Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов по Махамбетскому району для кандидатов в акимы сельских округов
Постановление акимата Махамбетского района Атырауской области от 19 июля 2013 года № 373. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 июля 2013 года № 2753. Утратило силу - постановлением Махамбетского районного акимата Атырауской области от 09 октября 2013 года № 517
Сноска. Утратило силу - постановлением Махамбетского районного акимата Атырауской области от 09.10.2013 № 517.
На основании пункта 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и руководствуясь статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Махамбетского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Махамбетской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов по Махамбетскому району для кандидатов в акимы сельских округов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Махамбетского района" обеспечить опубликование настоящего постановления в местных средствах массовой информации и на интернет-ресурсах.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Махамбетского района Калиева Н.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Е. Жанабаев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Махамбетской районной
территориальной избирательной комиссии           М. Мырзашев
от 19 июля 2013 г.
Приложения к постоновлению
акимата района за № 373
от 19 июля 2013 года
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в акимы сельских округов по Махамбетскому району
Наименование сельских округов
Места расположение
1
Махамбет
Тумба перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима Махамбетского сельского округа" и на центральной площадье
Тумба перед зданием коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Махамбетская центральная районная больница" Управления здравоохранения Атырауской области
Тумба на пересечении улиц И. Тайманова и К. Калбекова села Сарытогай
2
Жалгансай
Тумба возле магазина "Рашид"
3
Есбол
Тумба возле магазина "Батима" в селе Ортакшыл
Тумба возле магазина "Абылайхан"
Тумба возле магазина "Альвира–Эльвира" аула Енбекшил
4
Алга
Тумба по улице Центральная
5
Акжайык
Тумба перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "БАКЖАЙЫК"
6
Алмалы
Тумба по улице Бейбитшилик
Тумба по улице Тусипкалиева аула Береке
7
Бейбарыс
Тумба по улице Айтеке би
Тумба по улице Ж. Жабаева аула Талдыкуль
8
Сарайшык
Тумба на пересечении улиц А. Иманова и С. Сейфуллина
Тумба перед зданием государственного учреждения "Сарайчиковский психоневрологический интернат"
9
Баксай
Тумба перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Баксай"
10
Актогай
Тумба перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Актогай"

Махамбет ауданы бойынша ауылдық округтер әкімдеріне үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін кандидаттарға орындар белгілеу туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 19 шілдедегі № 373 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 шілдеде № 2753 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 09 қазандағы № 517 қаулысымен
Ескерту. Атырау облысы Махамбет аудандық әкімдігінің 09.10.2013 № 517 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабы 6 тармағы негізінде және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабын басшылыққа алып, Махамбет аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Махамбет аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, Махамбет ауданы бойынша ауылдық округтер әкімдеріне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары белгіленсін.
2. "Махамбет ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Махамбет ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында және жергілікті бұқаралық ақпарат құралдарына жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Махамбет ауданы әкімі аппаратының басшысы Н. Қалиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Е. Жаңабаев
КЕЛІСІЛДІ:
Махамбет аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы                    М. Мырзашев
19 шілде 2013 ж.
Аудандық әкімдіктің
2013 жылғы 19 шілде № 373
қаулысына қосымша
Махамбет ауданы бойынша селолық округтер әкімдеріне кадидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарының тізімі
Селолық округтердің атаулары
Орналасқан орны
1
Махамбет
"Махамбет селолық округ әкім аппараты" ғимаратының алдынғы және Орталық алаңдағы тұғырлық
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Махамбет аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының алдындағы тұғырлық
Сарытоғай селосының И. Тайманов және Қ. Қалбеков көшелерінің қиылысындағы тұғырлық
2
Жалғансай
"Рашид" дүкенінің қасындағы тұғырлық
3
Есбол
Ортақшыл селосының "Батима" дүкенінің қасындағы тұғырлық
"Абылайхан" дүкенінің қасындағы тұғырлық
Еңбекшіл ауылының "Альвира-Эльвира" дүкенінің қасындағы тұғырлық
4
Алға
Орталық көшесіндегі тұғырлық
5
Ақжайық
Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын "БАКЖАЙЫК" ғимаратының алындағы тұғырлық
6
Алмалы
Бейбітшілік көшесіндегі тұғырлық
Береке ауылының Түсіпқалиев көшесіндегі тұғырлық
7
Бейбарыс
Әйтеке би көшесіндегі тұғырлық
Талдыкөл ауылының Ж. Жабаев көшесіндегі тұғырлық
8
Сарайшық
А. Иманов және С. Сейфуллин көшелерінің қиылысындағы тұғырлық
"Сарайшық психиатриялық жүйке аурулары интернаты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдынғы тұғырлық
9
Бақсай
"Бақсай" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдынғы тұғырлық
10
Ақтоғай
"Ақтоғай" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдынғы тұғырлық