О внесении изменений и дополнений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № Х-I "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 19 апреля 2013 года № ХІІІ-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 06 мая 2013 года за № 2720. Утратил силу - решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области № XХV-3 от 25 июля 2014 года
Сноска. Утратил силу - решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области № XХV-3 от 25 июля 2014 года.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2013-2015 годы, районный маслихат на очередной ХІІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № Х-1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2668, опубликованное в районной газете "Кызылкога" 31 января 2012 года № 5 (616)) следующие изменения и дополнения:
1) в подпункте 1) пункта 1:
цифры "3 954 227" заменить цифрами "4 000 900";
цифры "3 216 844" заменить цифрами "3 222 157".
2) в подпунктах 1), 8) пункта 4:
цифры "43 415" заменить цифрами "126 305";
цифры "1 843" заменить цифрами "2 841".
3) в подпункте 3) пункта 5:
цифры "121 660" заменить цифрами "8 810";
дополнить подпунктами 9), 10) следующего содержания:
"9) на благоустройство и озеленение населенных пунктов – 1 325 тысяч тенге.";
"10) на текущее содержание и материальное оснащение учреждений культуры – 2 100 тысяч тенге.".
4) пункт 6:
дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
"6) на строительство и (или) приобретение жилища в рамках Программы занятости 2020 и на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 6 500 тысяч тенге."
5) пункт 7:
дополнить подпунктами 4), 5) следующего содержания:

Қызылқоға аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № Х-І "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 сәуірдегі № ХІІІ-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 06 мамырда № 2720 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 шілдедегі № XХV-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 25.07.2014 № XХV-3 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабынының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат кезекті ХІІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № Х-1 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 2668 тіркелген, 2013 жылы 31 қаңтарда аудандық "Қызылқоға" газетінің № 5 (616) жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақтың 1) тармақшасында:
"3 954 227" деген сандар "4 000 900" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 216 844" деген сандар "3 222 157" деген сандармен ауыстырылсын.
2) 4-тармақтың 1), 8) тармақшаларында:
"43 415" деген сандар "126 305" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 843" деген сандар "2 841" деген сандармен ауыстырылсын.
3) 5-тармақтың 3) тармақшасында:
"121 660" деген сандар "8 810" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұнда 9)10) тармақшалармен толықтырылсын:
"9) Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыруға – 1 325 мың теңге.";
"10) Мәдениет ұйымдарын ағымдағы күтіп ұстау және материалдық жарақтандыруға – 2 100 мың теңге.".
4) 6-тармақ:
келесі мазмұнда 6) тармақшамен толықтырылсын:
"6) Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алуға – 6 500 мың теңге."
5) 7-тармақ:
келесі мазмұнда 4)5) тармақшалармен толықтырылсын:

"4) на строительство и реконструкцию объектов образования – 1 150 тысяч тенге.";
"5) на разработку проектно-сметной документаций на строительство инженерной-инфраструктуры для 130 новых жилых домов в селе Миялы – 23 200 тысяч тенге.".
2. Приложения 15 изложить в новой редакции согласноприложениям 12 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель ХІІІ сессии
районного маслихата                        А. Есенжанов
Секретарь районного маслихата
Приложение 1 утверждено решением
Кызылкогинского районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № Х-1
Приложение 1 утверждено решением
Кызылкогинского районного маслихата

"4) Білім беру объектілерін салу және қайта жаңғыртуға – 1 150 мың теңге.";
"5) Миялы селосынан салынатын жаңа 130 тұрғын үй үшін инженерлік-инфраструктура құрылысының жобалық сметалық құжаттамасын жасақтауға - 23 200 мың теңге.".
2. 15-қосымшалар осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың ХІІІ
сессиясының төрағасы                       А. Есенжанов
Аудандық мәслихат хатшысы:                 Т. Бейсқали
Қызылқоға аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ Х-1 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Қызылқоға аудандық мәслихаттың