О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в районе Шал акына Северо-Казахстанской области
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 29 октября 2013 года N 22/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 1 ноября 2013 года N 2394. Утратило силу решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 10 декабря 2013 года N 23/3
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 10.12.2013 N 23/3
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года «О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан», маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. В целях дополнительного регламентирования порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций определить места проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в районе Шал акына Северо-Казахстанской области согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
XХІІ сессии маслихата района
Северо-Казахстанской области                     Д. Жаркинбаев
Секретарь
маслихата района Шал акына
Северо-Казахстанской области                     Н. Дятлов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким района Шал акына
Северо-Казахстанской области                     М. Омаров
29 октября 2013 года
Приложение
к решению маслихата района Шал акына
от 29 октября 2013 года
№ 22/3
Места проведения собраний, митингов, шествий
пикетов и демонстраций в районе Шал акына Северо-Казахстанской области
Наименование
населенного пункта
Места проведения собраний, митингов,
шествий, пикетов и демонстраций
1
город Сергеевка
Площадь Шал акына
Афанасьевский сельский округ
2
село Афанасьевка
Территория около  магазина «Дуэт»
3
село Двойники
Территория около сельского клуба
4
село Рясинка
Территория около бывшего магазина
5
село Коргантас
Территория перед общежитием
6
село Садовка
Территория около локальноговодоисточника
Аютасский сельский округ
7
аул им.И.Ибраева
Площадь около сельского Дома культуры
8
село Каратал
Территория около магазина «Самрук»
9
село Акан-Барак
Территория около СТО ИП «Прусс»
10
село Коктерек
Территория около  памятника Победы
Городецкий сельский округ
11
село Городецкое
Спортивный стадион
12
село Баганаты
Территория около здания школы
13
село Коноваловка
Территория около здания бывшего детского сада
14
аул Жалтыр
Территория около  локальноговодоисточника
15
аул Мерген
Территория около  магазина «Ботагоз»
Жанажолский сельский округ
16
село Жанажол
Территория около магазина ИП «Хамзин »
17
село Жанаталап
Территория около памятника участникам Великой Отечественной войны
18
село Кенес
Территория около магазина «ИП Апенов»
Кривощековский сельский округ
19
село Кривощеково
Территория около сельского клуба
20
село Алкаагаш
Территория около магазина ИП «Баяндина»
21
село Ровное
Территория около здания  Государственного лесного учреждения
22
село Социал
Территория около магазина ИП «Каиржанов»
Новопокровский сельский округ
23
село Новопокровка
Территория около сельского клуба
24
село Аксу
Территория около сельского клуба
25
село Белоглинка
Территория около здания бывшей библиотеки
26
село Жанасу
Территория около пункта раздачи воды
27
село Енбек
Территория около здания  бывшего магазина
Приишимский сельский округ
28
село Повозочное
Площадь около конторы ТОО «Агро Север»
29
село Берлик
Территория около конторы ТОО «Берлик Астык»
30
село Минеевка
Территория около здания бывшего магазина
Семипольский сельский округ
31
село Семиполка
Территория около магазина «Рахмет»
32
село Балуан
Территория около локальноговодоисточника
33
село Ступинка
Площадь около здания бывшего акимата
34
село Астаган
Территория около памятника участникам Великой Отечественной войны
Сухорабовский сельский округ
35
село Сухорабовка
Территория около столовой ТОО «ТНС- 2020»
36
село Ольгинка
Территория около конторы  ТОО «ТНС-2020»
37
село Неждановка
Территория около сельской библиотеки
Юбилейный сельский округ
38
село Крещенка
Территория около офиса ТОО «Степное-2020»
39
село Белоградовка
Площадь в центра села
40
село Куприяновка
Территория около библиотеки и  медицинского пункта
41
аул Узынжар
Площадь около памятника участникам Великой Отечественной войны
42
село Тельманово
Площадь в центре села
43
село Куртай
Площадь в центре села

Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 қазандағы N 22/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 1 қарашада N 2394 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы N 23/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 10.12.2013 N 23/3 шешімімен
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы «Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы» Заңының 10-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан Шал ақын ауданының мәслихаты
ШЕШТІ:
1. Қосымшаға сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы бойынша жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу орындарын қосымша реттеу мақсатында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары белгіленсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының
ХХІІ сессиясының төрағасы                        Д. Жарқынбаев
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының хатшысы             Н.Дятлов
«КЕЛІСІЛДІ»
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданының әкімі                         М.Омаров
2013 жылғы 29 қазан
2013 жылғы 29 қазандағы
Шал ақын аудан мәслихатының
шешіміне № 22/3 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары
Елді-мекен атауы
Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары
1
Сергеевка қаласы
Шал ақын алаңы
Афанасьев селолық округі
2
Афанасьев селосы
«Дуэт» дүкені маңындағы территория
3
Двойники селосы
Селолық клуб маңындағы территория
4
Рясинка селосы
Бұрынғы дүкен ғимараты маңындағы территория
5
Қорғантас селосы
Жатақхана алдындағы территория
6
Садовка селосы
Жергілікті су көзі маңындағы территория
Аютас селолық округі
7
Ы.Ыбыраев атындағы ауыл
Ауылдық мәдениет үйі маңындағы алаң
8
Қаратал селосы
«Самрук» дүкені маңындағы территория
9
Ақан-Барақ селосы
СТК ЖК «Прусс» маңындағы территория
10
Көктерек селосы
Ескерткіш Жеңіс маңындағы территория
Городецк селолық округі
11
Городецкоеселосы
Спорттық стадион
12
Бағанатыселосы
Мектеп ғимараты маңындағы территория
13
Коноваловселосы
Бұрынғы балабақша ғимараты маңындағы территория
14
Жалтыр ауылы
Жергілікті су көзі маңындағы территория
15
Мерген ауылы
«Ботагөз» дүкені маңындағы территория
Жанажол селолық округі
16
Жаңажолселосы
«Хамзин» ЖК дүкені маңындағы территория
17
Жаңаталапселосы
Ұлы Отан соғысына қатысушыларына ескерткіш маңындағы территория
18
Кеңесселосы
«Апенов ЖК» дүкені маңындағы территория
Кривощеков селолық округі
19
Кривощеков селосы
Селолық клуб маңындағы территория
20
Алқаағаш селосы
«Баяндина» ЖК дүкені маңындағы территория
21
Ровное селосы
Мемлекеттік орманы мекемесі ғимараты маңындағы территория
22
Социал селосы
«Қайыржанов» ЖК дүкені маңындағы территория
Новопокров селолық округі
23
Новопокровка селосы
Селолық клуб маңындағы территория
24
Ақсу селосы
Селолық клуб маңындағы территория
25
Белоглинка селосы
Бұрынғы кітапхана ғимараты маңындағы территория
26
Жаңасу селосы
Су тарату пункті маңындағы территория
27
Еңбекселосы
Бұрынғы дүкен маңындағы территория
Приишим селолық округі
28
Повозочноеселосы
«Агро Север» ЖШС конторасы маңындаңы алаң
29
Бірлік селосы
«Берлик Астык» ЖШС конторасы маңындаңы территория
30
Минеевселосы
Бұрынғы дүкен ғимараты маңындағы территория
Семипол селолық округі
31
Семиполселосы
«Рахмет» дүкені маңындағы территория
32
Балуанселосы
Жергілікті су көзі маңындағы территория
33
Ступинка селосы
Бұрынғы әкімдік ғимараты маңындағы алаң
34
Астаған селосы
Ұлы Отан соғысына қатысушыларына ескерткіш маңындағы территория
Сухорабов селолық округі
35
Сухорабов селосы
«ТНС- 2020» ЖШС асханасы маңындағы территория
36
Ольгинка селосы
«ТНС-2020» ЖШС конторасы маңындағы территория
37
Неждановка селосы
Селолық кітапхана маңындағы территория
Юбилей селолық округі
38
Крещенка селосы
«Степное-2020» ЖШС офисі маңындағы территория
39
Белоградовка селосы
Село орталығындағы алаң
40
Куприяновка селосы
Кітапхана және мед.пункт маңындағы территория
41
Ұзынжар ауылы
Ұлы Отан соғысына қатысушыларына ескерткіш маңындағы алаң
42
Тельманов селосы
Село орталығындағы алаң
43
Құртай селосы
Село орталығындағы алаң