О внесении изменений и дополнений в решение Махамбетского районного маслихата от 25 декабря 2012 года № 56 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 26 апреля 2013 года № 86. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 06 мая 2013 года за № 2722. Утратило силу - решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 17 января 2014 года № 162
Сноска. Утратило силу - решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 17.01.2014 № 162.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2013-2015 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2012 года № 56 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2673, опубликовано 17 января 2013 года в районной газете "Жайық шұғыласы") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 201 343" заменить цифрами "3 458 810";
цифры "69 457" заменить цифрами "145 806";
цифры "1 759 415" заменить цифрами "1 940 533";
в подпункте 2):
цифры "3 217 330" заменить цифрами "3 474 797";
2) в пункте 2:
в абзаце первом цифры "1 113 884" заменить цифрами "1 295 002";
в абзаце четвертом цифры "68 861" заменить цифрами "109 640";
в абзаце десятом цифры "2 980" заменить цифрами "10 630";
абзац двадцатый изложить в следующей редакции:
"39 160 тысяча тенге – на приобретение служебных автомобилей для акимов сельских округов и государственных органов управления;";
в абзаце двадцать шестом цифры "575 246" заменить цифрами "587 146";
в абзаце двадцать седьмом цифры "360" заменить цифрами "2 320";
в абзаце двадцать восьмом цифры "10 000" заменить цифрами "52 000";
дополнить абзацами тридцатым, тридцать первым, тридцать вторым, тридцать третьим, тридцать четвертым следующего содержания:

Махамбет аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 56 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 сәуірдегі № 86 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 06 мамырда № 2722 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 162 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 17.01.2014 № 162 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық әкімдігінің 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 56 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2673 болып тіркелген, аудандық "Жайық шұғыласы" газетінің 2013 жылғы 17 қаңтардағы санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
"3 201 343" деген сандары "3 458 810" деген сандарымен ауыстырылсын;
"69 457" сандары "145 806" сандарымен ауыстырылсын;
"1 759 415" деген сандары "1 940 533" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"3 217 330" деген сандары "3 474 797" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) 2-тармақта:
бірінші абзацтағы "1 113 884" деген сандары "1 295 002" деген сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "68 861" сандары "109 640" сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы "2 980" сандары "10 630" сандарымен ауыстырылсын;
жиырмасыншы абзац келесі редакцияда мазмұндалсын:
"селолық округтер әкімдері және мемлекеттік басқару органдары үшін қызметтік автокөлік алуға – 39 160 мың теңге;";
жиырма алтыншы абзацтағы "575 246" деген сандары "587 146" деген сандарымен ауыстырылсын;
жиырма жетінші абзацтағы "360" сандары "2 320" сандарымен ауыстырылсын;
жиырма сегізінші абзацтағы "10 000" сандары "52 000" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы отызыншы, отыз бірінші, отыз екінші, отыз үшінші, отыз төртінші абзацтармен толықтырылсын:

"15 091 тысяча тенге – на подготовку к зимнему периоду;";
"4 718 тысяча тенге – на разработку проектно-сметной документации для проведения берегоукрепительных работ;";
"2 000 тысяча тенге – на разработку проектно-сметной документации для инженерно-коммуникационной инфраструктуры для жилищного строительства;";
"13 260 тысяча тенге – на разработку проектно-сметной документации по развитию объектов благоустройства населенных пунктов;";
"10 500 тысяча тенге – на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках содействия развитию предпринимательства на селе;".

"қысқы мерзімге дайындыққа – 15 091 мың теңге;";
"жағалауды бекіту жұмыстарын жүргізу үшін жобалау-сметалық құжаттама жасақтауға – 4 718 мың теңге;";
"тұрғын үй құрылысы үшін инженерлік коммуникациялық инфрақұрылым үшін жобалау-сметалық құжаттама жасақтауға – 2 000 мың теңге;";
"елді мекендерді көркейту объектілерін дамыту бойынша жобалау-сметалық құжаттама жасақтауға – 13 260 мың теңге;";
"ауылда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға – 10 500 мың теңге.".

360 710
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
274 312
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
86 398
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 351 880
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
23 242
003
Общеобразовательное обучение
1 241 845
006
Дополнительное образование для детей
30 618
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7 839
002
Создание информационных систем
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2 600
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
17 235
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 151
012
Капитальные расходы государственного органа
2 730
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8 546
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города областного значения) за высокие показатели работы
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
3 100
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12 974
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
168 205
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
21 525
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21 525
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
146 680
002
Программа занятости
48 939
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 100
005
Государственная адресная социальная помощь
3 184
006
Жилищная помощь

360 710
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
274 312
041
Мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын іске асыруға
86 398
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 351 880
040
Мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын іске асыруға
23 242
003
Жалпы білім
1 241 845
006
Балаларға қосымша білім
30 618
001
Жергілікті деңгейде білім саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 839
002
Ақпараттық жүйелер құру
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік  білім мекемелерінде білім жүйесін ақпараттандыру
2 600
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік  білім мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
17 235
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1 151
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 730
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
8 546
019
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік  білім мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
3 100
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
12 974
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
037
білім объектілерін салу және реконструкциялау
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
168 205
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
21 525
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
21 525
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
146 680
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
48 939
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 100
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 184
006
Тұрғын үй көмегі

1 519
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17 689
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 356
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
34 432
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6 499
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
8 663
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14 561
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
863
021
Капитальные расходы государственного органа
2 875
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 089 027
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
40 428
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 400
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
39 028
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
024
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
005
Снос аварийного и ветхого жилья
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
042
Реконструкция объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
464
Отдел образования района (города областного значения)
143 919
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
143 919
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
46 395
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
33 895
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной  инфраструктуры
2 000
022
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020

1 519
007
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекеленген топтарына әлеуметтік көмек
17 689
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 356
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
34 432
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
6 499
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
8 663
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 561
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
863
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 875
07
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық
1 089 027
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
40 428
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1 400
027
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
39 028
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
024
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
004
Азаматтардың жекеленген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
041
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
042
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді реконструкциялау
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
143 919
026
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
143 919
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
46 395
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
33  895
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
2 000
072
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту (немесе) сатып алу

006
Организация санитарного убоя больных животных
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
451
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9 404
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6 674
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
004
Организация работ по зонированию земель
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
007
Капитальные расходы государственного органа
2 730
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
30 173
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
30 173
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
13 922
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
13 922
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
11 192
017
Капитальные расходы государственного органа
2 730
12
Транспорт и коммуникации
1 112
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 112
012
Развитие инфраструктуры автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
1 112
13
Прочие
37 023
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
24 944
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
24 944
452
Отдел финансов района (города областного значения)
1 109
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
1 109
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
003
Разработка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы
007
Расходы на новые инициативы

006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
451
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9 404
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 674
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жөніндегі жұмыстар
003
Елді мекендерді жер-шаруашылық орналастыру
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 730
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
30 173
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
30 173
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
13 922
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
13 922
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 192
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 730
12
Көлік және коммуникация
1 112
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1 112
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының инфрақұрылымын дамыту
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 112
13
Басқалар
37 023
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
24 944
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
24 944
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
1 109
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
1 109
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оған сараптама жүргізу
007
Жаңа бастамаларға арналған шығыстар

202 433
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
13 264
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
13 264
003
Капитальные расходы государственного органа
122
Аппарат акима района (города областного значения)
42 868
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
42 868
003
Капитальные расходы государственного органа
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
119 418
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
119 418
022
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
452
Отдел финансов района (города областного значения)
17 827
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
16 747
002
Создание информационных систем
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
308
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
650
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
122
018
Капитальные расходы государственного органа
033
Проведение мероприятий по ликвидации государственного учреждения, проводившего работу по выдаче разовых талонов и обеспечению полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
9 056
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
9 056
004
Капитальные расходы государственного органа
02
Оборона
2 173
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 173
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 173
122
Аппарат акима района (города областного значения)
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
04
Образование
1 461 930
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

202 433
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
13 264
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13 264
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
42 868
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
42 868
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
119 418
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
19 418
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
17 827
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 747
002
Ақпараттық жүйелер құру
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
308
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
650
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
122
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
033
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету жөніндегі жұмыстарды жүргізген мемлекеттік мекемені тарату бойынша іс-шаралар өткізу
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
9 056
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және аудандық (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 056
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
02
Қорғаныс
2 173
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 173
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 173
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету
04
білім
1 461 930
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
31 513
006
Функционирование районных (городских) библиотек
31 513
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
1 346
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
1 346
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4 873
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
4 873
010
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
4 431
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
4 431
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
006
Капитальные расходы государственного органа
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
5 464
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
5 464
004
Капитальные расходы государственного органа
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
009
Развитие тепло энергетической системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
21 238
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
7 538
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
7 538
006
Капитальные расходы государственного органа
2 730
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
7 239
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
6 788
003
Капитальные расходы государственного органа
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
006
Организация санитарного убоя больных животных
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
451
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения

455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
31 513
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
31 513
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
1 346
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
1 346
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4 873
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 873
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
4 431
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 431
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
5 464
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 464
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
09
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
009
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
21 238
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
7 538
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 538
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
7 239
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 788
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
451
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу

453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
006
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
5
Погашение бюджетных кредитов
01
Погашение бюджетных кредитов
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
Функциональная группа
Сумма, тыс.тенге
Администратор
Программа
Наименование
ІV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
Приобретение финансовых активов
13
Прочие
458
Отдел финансов района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
01
Поступления от продажи финансовых активов государства
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
7
Поступления заимов
01
Внутренние государственные заимы
2
Договоры заима
Функциональная группа
Сумма, тыс.тенге
Администратор
Программа
Наименование
16
Погашение займов
452
Отдел финансов района (города областного значения)
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
8
Используемые остатки бюджетных средств
01
Остатки бюджетных средств
1
Свободные остатки бюджетных средств

453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
006
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік несиелер
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Бюджеттік несиелерді өтеу
5
Бюджеттік несиелерді өтеу
01
Бюджеттік несиелерді өтеу
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік несиелерді өтеу
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
ІV. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
Қаржы активтерін сатып алу
13
Басқалар
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
6
Мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
01
Мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
7
Қарыздар түсімі
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
2
Қарыз алу келісім–шарттары
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
16
Қарыздарды өтеу
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 26 сәуірдегі
кезектен тыс 12-сессиясының