О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2012 года № 81-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области № 93-V от 7 февраля 2013 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 26 февраля 2013 года № 2690. Утратило силу - решением Исатайского районного Маслихата Атырауской области от 19 марта 2014 года № 183-V
Сноска. Утратило силу - решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 19.03.2014 № 183-V.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев постановление районного акимата от 28 января 2013 года № 20 "О внесении изменений и дополнений в постановление районного акимата от 14 декабря 2012 года № 231 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2012 года № 81-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 2672, опубликованное 14 февраля 2013 года № 7 в газете "Нарын таңы) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 040 337" заменить цифрами "3 059 417";
цифры "2 189 310" заменить цифрами "2 208 390";
в подпункте 2):
цифры "3 040 337" заменить цифрами "3 074 391";
в подпункте 5):
цифры ""-15 579" заменить цифрами "-30 553";
подпункт 6) изложить в следующей редакций:
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
30 553 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 30 553 тысяч тенге;
2) в пункте 7:
дополнить строками следующего содержания:
80 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на капитальный ремонт объектов культуры;
10 000 тысяч тенге – на приобретение спецтехники для обеспечения санитарии населенных пунктов;
3) в пункте 8:
цифры "185 429" заменить цифрами "194 429";
2. Приложение 1 и 2 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель Х сессии
районного маслихата                        С. Ихсанов
Секретарь районного маслихата              Ж. Кадимов
Приложение 1 к решению
сессии районного маслихата
от 7 февраля 2013 года № 93-V
"О внесении изменений и дополнений
в решение районного маслихата

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 81-V "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 7 ақпандағы № 93-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 ақпанда № 2690 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 наурыздағы № 183-V қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 19.03.2014 № 183-V қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2013 жылғы 28 қаңтардағы № 20 ""Аудан әкімдігінің 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 231 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысын қарай келіп, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 81-V "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 2672 санымен тіркелген, "Нарын таңы" газетінің 2013 жылғы 14 ақпандағы № 7 санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта: 1) тармақшасында:
"3 040 337" деген сандар "3 059 417" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 189 310" деген сандар "2 208 390" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"3 040 337" деген сандар "3 074 391" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-15 579" деген сандар "-30 553" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 30 553 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 30 553 мың теңге;
2) 7-тармақта:
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
мәдениет нысандарын күрделі жөндеуге жобалық-сметалық құжаттама дайындауға – 80 мың теңге;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету үшін арнайы техника сатып алуға – 10 000 мың теңге;
3) 8-тармақта:
"185 429" деген сандар "194 429" деген сандармен ауыстырылсын;
2. Аталған шешімдегі 1 және 2 қосымшалар осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
Х сессиясының төрағасы:                    С. Ихсанов
Аудандық мәслихат хатшысы:                 Ж. Қадимов
Аудандық мәслихаттың