О внесении изменений и дополнений в решение IХ сессии областного маслихата V созыва от 12 декабря 2012 года № 90-V "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение областного маслихата Атырауской области от 24 января 2013 года № 100-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 21 февраля 2013 года № 2689. Утратило силу - решением областного маслихата Атырауской области от 30 января 2014 года № 213-V
Сноска. Утратило силу - решением областного маслихата Атырауской области от 30.01.2014 № 213-V.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 8 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата области об уточнении областного бюджета на 2013-2015 годы, областной маслихат на X сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение IХ сессии областного маслихата от 12 декабря 2012 года № 90-V "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2667, опубликовано 17 января 2013 года в газете "Прикаспийская коммуна" № 5) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
цифры "121 446 133" заменить цифрами "121 501 197";
цифры "52 002 676" заменить цифрами "51 981 066";
цифры "124 914" заменить цифрами "126 041";
цифры "69 315 880" заменить цифрами "69 391 427";
цифры "119 651 546" заменить цифрами "125 183 343";
цифры "1 444 425" заменить цифрами "3 925 425";
цифры "1 449 425" заменить цифрами "3 930 425";
цифры "-3 149 436" заменить цифрами "-11 107 169";
цифры "3 149 436" заменить цифрами "11 107 169";
пункт 8 дополнить строками следующего содержания:
"1 405 тысяч тенге - на реализацию социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы";
в пункте 16:
цифры "643 250" заменить цифрами "655 256";
дополнить строками следующего содержания:
"692 500 тысяч тенге - на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов;
5 000 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации для капитального ремонта системы водоснабжения и водоотведения;

V шақырылған облыстық мәслихаттың IХ сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы 90-V "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2013 жылғы 24 қаңтардағы № 100-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 21 ақпанда № 2689 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 213-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 30.01.2014 № 213-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 8 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес және облыс әкімдігі ұсынған 2013-2015 жылдарға арналған облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, облыстық мәслихат Х сессиясында ШЕШТІ:
1. Облыстық мәслихаттың IХ сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы 90-V "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2667 рет санымен тіркелген 2013 жылғы 17 қаңтарда "Атырау" газетінде № 5 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
"121 446 133" деген сандар "121 501 197" деген сандармен ауыстырылсын;
"52 002 676" деген сандар "51 981 066" деген сандармен ауыстырылсын;
"124 914" деген сандар "126 041" деген сандармен ауыстырылсын;
"69 315 880" деген сандар "69 391 427" деген сандармен ауыстырылсын;
"119 651 546" деген сандар "125 183 343" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 444 425" деген сандар "3 925 425" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 449 425" деген сандар "3 930 425" деген сандармен ауыстырылсын;
"-3 149 436" деген сандар "-11 107 169" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 149 436" деген сандар "11 107 169" деген сандармен ауыстырылсын;
8-тармақ келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" Мемлекеттік бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ- инфекциясының алдын-алуға әлеуметтік жобаларды іске асыру - 1 405 мың теңге";
16-тармақта:
"643 250" деген сандар "655 256" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"елді-мекендердің көшелерін маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге - 692 500 мың теңге;
сумен қамту және суды қайтару жүйесін күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттама жасақтау үшін – 5 000 мың теңге;

2 020 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации для капитального ремонта объектов культуры;"
в пункте 17:
цифры "421 543" заменить цифрами "996 949";
цифры "136 397" заменить цифрами "137 250";
дополнить строкой следующего содержания:
"на развитие теплоэнергетической системы – 29 000 тысяч тенге;"
2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по бюджету, финансам, экономике, развития предпринимательства, проблемам аграрного сектора и экологии (А. Жубанов).

мәдениет саласы нысандарын күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттама жасақтау үшін – 2 020 мың теңге;"
17-тармақта:
"421 543" деген сандар "996 949" деген сандармен ауыстырылсын;
"136 397" деген сандар "137 250" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға – 29 000 мың теңге;"
2. 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақыл ау бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына (Ә. Жұбанов) жүктелсін.