О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 67-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области № 74-V от 06 февраля 2013 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 февраля 2013 года № 2701. Утратило силу решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 07 февраля 2014 года № 175-V
Сноска. Утратило силу решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 07.02.2014 № 175-V.
В соответствии с пунктом 4 статьи 109 Бюджетного кодекса  Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 67-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (внесен в реестр государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2670, опубликовано 24 января 2013 года в газете "Дендер" № 4) следующие изменения:
в пункте 1:

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 67-V "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2013 жылғы 06 ақпандағы № 74-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 ақпанда № 2701 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2014 жылғы 07 ақпандағы № 175-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 07.02.2014 № 175-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 67-V "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2670 санымен енгізілген, "Дендер" газетінің 2013 жылғы 24 қаңтардағы № 4 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:

цифры "3 391 679,0" заменить цифрами "3 420 662,0";
цифры "2 681 163,0" заменить цифрами "2 710 146,0";
цифры "3 391 679,0" заменить цифрами "3 538 632,0".
2. Приложения 17 изложить в новой редакции согласно приложениям 17 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства, экологии.

"3 391 679,0" деген сандар "3 420 662,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 681 163,0" деген сандар "2 710 146,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 391 679,0" деген сандар "3 538 632,0" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Шешімнің 17 қосымшалары осы шешімнің 17 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Шешімнің атқарылуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы, экология мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға  жүктелсін.