О внесении изменений и дополнений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № Х-1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 17 июля 2013 года № 16-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 16 августа 2013 года за № 2773. Утратил силу - решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области № XХV-3 от 25 июля 2014 года
Сноска. Утратил силу - решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области № XХV-3 от 25 июля 2014 года.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и рассмотрев постановление районного акимата от 12 июля 2013 года № 174 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № Х-1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2668, опубликованное в районной газете "Кызылкога" 31 января 2012 года № 5 (616)) следующие изменения и дополнения:
1) в подпункте 1) пункта 1:
цифры "4 000 900" заменить цифрами "4 554 757";
цифры "3 222 157" заменить цифрами "3 771 089".
2) в подпунктах 8), 14) пункта 4:
цифры "2 841" заменить цифрами "7 741";
цифры "60 191" заменить цифрами "262 267".дополнить подпунктом 15) следующего содержания:
"15) на увеличение штатной численности местных исполнительных органов – 9 594 тысяч тенге."
3) в подпунктах 2), 6), 8) пункта 5:
цифры "61 710" заменить цифрами "45 789";
цифры "40 500" заменить цифрами "40 048";
цифры "510" заменить цифрами "948".
дополнить подпунктами 11), 12), 13), 14), 15), 16) следующего содержания:
"11) на установку пожарной сигнализации в учреждениях образования – 10 000 тысяч тенге.";
"12) на материально-техническое оснащение в учреждениях образования – 34 611 тысяч тенге.";
"13) на развития сельских населенных пунктов в рамках программы занятости 2020 – 22 453 тысяч тенге.";
"14) на сооружение пандусов на социально значимых объектах – 18 тысяч тенге.";
"15) на капитальный ремонт системы водоснабжения и водоотведения – 45 467 тысяч тенге.";
"16) на обеспечение жильем отдельных категорий граждан – 31 000 тысяч тенге.".

Қызылқоға аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № Х-1 "2013 - 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 шілдедегі № 16-2 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 16 тамызда № 2773 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 шілдедегі № XХV-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 25.07.2014 № XХV-3 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2013 жылғы 12 шілдедегі № 174 қаулысын қарай келіп, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № Х-1 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2668 тіркелген, 2013 жылы 31 қаңтарда аудандық "Қызылқоға" газетінің № 5 (616) жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақтың 1) тармақшасында:
"4 000 900" деген сандар "4 554 757" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 222 157" деген сандар "3 771 089" деген сандармен ауыстырылсын.
2) 4-тармақтың 8), 14) тармақшаларында:
"2 841" деген сандар "7 741" деген сандармен ауыстырылсын;
"60 191" деген сандар "262 267" деген сандармен ауыстырылсын.
келесі мазмұнда 15) тармақшамен толықтырылсын:
"15) жергілікті атқарушы органдардың штат санын өсіруге – 9 594 мың теңге."
3) 5-тармақтың 2), 6), 8) тармақшаларында:
"61 710" деген сандар "45 789" деген сандармен ауыстырылсын;
"40 500" деген сандар "40 048" деген сандармен ауыстырылсын;
"510" деген сандар "948" деген сандармен ауыстырылсын.
келесі мазмұнда 11), 12),13),14),15), 16) тармақшалармен толықтырылсын:
"11) білім беру ұйымдарында өртке қарсы дабыл қаққыш орнатуға – 10 000 мың теңге.";
"12) білім беру ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға – 34 611 мың теңге.";
"13) жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға – 22 453 мың теңге.";
"14) әлеуметтік маңызы бар нысандарда пандустар жасау үшін – 18 мың теңге.";
"15) сумен жабдықтау және су бөлу жүйесін күрделі жөндеуге – 45 467 мың теңге.";
"16) азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз етуге – 31 000 мың теңге.".

4) в подпункте 1) пункта 7:
цифры "120 900" заменить цифрами "120 033".
дополнить подпунктами 6), 7), 8), 9) следующего содержания:
"6) на реконструкцию внутрипоселковой водопроводной линий в населенных пунктах Миялы, Жангельдин, Жаскайрат, Коныстану, Тайсойган, Тасшагил, Караколь, Карабау – 60 961 тысяч тенге.";
"7) на строительство водопроводных линий в селе Миялы – 54 980 тысяч тенге.";
"8) на строительство группового водопровода Карабау-Каракуль – 54 000 тысяч тенге.";

4) 7-тармақтың 1) тармақшасында:
"120 900" деген сандар "120 033" деген сандармен ауыстырылсын.
келесі мазмұнда 6), 7), 8), 9) тармақшалармен толықтырылсын:
"6) Миялы, Жангелдин, Жасқайрат, Қоныстану, Тайсойған, Тасшағыл, Қаракөл, Қарабау елді мекендеріндегі селоішілік су құбыры желісін қайта жаңғыртуға – 60 961 мың теңге.";
"7) Миялы селосындағы су құбыры желісінің құрылысына – 54 980 мың теңге.";
"8) Қарабау–Қаракөл топтық су құбырының құрылысына – 54 000 мың теңге.";

"9) на строительство группового водопровода Коныстану-Жаскайрат – 35 674 тысяч тенге.".
2. В соответствии с приказом Министра Экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 13 марта 2013 года № 71 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" заменить 138098,0 тысяч тенге предусмотренное на программу 1.1.123.001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" вместе с кассовыми расходами на подпрограмму 1.1.123.001.015 "За счет средств местного бюджета".

"9) Қоныстану-Жасқайрат топтық су құбырының құрылысына – 35 674 мың теңге.".
2. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 13 наурыздағы № 71 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" туралы бұйрығына сәйкес 1.1.123.001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасына қаралған 138098,0 мың теңге кассалық шығыстарымен бірге 1.1.123.001.015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" кіші бағдарламасына ауыстырылсын.

3. Приложения 15 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель ХVІ сессии
районного маслихата                        М. Борашев
Секретарь районного маслихата              Т. Бейскали
Приложение № 1 утверждено решением
Кызылкогинского районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № Х-1
Приложение 1 утверждено решением
Кызылкогинского районного маслихата

3. 15-қосымшалар осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
4. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың ХVІ
сессиясының төрағасы                       М. Борашев
Аудандық мәслихат хатшысы:                 Т. Бейсқали
Қызылқоға аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ Х-1 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Қызылқоға аудандық мәслихаттың