О районном бюджете на 2014 – 2016 годы
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 23 декабря 2013 года № 144. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 января 2014 года № 2834. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 26 февраля 2015 года № 262
Сноска. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 26.02.2015 № 262.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", рассмотрев предложенный акиматом района районный бюджет на 2014-2016 годы Махамбетского района, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы - 5 876 856 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1 454 791 тысяча тенге;
неналоговые поступления - 11 127 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала - 17 895 тысяча тенге;
поступления трансфертов - 4 393 043 тысяча тенге;
2) затраты - 5 886 768 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13 890 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 13 890 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 31 700 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 31 700 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -55 502 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 55 502 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов - 13 890 тысяча тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 41 612 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 12.02.2014 № 168; от 16.04.2014 № 196; от 25.07.2014 № 215; от 24.10.2014 232(вводится в действие с 01.01.2014).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, в сумме – 3 439 930 тысяча тенге, в том числе:
16 388 тысяча тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
125 691 тысяча тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
21 560 тысяча тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
72 256 тысяча тенге – на обеспечение горячим питанием учащихся детей из малообеспеченных семей и детей с 1 по 4 классы;
73 011 тысяча тенге – на развитие сельских населенных пунктов в рамках программы "Дорожной карты занятости 2020", в том числе на ремонт объектов жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры, социально-культурных объектов и благоустройство населенных пунктов;
706 тысяча тенге – на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов;

2014 - 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 144 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 қаңтарда № 2834 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 ақпандағы № 262 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 26.02.2015 № 262 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес аудандық әкімдігі ұсынған Махамбет ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджетін қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 5 243 466 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 449 248 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 13 251 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 17 194 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 3 763 773 мың теңге;
2) шығындар - 5 253 378 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 8 130 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 13 890 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 5 760 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 31 700 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 31 700 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -49 742 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)- 49 742 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 13 890 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 5 760 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 41 612 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 12.02.2014 № 168; 16.04.2014 № 196; 25.07.2014 № 215; 24.10.2014 № 232; 05.12.2014 № 240 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен – 2 810 660 мың теңге сомасында нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 16 388 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 125 691 мың теңге;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге – 23 962 мың теңге;
аз қамтылған отбасыларының оқушы балаларын және 1 мен 4 сыныптардағы балаларды ыстық тамақпен қамтамасыз етуге - 63 756 мың теңге;
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға, оның ішінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, инженерлік-көліктік инфрақұрылым объектілерін, әлеуметтік-мәдени объектілерді жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға – 71 603 мың теңге;
мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту бойынша іс-шаралар жоспарын іске асыруға – 706 мың теңге;

128 740 тысяча тенге – на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья;
826 249 тысяча тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения в населенных пунктах;
1 790 тысяч тенге - на увеличение заработной платы административных государственных служащих корпуса "А";
400 тысяч тенге - на приобретение полиграфической продукции для проведение семинара в связи с 20 летием маслихатов Республики Казахстан;
7 235 тысяч тенге - на приобретение и содержание программного продукта бюджетного учета;
1 887 775 тысяч тенге – на капитальный ремонт улиц населенных пунктов и автомобильных дорог районного значения;
74 330 тысяч тенге – на развитие объектов благоустройства населенных пунктов;
500 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
321 тысяча тенге – на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
83 868 тысяча тенге – на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемые из местного бюджета;
25 000 тысяча тенге – на приобретение специальной техники для жилищно-коммунального хозяйства;
5 930 тысяча тенге – на установку пожарной сигнализации в учреждениях образования;
2 182 тысяча тенге – на фонд оплаты труда медицинских работников и затраты на оказание консультативно-диагностических услуг гражданам в период прохождения призывной комиссии;
26 353 тысяча тенге – на строительство административного здания аппарата акима Алмалинского сельского округа;
15 956 тысяча тенге – на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для общеобразовательных организаций образования;
8 889 тысяча тенге – на подготовку к зимнему периоду;
18 800 тысяча тенге – на текущий и капитальный ремонт памятников участникам Великой Отечественной Войны к празднованию 70-летия Победы;
1 137 тысяча тенге – на возмещение коммунальных расходов ветеранам Великой Отечественной Войны;
3 600 тысяча тенге – на разработку проектно-сметной документации строительство 2-х шлюзов для водоотводного канала;
8 290 тысяча тенге - на материально-техническое оснащение организаций образования;
2 973 тысяча тенге - на установку пожарной сигнализации в организациях культуры;
15 956 тысяча тенге – на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для общеобразовательных организаций образования.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 12.02.2014 № 168; от 16.04.2014 № 196; от 25.07.2014 № 215; от 24.10.2014 232(вводится в действие с 01.01.2014).

тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға – 128 740 мың теңге;
елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 826 249 мың теңге;
"А" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жалақысын өсіруге – 1 790 мың теңге;
Қазақстан Республикасы мәслихаттарының 20 жылдығына орай семинар өткізу үшін полиграфиялық өнімдер сатып алуға - 400 мың теңге;
бюджеттік есеп бағдарламалық өнімін алуға және ұстауға - 7 235 мың теңге;
елді-мекендердің көшелерін және аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі жөндеуге - 1 255 768 мың теңге;
елді-мекендерді абаттандыру нысандарын дамытуға – 74 330 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 500 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге – 321 мың теңге;
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 86 456 мың теңге;
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласына арнайы техника сатып алуға – 25 000 мың теңге;
білім беру мекемелерінде өрттік дабыл қаққыш орнатуға – 5 471 мың теңге;
әскерге шақыру комиссиясынан өту кезеңінде азаматтарға консультациялық-диагностикалық қызметтер көрсетуге арналған шығындар мен медициналық қызметкерлердің еңбек ақы қорына – 2 182 мың теңге;
Алмалы селолық округі әкімі аппаратының әкімшілік ғимаратының құрылысына – 26 353 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындыққа – 8 889 мың теңге;
Жеңістің 70 жылдық мерекесіне орай Ұлы Отан соғысына қатысушыларға арналған ескерткіштерді ағымдағы және күрделі жөндеуге – 18 800 мың теңге;
Ұлы Отан соғысының ардагерлеріне коммуналдық шығындарын өтеуге - 1 050 мың теңге;
су бұрғыш каналы үшін 2 шлюз құрылысының жобалау-сметалық құжаттамасын жасақтауға - 3 600 мың теңге;
білім беру ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға - 8 290 мың теңге;
мәдениет ұйымдарында өрттік дабыл қаққыш орнатуға - 2 723 мың теңге;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттыруға кеткен мұғалімдерді алмастырған мұғалімдерге еңбекақы төлеуге - 8 500 мың теңге;
жалпы білім беру ұйымдары үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алуға және жеткізуге - 15 956 мың теңге.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 12.02.2014 № 168; 16.04.2014 № 196; 25.07.2014 № 215; 24.10.2014 № 232; 05.12.2014 № 240 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

3. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрены бюджетные кредиты из областного бюджета для социальной поддержки специалистов в размере 13 890 тысячи тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрены субвенций из областного бюджета, в сумме – 953 113 тысяча тенге.
5. Утвердить в составе районного бюджета на 2014 год размер финансирования бюджетных программ аппаратов акимов сельских округов, согласно приложению 4.
6. Утвердить резерв местного районного исполнительного органа на 2014 год в размере – 5 908 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 25.07.2014 № 215; от 24.10.2014 232 (вводится в действие с 01.01.2014).

3. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау үшін – 13 890 мың теңге мөлшерінде бюджеттік кредит көзделгені ескерілсін.
4. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен – 953 113 мың теңге сомасында субвенция көзделгені ескерілсін.
5. 2014 жылға арналған аудандық бюджеттің құрамында әрбір ауылдық округтер әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламаларын қаржыландыру мөлшері 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2014 жылға арналған резерві – 4 408 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 25.07.2014 № 215; 24.10.2014 № 232; 05.12.2014 № 240 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

7. Утвердить с учетом установленных бюджетных программ решением областного маслихата перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2014 год, согласно приложению 5.
8. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета (Ш. Торбаева).
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель очередной 17-сессии
районного маслихата
М. Бисенова
Секретарь районного маслихата
А. Курманбаев

7. 2014 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде облыстық мәслихаттың шешімімен белгіленген бюджеттік бағдарламалары ескеріле отырып, секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрайымына (Ш. Торбаева) жүктелсін.
9. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
17-сессиясының төрағасы
М. Бисенова
Аудандық мәслихаттың хатшысы
А. Құрманбаев

041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
97703
464
Отдел образования района (города областного значения)
27988
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
27988
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
260
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
260
464
Отдел образования района (города областного значения)
1493549
003
Общеобразовательное обучение
1363686
006
Дополнительное образование для детей
34256
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
9750
002
Создание информационных систем
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
1944
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
33191
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1151
012
Капитальные расходы государственного органа
678
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7968
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города областного значения) за высокие показатели работы
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
40925
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
125557
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
22933
003
Оказание cоциальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22933
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
101742
002
Программа занятости
29367
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5550

041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
97703
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
27988
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
27988
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
260
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
260
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1497954
003
Жалпы білім беру
1369373
006
Балаларға қосымша білім беру
34348
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9750
002
Ақпараттық жүйелер құру
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1944
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
32304
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1151
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
678
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
7931
019
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтамасыз етумен қамту
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
40475
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
122712
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
22999
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
22999
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
98831
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
29367
004
Ауылдық жерлерде тұратын білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5385

005
Государственная адресная социальная помощь
1222
006
Оказание жилищной помощи
30
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14190
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
793
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
22017
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9051
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
230
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18943
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
303
021
Капитальные расходы государственного органа
46
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
882
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
882
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1288061
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11205
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
2079
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
9126
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
54325
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
2500
005
Снос аварийного и ветхого жилья
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
51825
464
Отдел образования района (города областного значения)
12060
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
12060
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
128740
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда

005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1217
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
30
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13588
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
793
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
19878
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
9051
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
230
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18943
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
303
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
46
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
882
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
882
07
Тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық
1284436
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10143
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
2079
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
8064
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
53979
004
Азаматтардың жекеленген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
2500
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
51479
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
12060
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
12060
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
128740
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу

122
Аппарат акима района (города областного значения)
54528
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
54528
003
Капитальные расходы государственного органа
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
141828
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
141828
022
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
459
Отдел финансов района (города областного значения)
24845
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
353
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
744
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
122
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
23626
002
Создание информационных систем
015
Капитальные расходы государственного органа
02
Оборона
2235
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2235
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2235
122
Аппарат акима района (города областного значения)
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
04
Образование
1554388
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
282201
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
282201
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
464
Отдел образования района (города областного значения)
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
464
Отдел образования района (города областного значения)
1272187
003
Общеобразовательное обучение

122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
54528
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
54528
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
141828
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
141828
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24845
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
353
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
744
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
122
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23626
002
Ақпараттық жүйелер құру
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
02
Қорғаныс
2235
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2235
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2235
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету
04
Білім беру
1554388
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
282201
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
282201
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1272187
003
Жалпы білім беру

5876
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
16473
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
863
021
Капитальные расходы государственного органа
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
92028
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программы занятости 2020
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
024
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программы занятости 2020
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
005
Снос аварийного и ветхого жилья
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
464
Отдел образования района (города областного значения)
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программы занятости 2020
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
074
Развитие и/или сооружение недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
794
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
794
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

5876
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16473
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
863
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
07
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық
92028
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
027
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
024
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
004
Азаматтардың жекеленген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
041
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
026
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
072
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту (немесе) сатып алу
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік–коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
794
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
794
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

2296
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
6508
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
6508
010
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
12920
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
5168
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
7752
006
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
009
Развитие теплоэнергетической системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
56291
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5591
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5591
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
8529
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
8529
006
Капитальные расходы государственного органа
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
7972
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
7236
003
Капитальные расходы государственного органа
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
006
Организация санитарного убоя больных животных
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
736
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6852
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6852
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой

2296
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
6508
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6508
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
12920
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5168
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
7752
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
09
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
009
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
56291
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5591
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
5591
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
8529
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8529
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
7972
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7236
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
736
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6852
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6852
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жөніндегі жұмыстар

003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
004
Организация работ по зонированию земель
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
007
Капитальные расходы государственного органа
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
27347
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
27347
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11645
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
11645
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
11645
017
Капитальные расходы государственного органа
12
Транспорт и коммуникации
1112
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1112
012
Развитие инфраструктуры автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
1112
13
Прочие
76220
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
6265
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
6265
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29273
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
29273
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8406
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
8406
013
Капитальные расходы государственного органа
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
32276
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
32276
15
Трансферты
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)

003
Елді мекендерді жер-шаруашылық орналастыру
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
27347
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
27347
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11645
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
11645
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11645
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12
Көлік және коммуникация
1112
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1112
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын инфрақұрылымын дамыту
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда,ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1112
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
13
Басқалар
76220
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
6265
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6265
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
29273
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
29273
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8406
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8406
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
32276
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
32276
15
Трансферттер
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі

006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
020
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере
Функциональная группа
Сумма, тыс.тенге
Администратор
Программа
Наименование
ІІІ. Чистое бюджетное кредитование
Бюджетные кредиты
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
459
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
5
Погашение бюджетных кредитов
01
Погашение бюджетных кредитов
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
Функциональная группа
Сумма, тыс.тенге
Администратор
Программа
Наименование
ІV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
Приобретение финансовых активов
13
Прочие
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов государства
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
01
Поступления от продажи финансовых активов государства
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
7
Поступление займов
01
Внутренние государственные займы
2
Договоры займа
Функциональная группа
Сумма, тыс.тенге
Администратор
Программа
Наименование
16
Погашение займов

006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
020
Бюджет саласындағы еңбекақы төлеу қорының өзгеруіне байланысты жоғарғы тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Функционалдық топ
Сомасы мың теңге
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
IІІ. Таза бюджеттік кредиттеу
Бюджеттік кредиттер
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
Функционалдық топ
Сомасы мың теңге
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
ІV. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
Қаржы активтерін сатып алу
13
Басқалар
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
Функционалдық топ
Сомасы мың теңге
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
01
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
7
Қарыздар түсімі
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
2
Қарыз алу келісім–шарттары
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Әкімші
Бағдарлама
16
Қарыздарды өтеу

Приложение 4 к решению № 144 очередной 17-сессии Махамбетского районного маслихата от 23 декабря 2013 года
Размер финансирования бюджетных программ аппаратов акимов сельских округов
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 24.10.2014 232 (вводится в действие с 01.01.2014).
(тыс.тенге)
Код программы
Наименование сельских округов
Наименование бюджетных программ
Актугай
Алга
Акжайык
Алмалы
Баксай
Бейбарыс

Махамбет аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 23 желтоқсандағы кезекті 17-сессиясының № 144 шешіміне 4-қосымша
Ауылдық округтер әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламаларын қаржыландыру мөлшері
(мың теңге)
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 05.12.2014 № 240 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Бағдарламалар коды
Ауылдық округтердің атауы
Бюджеттік бағдарламалардың атауы
Ақтоғай
Алға
Ақжайық
Алмалы
Бақсай
Бейбарыс