О внесении изменений и дополнений в решение IХ сессии областного маслихата V созыва от 12 декабря 2012 года № 90-V "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение областного маслихата Атырауской области от 04 июля 2013 года № 149-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 июля 2013 года № 2749. Утратило силу - решением областного маслихата Атырауской области от 30 января 2014 года № 213-V
Сноска. Утратило силу - решением областного маслихата Атырауской области от 30.01.2014 № 213-V.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 8 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2013 года № 649 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013–2015 годы", областной маслихат V созыва на очередной XV сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение IХ сессии областного маслихата от 12 декабря 2012 года № 90-V "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2667, опубликовано 17 января 2013 года в газете "Прикаспийская коммуна" № 5) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
цифры "123 897 717" заменить цифрами "124 963 495";
цифры "54 388 941" заменить цифрами "58 293 409";
цифры "126 041" заменить цифрами "549 265";
цифры "69 380 072" заменить цифрами "66 118 158";
цифры "128 024 863" заменить цифрами "129 279 641";
цифры "3 499 598" заменить цифрами "4 823 598";
цифры "3 647 098" заменить цифрами "5 187 098";
цифры "147 500" заменить цифрами "363 500";
цифры "3 480 425" заменить цифрами "3 467 425";
цифры "5 000" заменить цифрами "18 000";
цифры "-11 107 169" заменить цифрами "-12 607 169";
цифры "11 107 169" заменить цифрами "12 607 169";
в пункте 8:
цифры "298 051" заменить цифрами "306 493";

V шақырылған облыстық мәслихаттың IХ сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 90-V "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2013 жылғы 4 шілдедегі № 149-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 шілдеде № 2749 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 213-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 30.01.2014 № 213-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 8 бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2013 жылғы 25 маусымдағы № 649 ""2013 – 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" қаулысына сәйкес, V шақырылған облыстық мәслихат кезекті ХV сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың IХ сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы 90-V "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2667 рет санымен тіркелген 2013 жылғы 17 қаңтарда "Атырау" газетінде № 5 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
"123 897 717" деген сандар "124 963 495" деген сандармен ауыстырылсын;
"54 388 941" деген сандар "58 293 409" деген сандармен ауыстырылсын;
"126 041" деген сандар "549 265" деген сандармен ауыстырылсын;
"69 380 072" деген сандар "66 118 158" деген сандармен ауыстырылсын;
"128 024 863" деген сандар "129 279 641" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 499 598" деген сандар "4 823 598" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 647 098" деген сандар "5 187 098" деген сандармен ауыстырылсын;
"147 500" деген сандар "363 500" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 480 425" деген сандар "3 467 425" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 000" деген сандар "18 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"-11 107 169" деген сандар "-12 607 169" деген сандармен ауыстырылсын;
"11 107 169" деген сандар "12 607 169" деген сандармен ауыстырылсын;
8-тармақта:
"298 051" деген сандар "306 493" деген сандармен ауыстырылсын;

цифры "1 893 986" заменить цифрами "1 928 150";
цифры "96 596" заменить цифрами "143 736";
цифры "614 441" заменить цифрами "566 863";
цифры "387 888" заменить цифрами "293 025";
цифры "3 144 465" заменить цифрами "2 944 231";
цифры "420 000" заменить цифрами "527 600";
строки "1 405 тысяч тенге - на реализацию социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы" исключить;
дополнить строками следующего содержания:
"94 559 тысяч тенге – на увеличение штатной численности местных исполнительных органов;"
пункты 9 и 10 изложить в следующей редакции:
"9. Учесть, что в областном бюджете на 2013 год в рамках "Программы развития моногородов на 2012 – 2020 годы" предусмотрены:
целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
229 126 тысяч тенге - на реализацию бюджетных инвестиционных проектов;
целевые текущие трансферты из областного бюджета:
6 970 тысяч тенге - на текущее обустройство;
целевые трансферты на развитие из областного бюджета:
35 913 тысяч тенге - на реализацию бюджетных инвестиционных проектов;
бюджетные кредиты из республиканского бюджета:
126 000 тысяч тенге - для микрокредитования предпринимательства.
10. Учесть, что в областном бюджете на 2013 год в рамках "Дорожной карты занятости 2020" предусмотрены:
целевые текущие трансферты из областного бюджета:
85 149 тысяч тенге – на ремонт объектов коммунально-инженерной, инженерно-транспортной и социальной инфраструктуры и благоустройство сельских населенных пунктов;
бюджетные кредиты из республиканского бюджета:
2 165 028 тысяч тенге – кредитование на содействие развитию предпринимательства на селе."
в пункте 13:
цифры "1 241 055" заменить цифрами "79 895";
цифры "602 000" заменить цифрами "449 191";
в пункте 16:
цифры "305 580" заменить цифрами "285 887";
цифры "24 000" заменить цифрами "22 044";
цифры "584 531" заменить цифрами "264 506";
цифры "4 413" заменить цифрами "4 002";
цифры "5 875" заменить цифрами "11 155";
цифры "49 000" заменить цифрами "245 248";
строки "103 940 тысяч тенге - на приобретение служебных автомобилей для акимов сельских округов в районах области;" изложить в следующей редакции:
"105 156 тысяч тенге - на приобретение служебных автомобилей для акимов сельских округов и государственных органов управления в районах области;"

"1 893 986" деген сандар "1 928 150" деген сандармен ауыстырылсын;
"96 596" деген сандар "143 736" деген сандармен ауыстырылсын;
"614 441" деген сандар "566 863" деген сандармен ауыстырылсын;
"387 888" деген сандар "293 025" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 144 465" деген сандар "2 944 231" деген сандармен ауыстырылсын;
"420 000" деген сандар "527 600" деген сандармен ауыстырылсын;
"2011 - 2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" Мемлекеттік бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ-инфекциясының алдын-алуға әлеуметтік жобаларды іске асыру - 1 405 мың теңге;" деген жолдар алынып тасталсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға - 94 559 мың теңге;"
9- және 10-тармақтар келесі редакцияда мазмұндалсын:
"9. 2013 жылға арналған облыстық бюджетте "Моноқалаларды дамытудың 2012–2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде:
бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері есебінен - 229 126 мың теңге;
ағымдағы жайластыруға облыстық бюджет қаражаты есебінен – 6 970 мың теңге;
бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға облыстық бюджет қаражаты есебінен – 35 913 мың теңге;
кәсіпкерлікке микрокредит беруге – 126 000 мың теңге республикалық бюджеттен кредиттер есебінен көзделгені ескерілсін.
10. 2013 жылға арналған облыстық бюджетте "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" шеңберінде келесідей көлемде:
коммуналдық-инженерлік, инженерлік-көліктік және әлеуметтік инфрақұрылым объектілерін жөндеуге және ауылдық елді мекендерді абаттандыруға – 85 149 мың теңге облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттері;
ауылда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге 2 165 028 мың теңге республикалық бюджеттен бюджеттік несиелер көзделгені ескерілсін."
13-тармақта:
"1 241 055" деген сандар "79 895" деген сандармен ауыстырылсын;
"602 000" деген сандар "449 191" деген сандармен ауыстырылсын;
16-тармақта:
"305 580" деген сандар "285 887" деген сандармен ауыстырылсын;
"24 000" деген сандар "22 044" деген сандармен ауыстырылсын;
"584 531" деген сандар "264 506" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 413" деген сандар "4 002" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 875" деген сандар "11 155" деген сандармен ауыстырылсын;
"49 000" деген сандар "245 248" деген сандармен ауыстырылсын;
"облыс аудандарында ауылдық округтер әкімдеріне қызметтік автокөлік сатып алуға – 103 940 мың теңге;" деген жолдар келесі редакцияда мазмұндалсын:
"облыс аудандарында ауылдық округтер әкімдеріне және мемлекеттік басқару органдарына қызметтік автокөлік сатып алуға – 105 156 мың теңге;"

цифры "418 144" заменить цифрами "548 144";
2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по бюджету, финансам, экономике, развития предпринимательства, проблемам аграрного сектора и экологии (А. Жубанов).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель                               О. Каршегенов
Секретарь                                  С. Лукпанов
Приложение к решению
ХV сессии областного маслихата

"418 144" деген сандар "548 144" деген сандармен ауыстырылсын;
2. 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына (Ә. Жұбанов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Төраға                                     О. Қаршегенов
Хатшы                                      C. Лұқпанов
Облыстық мәслихаттың ХV сессиясының