О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 67-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 27 сентября 2013 года № 140-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 17 октября 2013 года № 2786. Утратило силу решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 07 февраля 2014 года № 175-V
Сноска. Утратило силу решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 07.02.2014 № 175-V.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2013-2015 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 67-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (внесен в реестр государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2670, опубликовано 24 января 2013 года в газете "Дендер") следующие изменения:
в пункте 1:
цифры "3 816 649,0" заменить цифрами "3 858 927,0";
цифры "3 094 133,0" заменить цифрами "3 206 317,0";
цифры "3 934 619,0" заменить цифрами "3 976 803,0".
2. В связи с реорганизацией путем слияния государственных учреждении "Индерского районного отдела экономики, бюджетного планирования и предпринимательства" и "Индерского районного отдела финансов" на вновь образованный государственное учреждение "Индерский районный отдел экономики и финансов" произвести перенос кассовых расходов администратора бюджетных программ, в том числе:
1) использованные кассовые расходы 10 427 874 тенге 10 тиын по программе 452001000 "Отдел финансов района (города областного значения)" и использованные кассовые расходы 8 515 392 тенге 94 тиын по программе 476001000 "Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)" перенести на программу 459001000 "Отдел экономики и финансов района (города областного значения)" в сумме 18 943 267 тенге 04 тиын;
2) использованные кассовые расходы 255 780 тенге 00 тиын по программе 452003000 "Проведение оценки имущества в целях налогообложения" перенести на программу 459003000 "Проведение оценки имущества в целях налогообложения" в сумме 255 780 тенге 00 тиын;
3) использованные кассовые расходы 12 533 000 тенге 00 тиын по программе 452006000 "Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов" перенести на программу 459006000 "Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов" в сумме 12 533 000 тенге 00 тиын;

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 67-V "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 қыркүйектегі № 140-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 қазанда № 2786 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2014 жылғы 07 ақпандағы № 175-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 07.02.2014 № 175-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 67-V  "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2670 санымен енгізілген, 2013 жылғы 24 қаңтардағы "Дендер" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
"3 816 649,0" деген сандар "3 858 927,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 094 133,0" деген сандар "3 206 317,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 934 619,0" деген сандар "3 976 803,0" деген сандармен ауыстырылсын.
2. "Индер аудандық экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі" және "Индер аудандық қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемелерінің қосылу жолымен "Индер аудандық экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі болып қайта құрылуына байланысты бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің кассалық шығындары, оның ішінде:
1) 452001000 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі"  бағдарламасы  бойынша пайдаланылған 10 427 874 теңге 10 тиын және 476001000 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі" бағдарламасы бойынша пайдаланылған 8 515 392 теңге 94 тиын кассалық шығындар 459001000 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі" бағдарламасына 18 943 267 теңге 04 тиын сомасында алмастырылсын;
2) 452003000 "Салық салу мақсатында мүлiктi бағалауды жүргізу" бағдарламасы бойынша пайдаланылған 255 780 теңге 00 тиын кассалық шығындар 459003000 "Салық салу мақсатында мүлiктi бағалауды жүргізу" бағдарламасына 255 780 теңге 00 тиын сомасында алмастырылсын;
3) 452006000 "Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару" бағдарламасы бойынша пайдаланылған 12 533 000 теңге 00 тиын кассалық шығындар 459006000 "Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару" бағдарламасына 12 533 000 теңге 00 тиын сомасында алмастырылсын;

4) использованные кассовые расходы 3 021 400 тенге 00 тиын по программе 452018000 "Капитальные расходы государственных органов" и использованные кассовые расходы 414 700 тенге 00 тиын по программе 476003000 "Капитальные расходы государственных органов" перенести на программу 459015000 "Капитальные расходы государственных органов" в сумме 3 436 100 тенге 00 тиын;
5) использованные кассовые расходы 14 828 849 тенге 00 тиын по программе 476004013 "Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов" (за счет кредитов республиканского бюджета) перенести на программу 459018013 "Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов" (за счет кредитов республиканского бюджета) в сумме 14 828 849 тенге 00 тиын;
6) использованные кассовые расходы 3 353 669 тенге 65 тиын по программе 476099011 "Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов" (за счет трансфертов из республиканского бюджета) перенести на программу 459099011 "Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов" (за счет трансфертов из республиканского бюджета) в сумме 3 353 669 тенге 65 тиын;
7) использованные кассовые расходы 8 000 тенге 00 тиын по программе 476099015 "Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов" (за счет средств местного бюджета) перенести на программу 459099015 "Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов" (за счет средств местного бюджета) в сумме 8 000 тенге 00 тиын.
3. Путем передачи некоторых функции государственного учреждения "Индерский отдел сельского хозяйства и ветеринарии района" государственному учреждению "Индерский отдел ветеринарии района" и путем передачи функции в сфере предпринимательства государственное учреждения "Индерский отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района" государственному учреждению "Индерский отдел предпринимательства и сельского хозяйства района" произвести перенос кассовых расходов администратора бюджетных программ, в том числе:
1) использованные кассовые расходы 5 851 531 тенге 61 тиын по программе 474001000 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии" перенести на программу 454001015 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, сельского хозяйства" (за счет средств местного бюджета) в сумме 5 851 531 тенге 61 тиын;

4) 452018000 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы бойынша пайдаланылған 3 021 400 теңге 00 тиын және 476003000 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы бойынша пайдаланылған 414 700 теңге 00 тиын кассалық шығындар 459015000 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасына 3 436 100 теңге 00 тиын сомасында алмастырылсын;
5) 476004013 "Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер" (республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен) бағдарламасы бойынша пайдаланылған 14 828 849 теңге 00 тиын кассалық шығындар 459018013 "Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер" (республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен) бағдарламасына 14 828 849 теңге 00 тиын сомасында алмастырылсын;
6) 476099011 "Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру" (республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен) бағдарламасы бойынша пайдаланылған 3 353 669 теңге 65 тиын кассалық шығындар 459099011 "Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру" (республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен) бағдарламасына 3 353 669 теңге 65 тиын сомасында алмастырылсын;
7) 476099015 "Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру" (жергілікті бюджеттің қаражаты есебінен) бағдарламасы бойынша пайдаланылған 8 000 теңге 00 тиын кассалық шығындар 459099015 "Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру" (жергілікті бюджеттің қаражаты есебінен) бағдарламасына 8 000 теңге 00 тиын сомасында алмастырылсын.
3. "Индер аудандық ауылшаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі кейбір жұмыс функциялары бөліп шығару жолымен "Индер аудандық ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі және "Индер аудандық экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесінің кәсіпкерлік саласының жұмыс функциялары бөліп шығару жолымен "Индер аудандық кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі болып қайта құрылуына байланысты бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің кассалық шығындары, оның ішінде:
1) 474001000 "Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы бойынша пайдаланылған 5 851 531 теңге 61 тиын кассалық шығындар 454001015 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" (жергілікті бюджеттің қаражаты есебінен) бағдарламасына 5 851 531 теңге 61 тиын сомасында алмастырылсын;

2) использованные кассовые расходы 23 600 тенге 00 тиын по программе 474003000 "Капитальные расходы государственного органа" перенести на программу 454007015 "Капитальные расходы государственного органа" (за счет средств местного бюджета) в сумме 23 600 тенге 00 тиын;
3) использованные кассовые расходы 170 000 тенге 00 тиын по программе 474007000 "Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек" перенести на программу 473007000 "Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек" в сумме 170 000 тенге 00 тиын;
4) использованные кассовые расходы 29 063 921 тенге 00 тиын по программе 474013011 "Проведение противоэпизоотических мероприятий" перенести на программу 473011011 "Проведение противоэпизоотических мероприятий" в сумме 29 063 921 тенге 00 тиын.
4. Приложения 17 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
5. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства, экологии (А. Умиткалиев).

2)  474003000 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы бойынша пайдаланылған 23 600 теңге 00 тиын кассалық шығындар 454007015 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" (жергілікті бюджеттің қаражаты есебінен) бағдарламасына 23 600 теңге 00 тиын сомасында алмастырылсын;
3) 474007000 "Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру" бағдарламасы бойынша пайдаланылған 170 000 теңге 00 тиын кассалық шығындар 473007000 "Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру" бағдарламасына 170 000 теңге 00 тиын сомасында алмастырылсын;
4) 474013011 "Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу" (республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен) бағдарламасы бойынша пайдаланылған 29 063 921 теңге 00 тиын кассалық шығындар 473011011 "Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу" (республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен) бағдарламасына 29 063 921 теңге 00 тиын сомасында алмастырылсын.
4. Шешімнің 17 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
5. Шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы, экология мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға  жүктелсін (А. Үмітқалиев).

18 932
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8 784
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
3 000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
66 305
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
5 128
037
Строительство и реконструкция объектов образования
5 128
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
152 184
02
Социальная помощь
132 226
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14 526
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14 526
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
117 700
002
Программа занятости
42 500
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 330
005
Государственная адресная социальная помощь
11 742
006
Оказание жилищной помощи
2 517
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10 826
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 363
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
38 400
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5 022
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
19 958
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19 958
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17 350
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 728
021
Капитальные расходы государственных органов
880
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 537 721
01
Жилищное хозяйство
280 094
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
7 210
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
382
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

18 932
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
8 784
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
3 000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
66 305
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
5 128
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
5 128
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
152 184
02
Әлеуметтiк көмек
132 226
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
14 526
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
14 526
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
117 700
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
42 500
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 330
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
11 742
006
Тұрғын үй көмегі
2 517
007
Жергiлiктi өкілетті органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
10 826
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 363
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
38 400
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5 022
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы  өзге де  қызметтер
19 958
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19 958
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 350
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 728
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
880
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 537 721
01
Тұрғын үй шаруашылығы
280 094
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7 210
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
382
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру