О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 67-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 11 декабря 2013 года № 160-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 декабря 2013 года № 2812. Утратило силу решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 07 февраля 2014 года № 175-V
Сноска. Утратило силу решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 07.02.2014 № 175-V.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2013-2015 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 67-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (внесен в реестр государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2670, опубликовано 24 января 2013 года в газете "Дендер") следующие изменения:
в пункте 1:
цифры "3 858 927,0" заменить цифрами "3 608 971,0";
цифры "3 206 317,0" заменить цифрами "3 014 361,0;

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 67-V "2013 - 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 160-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 желтоқсанда № 2812 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2014 жылғы 07 ақпандағы № 175-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 07.02.2014 № 175-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 67-V "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2670 санымен енгізілген, 2013 жылғы 24 қаңтардағы "Дендер" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
"3 858 927,0" деген сандар "3 608 971,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 206 317,0" деген сандар "3 014 361,0" деген сандармен ауыстырылсын;

цифры "3 976 803,0" заменить цифрами "3 726 847,0".
2. Приложения 17 изложить в новой редакции согласно приложениям 17 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства, экологии.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной
ХІХ сессии районного маслихата                   С. Байбосынов
Секретарь районного маслихата                    Б. Сапаров
Приложение 1 к решению № 67-V
внеочередной ІХ cессии районного
маслихата от 21 декабря 2012 года
Приложение 1 к решению № 160-V
внеочередной ХІХ cессии районного
маслихата от 11 декабря 2013 года
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
1
Налоговые поступления

"3 976 803,0" деген сандар "3 726 847,0" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Шешімнің № 17 қосымшасы осы шешімнің № 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің атқарылуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы, экология мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХІХ сессиясының төрағасы                   С. Байбосынов
Аудандық мәслихат хатшысы                  Б. Сапаров
Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы
11 желтоқсандағы кезектен тыс
ХІХ сессиясының № 160-V
шешіміне 1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1
Салықтық түсiмдер