О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 86-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 23 апреля 2013 года № 112-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 08 мая 2013 года за № 2725. Утратило силу - решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 07 февраля 2014 года № 188-V
Сноска. Утратило силу - решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 07.02.2014 № 188-V.
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2013-2015 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ІХ внеочередной сессии районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 86-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2669, опубликовано 17 января 2013 года в газете "Мақат тынысы") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 86-V "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 сәуірдегі № 112-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 08 мамырда № 2725 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2014 жылғы 07 ақпандағы № 188-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 07.02.2014 № 188-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы кезектен тыс ІХ сессиясының № 86-V "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2669 рет санымен тіркелген, 2013 жылғы 17 қаңтарда "Мақат тынысы" газетінде жарияланған) төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасындағы:

цифры "2 476 217" заменить цифрами "2 653 288";
цифры "1 166 764" заменить цифрами "1 311 045".
в подпункте 2):
цифры "2 476 217" заменить цифрами "2 653 288".
2. Приложения 145 изложить в новой редакции согласноприложениям 123 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам бюджетного планирования, хозяйственной деятельности, использования земли, охраны природы и обеспечения законности (Д. Алтаева).

"2 476 217" деген сандар "2 653 288" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 166 764" деген сандар "1 311 045 " деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасындағы:
"2 476 217" деген сандар "2 653 288" деген сандармен ауыстырылсын.
2. 145 қосымшалар осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау бюджеттік жоспарлау, шаруашылық қызмет, жерді пайдалану, табиғатты қорғау және заңдылықты қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрайымына (Д. Алтаева) жүктелсін.