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 12-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының Уәлиханов ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2013 жылға Уәлиханов ауданы бойынша ауыл шаруашылығының әр түрі бойынша субсидияланатын басым дақылдарын себудің оңтайлы мерзімі және субсидия алушылардың тізіміне енгізуге өтінім беру мерзімі анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысының Уәлиханов ауданы әкімінің орынбасары Г. Жәкенқызына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Тұралинов
Аудан әкімдігінің
2013 16 сәуірдегі жылғы № 138
қаулысына қосымша
2013 жылға Уәлиханов ауданы бойынша ауыл шаруашылығының әр түрі бойынша субсидияланатын басым дақылдарын себудің оңтайлы мерзімі және субсидия алушылардың тізіміне енгізуге өтінім беру мерзімі
Егіншілік аймақтар
Дақыл
Субсидия алушылар тізіміне қосуға өтінімдердің беру мерзімдері
Ауыл шаруашылығы дақылдарын себудің оңтайлы мерзімін жүргізу
Құрғақ жазық, жазық аймақтар
Жаздық жұмсақ бидай, орташа жетілген
2013 жылы 24 мамырға дейін
2013 жылы 25 мамыр - 2013 жылы 3 маусым
Жаздық жұмсақ бидай, орташа піскен
2013 жылы 19 мамырға дейін
2013 жылы 20 мамыр - 2013 жылы 30 мамыр
Жаздық жұмсақ бидай, орташа кештетілген
2013 жылы 15 мамырға дейін
2013 жылы 16 мамыр - 2013 жылы 26 мамыр
Жаздық қатты бидай
2013 жылы 19 мамырға дейін
2013 жылы 20 мамыр - 2013 жылы 27 мамыр
Арпа орташа кештетілген

до 24 мая 2013 года
25 мая 2013 года - 31 мая 2013 года
Ячмень - среднеспелые сорта
до 29 мая 2013 года
30 мая 2013 года - 5 июня 2013 года
Овес
до 29 мая 2013 года
30 мая 2013 года - 3 июня 2013 года
Гречиха
до 19 мая 2013 года
20 мая 2013 года - 27 мая 2013 года
Просо
до 24 мая 2013 года
25 мая 2013 года - 30 мая 2013 года
Нут
до 12 мая 2013 года
13 мая 2013 года - 20 мая 2013 года
Горох
до 24 мая 2013 года
25 мая 2013 года - 30 мая 2013 года
Соя
до 22 мая 2013 года
23 мая 2013 года - 28 мая 2013 года
Чечевица
до 21 мая 2013 года
22 мая 2013 года - 28 мая 2013 года
Рапс – посев по традиционному пару
до 12 мая 2013 года
13 мая 2013 года - 22 мая 2013 года
по минимальному и нулевому пару
до 19 мая 2013 года
20 мая 2013 года - 30 мая 2013 года
Лен, горчица
до 17 мая 2013 года
18 мая 2013 года - 28 мая 2013 года
Подсолнечник на маслосемена
до 14 мая 2013 года
15 мая 2013 года - 20 мая 2013 года
Рыжик
до 19 мая 2013 года
20 мая 2013 года - 28 мая 2013 года
Картофель
до 16 мая 2013 года
17 мая 2013 года - 31 мая 2013 года
Кукуруза на силос по зерновой технологии
до 15 мая 2013 года
16 мая 2013 года - 20 мая 2013 года
Подсолнечник на силос
до 17 мая 2013 года
18 мая 2013 года - 24 мая 2013 года
Однолетние травы на зеленый корм (овес, горох, горох + овес + ячмень), сено (суданская трава, просо, могар, овес + вика) и сенаж (овес + ячмень + горох, овес + горох, просо + горох)
до 4 июня 2013 года
5 июня 2013 года - 10 июня 2013 года
Зеленый конвейер (однолетние травы)
I срок (горох + овес)
II срок (овес + ячмень + горох + пшеница, суданская трава + горох, просо + горох)
III срок (горох + овес + ячмень, суданская трава + горох, овес + горох)
IV срок (рапс, овес)
до 7 мая 2013 года
до 22 мая 2013 года
до 7 июня 2013 года
до 7 июля 2013 года
8 мая 2013 года – 10 мая 2013 года
23 мая 2013 года - 25 мая 2013 года
8 июня 2013 года -10 июня 2013 года
8 июля 2013 года – 10 июля 2013 года
Многолетние травы люцерна, донник, эспарцет, козлятник, кострец, житняк
I срок
II срок
до 2 мая 2013 года
до 1 июля 2013 года
3 мая 2013 года - 11 мая 2013 года
2 июля 2013 года - 15 июля 2013 года
Озимая рожь на зеленый корм
до 9 августа 2013 года
10 августа 2013 года - 15 августа 2013 года
Горносопочная и мелкосопоч-
ная
Яровая мягкая пшеница, среднеранние сорта
до 24 мая 2013 года
25 мая 2013 года - 3 июня 2013 года
Яровая мягкая пшеница, среднеспелые сорта

2013 жылы 24 мамырға дейін
2013 жылы 25 мамыр - 2013 жылы 31 мамыр
Арпа орташа жетілген
2013 жылы 29 мамырға дейін
2013 жылы 30 мамыр - 2013 жылы 5 маусым
Сұлы
2013 жылы 29 мамырға дейін
2013 жылы 30 мамыр - 2013 жылы 3 маусым
Қарақұмық
2013 жылы 19 мамырға дейін
2013 жылы 20 мамыр - 2013 жылы 27 мамыр
Тары
2013 жылы 24 мамырға дейін
2013 жылы 25 мамыр - 2013 жылы 30 мамыр
Нут
2013 жылы 12 мамырға дейін
2013 жылы 13 мамыр - 2013 жылы 20 мамыр
Асбұршақ
2013 жылы 24 мамырға дейін
2013 жылы 25 мамыр - 2013 жылы 30 мамыр
Қытай бұршақ
2013 жылы 22 мамырға дейін
2013 жылы 23 мамыр - 2013 жылы 28 мамыр
Жасымық
2013 жылы 21 мамырға дейін
2013 жылы 22 мамыр - 2013 жылы 28 мамыр
Рапс – дәстүрлі тыңайған жерде
2013 жылы 12 мамырға дейін
2013 жылы 13 мамыр - 2013 жылы 22 мамыр
ең төмендетілген және нөлдік тыңайған жерде
2013 жылы 19 мамырға дейін
2013 жылы 20 мамыр - 2013 жылы 30 мамыр
Зығыр, қыша
2013 жылы 17 мамырға дейін
2013 жылы 18 мамыр - 2013 жылы 28 мамыр
Күнбағыс майлы тұқымға
2013 жылы 14 мамырға дейін
2013 жылы 15 мамыр - 2013 жылы 20 мамыр
Арыш
2013 жылы 19 мамырға дейін
2013 жылы 20 мамыр - 2013 жылы 28 мамыр
Картоп
2013 жылы 16 мамырға дейін
2013 жылы 17 мамыр - 2013 жылы 31 мамыр
Жүгері сүрлемге астық техгологиясы бойынша
2013 жылы 15 мамырға дейін
2013 жылы 16 мамыр - 2013 жылы 20 мамыр
Күнбағыс сүрлемге
2013 жылы 17 мамырға дейін
2013 жылы 18 мамыр - 2013 жылы 24 мамыр
Жасыл азыққа бір жылдық шөптер (сұлы, асбұршақ, асбұршақ + сұлы + арпа), шөп (судан шөбі, тары, итқонақ, сұлы + вика) және пішендеме (сұлы + арпа + асбұршақ, сұлы + асбұршақ, тары + асбұршақ)
2013 жылы 4 маусымға дейін
2013 жылы 5 маусым - 2013 жылы 10 маусым
Жасыл конвейер (бір жылдық шөптер)
I мерзім (асбұршақ + сұлы)
II мерзім (сұлы + арпа + асбұршақ + бидай,судан шөбі + асбұршақ, тары + асбұршақ)
III мерзім (асбұршақ+сұлы+арпа, судан шөбі + асбұршақ, сұлы+асбұршақ)
IV мерзім (рапс, сұлы)
2013 жылы 7 мамырға дейін
2013 жылы 22 мамырға дейін
2013 жылы 7 маусымға дейін
2013 жылы 7 шілдеге дейін
2013 жылы 8 мамыр - 2013 жылы 10 мамыр
2013 жылы 23 мамыр - 2013 жылы 25 мамыр
2013 жылы 8 маусым - 2013 жылы 10 маусым
2013 жылы 8 шілде - 2013 жылы 10 шілде
Көп жылдық шөптер (люцерна, донник, эспарцет, козлятник, кострец, житняк)
I мерзім
II мерзім
2013 жылы 2 мамырға дейін
2013 жылы 1 шілдеге дейін
2013 жылы 3 мамыр - 2013 жылы 11 мамыр
2013 жылы 2 шілде - 2013 жылы 15 шілде
Жасыл азыққа күздік қарабидай
2013 жылы 9 тамызға дейін
2013 жылы 10 тамыз - 2013 жылы 15 тамыз
Таулы үстіртті, үстіртті аймақтар
Жаздық жұмсақ бидай, орташа жетілген
2013 жылы 24 мамырға дейін
2013 жылы 25 мамыр - 2013 жылы 3 маусым
Жаздық жұмсақ бидай, орташа піскен