О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 67-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 24 апреля 2013 года № 92-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 08 мая 2013 года за № 2724. Утратило силу решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 07 февраля 2014 года № 175-V
Сноска. Утратило силу решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 07.02.2014 № 175-V.
В соответствии с пунктом 4 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2013-2015 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 67-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (внесен в реестр государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2670, опубликовано 24 января 2013 года в газете "Дендер") следующие изменения:
в пункте 1:
цифры "3 420 662,0" заменить цифрами "3 641 328,0";
цифры "2 710 146,0" заменить цифрами "2 918 812,0";
цифры "3 538 632,0" заменить цифрами "3 759 298,0".
2. В связи с реорганизацией государственного учреждения "Индерского районного отдела образования, физической культуры и спорта" на государственные учреждения "Индерский районный отдел образования" и "Индерский районный отдел физической культуры и спорта" произвести перенос кассовых расходов администратора бюджетных программ, в том числе:
1) использованные кассовые расходы 2 844 009 тенге 72 тиын по программе 471040011 "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования" перенести на программу 464040011 "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования" в сумме 2 844 009 тенге 72 тиын;
2) использованные кассовые расходы 8 548 211 тенге 16 тиын по программе 471004011 "Общеобразовательное обучение" (за счет республиканского бюджета) перенести на программу 464003011 "Общеобразовательное обучение" (за счет республиканского бюджета) в сумме 8 548 211 тенге 16 тиын;
3) использованные кассовые расходы 439 222 221 тенге 50 тиын по программе 471004015 "Общеобразовательное обучение" (за счет местного бюджета) перенести на программу 464003015 "Общеобразовательное обучение" (за счет местного бюджета) в сумме 439 222 221 тенге 50 тиын тенге;

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 67-V "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 92-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 08 мамырда № 2724 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2014 жылғы 07 ақпандағы № 175-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 07.02.2014 № 175-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 67-V "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2670 санымен енгізілген, 2013 жылғы 24 қаңтардағы "Дендер" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
"3 420 662,0" деген сандар "3 641 328,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 710 146,0" деген сандар "2 918 812,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 538 632,0" деген сандар "3 759 298,0" деген сандармен ауыстырылсын.
2. "Индер аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Индер аудандық білім беру бөлімі" және "Индер аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемелері болып ұйымдастырылуына байланысты бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің кассалық шығындары, оның ішінде:
1) 471040011 "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру" бағдарламасы бойынша жұмсалған 2 844 009 теңге 72 тиын кассалық шығындар 464040011 "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру" бағдарламасына 2 844 009 теңге 72 тиын сомасында алмастырылсын;
2) 471004011 "Жалпы білім беру" (республикалық бюджет есебінен) бағдарламасы бойынша жұмсалған 8 548 211 теңге 16 тиын кассалық шығындар 464003011 "Жалпы білім беру" (республикалық бюджет есебінен) бағдарламасына 8 548 211 теңге 16 тиын сомасында алмастырылсын;
3) 471004015 "Жалпы білім беру" (жергілікті бюджет есебінен) бағдарламасы бойынша жұмсалған 439 222 221 теңге 50 тиын кассалық шығындар 464003015 "Жалпы білім беру" (жергілікті бюджет есебінен) бағдарламасына 439 222 221 теңге 50 тиын сомасында алмастырылсын;

4) использованные кассовые расходы 18 645 000 тенге 00 тиын по программе 471005000 "Дополнительное образование для детей" перенести на программу 464006000 "Дополнительное образование для детей" в сумме 18 645 000 тенге 00 тиын;
5) использованные кассовые расходы 2 836 515 тенге 10 тиын по программе 471020011 "Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей" перенести на программу 4640150011 "Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей" в сумме 2 836 515 тенге 10 тиын;
6) использованные кассовые расходы 50 000 тенге 00 тиын по программе 471067015 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" перенести на программу 464067015 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" в сумме 50 000 тенге 00 тиын;
7) использованные кассовые расходы 376 125 тенге 00 тиын по программе 471014000 "Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне" перенести на программу 465006000 "Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне" в сумме 376 125 тенге 00 тиын;
8) использованные кассовые расходы 3 269 015 тенге 80 тиын по программе 471001000 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования" перенести на программу 464001000 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования" в сумме 3 269 015 тенге 80 тиын;
9) использованные кассовые расходы 281 000 тенге 00 тиын по программе 471018000 "Капитальные расходы государственного органа" перенести на программу 464012000 "Капитальные расходы государственного органа" в сумме 281 000 тенге 00 тиын.
3. Приложения 17 изложить в новой редакции согласно приложениям 17 к настоящему решению.

4) 471005000 "Балаларға қосымша білім беру" бағдарламасы бойынша жұмсалған 18 645 000 теңге 00 тиын кассалық шығындар 464006000 "Балаларға қосымша білім беру" бағдарламасына 18 645 000 теңге 00 тиын сомасында алмастырылсын;
5) 471020011 "Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына (қорғаншыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері" бағдарламасы бойынша жұмсалған 2 836 515 теңге 10 тиын кассалық шығындар 4640150011 "Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына (қорғаншыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері" бағдарламасына 2 836 515 теңге 10 тиын сомасында алмастырылсын;
6) 471067015 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасы бойынша жұмсалған 50 000 теңге 00 тиын кассалық шығындар 464067015 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасына 50 000 теңге 00 тиын сомасында алмастырылсын;
7) 471014000 "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу" бағдарламасы бойынша жұмсалған 376 125 теңге 00 тиын кассалық шығындар 465006000 "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу" бағдарламасына 376 125 теңге 00 тиын сомасында алмастырылсын;
8) 471001000 "Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы бойынша жұмсалған 3 269 015 теңге 80 тиын кассалық шығындар 464001000 "Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 3 269 015 теңге 80 тиын сомасында алмастырылсын;
9) 471018000 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы бойынша жұмсалған 281 000 теңге 00 тиын кассалық шығындар 464012000 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасына 281 000 теңге 00 тиын сомасында алмастырылсын.
3. Шешімнің 17 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства, экологии.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель  внеочередной
ХІІ сессии районного маслихата             У. Уразгалиев
Секретарь районного маслихата              Б. Сапаров
Приложение 1 к решению
№ 67-V внеочередной IХ cессии
районного маслихата

4. Шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы, экология мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
5. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХІІ сессиясының төрағасы                   Ө. Оразғалиев
Аудандық мәслихат хатшысы                  Б. Сапаров
Аудандық мәслихаттың