О внесении изменений в решение городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 82 "О бюджете города на 2013-2015 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 26 апреля 2013 года № 109. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 17 мая 2013 года за № 2730. Утратило силу - решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 03 февраля 2014 года № 179
Сноска. Утратило силу - решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 03.02.2014 № 179.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии cо статьей 109 Бюджетного кодекса  Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 82 "О бюджете города на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2675, опубликовано 24 января 2013 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения:
1) в подпункте 1) пункта 1:
цифры "54  738 254" заменить цифрами "55 652 727";
цифры "9 731 350" заменить цифрами "8 605 352";
2) в подпункте 2) пункта 1:
цифры "57 939 916" заменить цифрами "58 676 374";
3) в подпункте 3) пункта 1:
цифры "104 985" заменить цифрами "70 000";
4) в подпункте 4) пункта 1:
цифры "-3 306 647" заменить цифрами "-3 093 647";
5) подпункт 5) пункта 1 изложить в следующей редакции:
Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 093 647  тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 2 610 000 тысяч тенге;
погашение займов -213 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 696 647 тысяч тенге;
6) в пункте 7:
цифры "58 778" заменить цифрами "57 780";
7) в пункте 8:
цифры "148 016" заменить цифрами "51 016";
8) в пункте 11:
цифры "2 580 000" заменить цифрами "552 000";
9) в пункте 17:
цифры " 692 500" заменить цифрами "1 692 500".
2. Приложение 1 изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.

Қалалық Мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 82 "2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 сәуірдегі № 109 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 мамырда № 2730 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 03 ақпандағы № 179 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 03.02.2014 № 179 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 109 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының1) тармақшасына сәйкес, Атырау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 82 "2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2675 рет санымен тіркелген, 2013 жылғы 24 қаңтарда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың 1) тармақшасында:
"54 738 254" цифра "55 652 727" цифрамен ауыстырылсын;
"9 731 350" цифра "8 605 352" цифрамен ауыстырылсын;
2) 1 тармақтың 2) тармақшасында:
"57 939 916" цифра "58 676 374" цифрамен ауыстырылсын;
3) 1 тармақтың 3) тармақшасында:
"104 985" цифра "70 000" цифрамен ауыстырылсын;
4) 1 тармақтың 4) тармақшасында:
"-3 306 647" цифра "-3 093 647" цифрамен ауыстырылсын;
5) 1 тармақтың 5) тармақшасы келесі редақцияда мазмұндалсын:
"Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 093 647 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 2 610 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 213 000 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 696 647 мың теңге;
6) 7 тармақта:
"58 778" цифрасы "57 780" цифрасымен ауыстырылсын;
7) 8 тармақта:
"148 016" цифрасы "51 016" цифрасымен ауыстырылсын;
8) 11 тармақта:
"2 580 000" цифрасы "552 000" цифрасымен ауыстырылсын;
9) 17 тармақта:
"692 500" цифрасы "1 692 500" цифрасымен ауыстырылсын.
2. 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики, развития предпринимательства, индустрии, торговли, налога и бюджета (С. Ерубаев).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной  регистрации в органах юстиции, вводится в  действие с 1 января  2013 года.
Председатель ХIII сессии                   Б. Хаменова
Секретарь городского маслихата             Б. Казиманов
Приложение 1 к решению
Атырауского городского Маслихата

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, кәсіпкерлікті дамыту, индустрия, сауда, салық және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (С. Ерубаев).
4. Осы шешiм әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне еніп, 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
ХIII сессия төрайымы                       Б. Хаменова
Қалалық мәслихат хатшысы                   Б. Қазиманов
Атырау қалалық Мәслихатының