О внесении изменений и дополнений в решение IХ сессии областного маслихата V созыва от 12 декабря 2012 года № 90-V "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение областного маслихата Атырауской области от 17 апреля 2013 года № 122-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 30 апреля 2013 года № 2718. Утратило силу - решением областного маслихата Атырауской области от 30 января 2014 года № 213-V
Сноска. Утратило силу - решением областного маслихата Атырауской области от 30.01.2014 № 213-V.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 8 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата области об уточнении областного бюджета на 2013-2015 годы, областной маслихат на XІІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение IХ сессии областного маслихата от 12 декабря 2012 года № 90-V "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2667, опубликовано 17 января 2013 года в газете "Прикаспийская коммуна" № 5) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
цифры "121 501 197" заменить цифрами "123 897 717";
цифры "51 981 066" заменить цифрами "54 388 941";
цифры "69 391 427" заменить цифрами "69 380 072";
цифры "125 183 343" заменить цифрами "128 024 863";
цифры "3 925 425" заменить цифрами "3 480 425";
цифры "3 930 425" заменить цифрами "3 485 425";
в пункте 8:
цифры "40 085" заменить цифрами "32 830";
цифры "3 015" заменить цифрами "320";
пункт 10 дополнить абзацем следующего содержания:
"целевые текущие трансферты из областного бюджета:
3 568 тысяч тенге – на ремонт объектов коммунально-инженерной, инженерно-транспортной и социальной инфраструктуры и благоустройство сельских населенных пунктов;"
в пункте 16:
цифры "655 256" заменить цифрами "584 531";
цифры "72 680" заменить цифрами "103 940";
цифры "692 500" заменить цифрами "1 692 500";
строки "5 000 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации для капитального ремонта системы водоснабжения и водоотведения;" изложить в следующей редакции:
"65 628 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации для капитального ремонта и на капитальный ремонт системы водоснабжения и водоотведения;"

V шақырылған облыстық мәслихаттың IХ сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 90-V "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 122-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 сәуірде № 2718 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 213-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 30.01.2014 № 213-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 8 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес және облыс әкімдігі ұсынған 2013 - 2015 жылдарға арналған облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, облыстық мәслихат ХІІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың IХ сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы 90-V "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2667 рет санымен тіркелген 2013 жылғы 17 қаңтарда "Атырау" газетінде № 5 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
"121 501 197" деген сандар "123 897 717" деген сандармен ауыстырылсын;
"51 981 066" деген сандар "54 388 941" деген сандармен ауыстырылсын;
"69 391 427" деген сандар "69 380 072" деген сандармен ауыстырылсын;
"125 183 343" деген сандар "128 024 863" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 925 425" деген сандар "3 480 425" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 930 425" деген сандар "3 485 425" деген сандармен ауыстырылсын;
8-тармақта:
"40 085" деген сандар "32 830" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 015" деген сандар "320" деген сандармен ауыстырылсын;
10-тармақ келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"коммуналдық-инженерлік, инженерлік-көліктік және әлеуметтік инфрақұрылым объектілерін жөндеуге және ауылдық елді мекендерді абаттандыруға – 3 568 мың теңге облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттері;"
16-тармақта:
"655 256" деген сандар "584 531" деген сандармен ауыстырылсын;
"72 680" деген сандар "103 940" деген сандармен ауыстырылсын;
"692 500" деген сандар "1 692 500" деген сандармен ауыстырылсын;
"сумен қамту және суды қайтару жүйесін күрделі жөндеуге жобалау-сметалы құжаттама жасақтау үшін – 5 000 мың теңге;" деген жолдар мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"сумен қамту және суды қайтару жүйесін күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттама жасақтау үшін және күрделі жөндеуге – 65 628 мың теңге;"

строки "2 020 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации для капитального ремонта объектов культуры;" изложить в следующей редакции:
"90 272 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации для капитального ремонта и на капитальный ремонт объектов культуры;"
дополнить строками следующего содержания:
"24 200 тысяч тенге – на обеспечение жильем отдельных категорий граждан;
35 400 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов;
2 100 тысяч тенге - на текущее содержание и материальное оснащение учреждений культуры;
5 458 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации для проведения берегоукрепительных работ;
114 661 тысяч тенге – на проведение работ по подготовке к зимнему периоду;"
в пункте 17:
цифры "996 949" заменить цифрами "1 359 579";
цифры "2 702 400" заменить цифрами "686 100";
цифры "13 934" заменить цифрами "18 084";
цифры "29 000" заменить цифрами "33 200";
дополнить строками следующего содержания:
"40 000 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации для строительства инженерно-коммуникационной инфраструктуры и на строительство инженерной инфраструктуры для жилищного строительства;
13 260 тысяч тенге – на развитие объектов благоустройства;"
в пункте 18:
цифры "1 000 000" заменить цифрами "418 144";
дополнить пунктом 24 следующего содержания:

"мәдениет саласы нысандарын күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттама жасақтау үшін – 2 020 мың теңге;" деген жолдар мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"мәдениет саласы нысандарын күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттама жасақтау үшін және күрделі жөндеуге – 90 272 мың теңге;"
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"азаматтардың жекелеген топтарын тұрғын үймен қамтамасыз етуге – 24 200 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыруға – 35 400 мың теңге;
мәдениет ұйымдарын ағымдағы ұстауға және материалдық жарақтандыруға – 2 100 мың теңге;
жағалауды бекіту жұмыстарын жүргізуге жобалау-сметалық құжаттама жасақтауға – 5 458 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындалу жұмыстарын жүргізуге – 114 661 мың теңге;"
17-тармақта:
"996 949" деген сандар "1 359 579" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 702 400" деген сандар "686 100" деген сандармен ауыстырылсын;
"13 934" деген сандар "18 084" деген сандармен ауыстырылсын;
"29 000" деген сандар "33 200" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"тұрғын-үй құрылысы үшін инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды салуға жобалау-сметалық құжаттама жасақтау үшін және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды салуға – 40 000 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыруды дамытуға – 13 260 мың теңге;"
18-тармақта:
"1 000 000" деген сандар "418 144" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 24 тармақпен толықтырылсын:

"24. Произведенные кассовые расходы по специфике 322 "Трансферты физическим лицам" программы 06 1 261 015 104 "Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям" в сумме 1 590 822 тенге перенести на специфику 132 «Оплата труда патронатных воспитателей"."
2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по бюджету, финансам, экономике, развития предпринимательства, проблемам аграрного сектора и экологии (А. Жубанов).

"24. 06 1 261 015 104 "Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу" бағдарламасының 322 "Жеке тұлғаларға берiлетiн трансферттер" ерекшелігі бойынша жұмсалған 1 590 822 теңге кассалық шығындары 132 "Патронат тәрбиешілердің еңбегіне ақы төлеу" ерекшелігіне жылжытылсын."
2. 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына (Ә. Жұбанов) жүктелсін.