О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 86-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 11 декабря 2013 года № 168-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 декабря 2013 года № 2818. Утратило силу - решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 07 февраля 2014 года № 188-V
Сноска. Утратило силу - решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 07.02.2014 № 188-V.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2013-2015 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ІХ внеочередной сессии районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 86-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 14 января № 2669, опубликовано 24 января 2013 года в газете "Макат тынысы" № 4) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 86-V "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 168-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 желтоқсанда № 2818 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2014 жылғы 07 ақпандағы № 188-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 07.02.2014 № 188-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы БюджетКодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы кезектен тыс ІХ сессиясының № 86-V "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14 қаңтарда № 2669 рет санымен тіркелген, 2013 жылғы 24 қаңтарда "Мақат тынысы" № 4 газетінде жарияланған) төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1 тармақшасындағы:

цифры "2 758 603" заменить цифрами "2 679 035";
цифры "1 370 167" заменить цифрами "1 286 970".
в подпункте 2):
цифры "2 758 603" заменить цифрами "2 679 035".
2. Приложения 145 изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председательнице постоянной комиссии районного маслихата по вопросам бюджетного планирования, хозяйственной деятельности, использования земли, охраны природы и обеспечения законности (Д. Алтаева).

"2 758 603" деген сандар "2 679 035" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 370 167" деген сандар "1 286 970 " деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасындағы:
"2 758 603" деген сандар "2 679 035" деген сандармен ауыстырылсын.
2. 145 қосымшалар осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау бюджеттік жоспарлау, шаруашылық қызмет, жерді пайдалану, табиғатты қорғау және заңдылықты қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрайымына (Д. Алтаева) жүктелсін.