О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 15 мая 2013 года № 13/115-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 23 мая 2013 года № 2291. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо областного маслихата Южно-Казахстанской области от 5 мая 2014 года № 476-1)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо областного маслихата Южно-Казахстанской области от 05.05.2014 № 476-1).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2172, опубликовано 26 декабря 2012 года в газете «Южный Казахстан») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить областной бюджет Южно-Казахстанской области на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 326 225 810 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13 600 794 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 046 903 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7 135 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 311 570 978 тысяч тенге;
2) затраты – 326 556 215 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 040 616 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 801 019 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 760 403 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 000 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 1 000 000 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 3 371 021 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 3 371 021 тысяч тенге.»;
пункт 2 изложить в следующей редакции:
«2. Установить на 2013 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
в бюджеты районов (городов областного значения), кроме городов Шымкент и Туркестан - 50 %;
в бюджет города Шымкент – 87%;
в бюджет города Туркестан - 80%;
в областной бюджет:
от районов (городов областного значения), кроме городов Шымкент и Туркестан - 50 %;
от города Шымкент – 13%;
от города Туркестан – 20%.»;
в пункте 4 абзацы девятый, десятый, пятнадцатый, шестнадцатый исключить;
пункт 5 дополнить абзацем девятым следующего содержания:
«управлению по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области.»;
в пункте 6:
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
«на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах»;
дополнить абзацем двенадцатым следующего содержания:
«на развитие газотранспортной системы.»;
приложения 123 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.

Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 15 мамырдағы № 13/115-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 23 мамырда № 2291 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 5 мамырдағы № 476-1 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 05.05.2014 № 476-1 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2172 нөмірмен тіркелген, 2012 жылғы 26 желтоқсанда «Оңтүстік Қазақстан» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Оңтүстік Қазақстан облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 326 225 810 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 13 600 794 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 046 903 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 7 135 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 311 570 978 мың теңге;
2) шығындар – 326 556 215 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 2 040 616 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 801 019 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 760 403 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 1 000 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1000 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - 3 371 021 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 3 371 021 мың теңге.»;
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«2. 2013 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері:
Шымкент және Түркістан қалаларынан басқа аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне 50 %;
Шымкент қаласының бюджетіне – 87 %;
Түркістан қаласының бюджетіне – 80 %;
облыстық бюджетке:
Шымкент және Түркістан қалаларынан басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) 50 %;
Шымкент қаласынан – 13 %;
Түркістан қаласынан – 20 % болып белгіленсін.»;
4-тармақтағы тоғызыншы, оныншы, он бесінші және он алтыншы абзацтар алынып тасталсын;
5-тармақ мынадай мазмұндағы тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
«облыстық жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы.»;
6-тармақта:
сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға»;
мынадай мазмұндағы он екінші абзацпен толықтырылсын:
«газ көлігі жүйесін дамытуға.»;
көрсетілген шешімнің 123-қосымшалары осы шешімнің 12,  3-қосымшаларынасәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
9 666 657
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
8 751 259
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
10 005
006
Капитальные расходы государственного органа
627 598
008
Обеспечение безопасности дорожного движения
38 856
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
119 977
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
101 693
015
Организация содержания служебных животных
13 249
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 020
271
Управление строительства области
2 182
003
Развитие объектов органов внутренних дел
2 182
04
Образование
54 447 960
1
Дошкольное воспитание и обучение
13 078 736
261
Управление образования области
13 078 736
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
10 869 010
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
2 209 726
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
7 992 738
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
2 608 934
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 264 179
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
344 755
261
Управление образования области
5 383 804
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
2 026 059
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
2 727 627
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
286 790
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
343 328
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
8 408 233
253
Управление здравоохранения области
548 293
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
371 582
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования

252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
9 666 657
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 751 259
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
10 005
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
627 598
008
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
38 856
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
119 977
014
Әкімшілік тәртіпті тұткындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
101 693
015
Қызмет жануарларын ұстауды ұйымдастыру
13 249
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
4 020
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 182
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
2 182
04
Бiлiм беру
54 447 960
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
13 078 736
261
Облыстың білім басқармасы
13 078 736
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 869 010
045
Аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 209 726
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
7 992 738
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
2 608 934
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 264 179
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
344 755
261
Облыстың білім басқармасы
5 383 804
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
2 026 059
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
2 727 627
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
286 790
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
343 328
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
8 408 233
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
548 293
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
371 582
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету

176 711
261
Управление образования области
7 859 940
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
7 859 940
5
Переподготовка и повышения квалификации специалистов
253 030
253
Управление здравоохранения области
253 030
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
253 030
9
Прочие услуги в области образования
24 715 223
253
Управление здравоохранения области
628 753
034
Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения
628 753
261
Управление образования области
4 476 044
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
86 510
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
43 658
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
279 626
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
310 337
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
100 064
013
Капитальные расходы государственного органа
1 408
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
14 928
033
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
466 689
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
241 891
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 798 672
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 132 261
271
Управление строительства области
19 610 426
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
17 275 479
037
Строительство и реконструкция объектов образования
2 334 947
05
Здравоохранение
76 785 608
1
Больницы широкого профиля
415 161
253
Управление здравоохранения области
415 161
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села

176 711
261
Облыстың білім басқармасы
7 859 940
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
7 859 940
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
253 030
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
253 030
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
253 030
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
24 715 223
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
628 753
034
Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
628 753
261
Облыстың білім басқармасы
4 476 044
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
86 510
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
43 658
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
279 626
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
310 337
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
100 064
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 408
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
14 928
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
466 689
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
241 891
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 798 672
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 132 261
271
Облыстың құрылыс басқармасы
19 610 426
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
17 275 479
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 334 947
05
Денсаулық сақтау
76 785 608
1
Кең бейiндi ауруханалар
415 161
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
415 161
004
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілеріне стационарлық және стационарлықты ауыстыратын медициналық көмек көрсету

415 161
2
Охрана здоровья населения
1 183 892
253
Управление здравоохранения области
1 183 892
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
747 319
006
Услуги по охране материнства и детства
176 965
007
Пропаганда здорового образа жизни
259 608
3
Специализированная медицинская помощь
37 765 856
253
Управление здравоохранения области
37 765 856
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
7 614 506
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
522 250
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
453 610
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
116 255
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
688 327
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
505 382
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
3 932 834
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
56 193
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
2 783 379
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
21 093 120
4
Поликлиники
13 025 376
253
Управление здравоохранения области
13 025 376
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
8 320 039
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
3 071 227
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
1 634 110
5
Другие виды медицинской помощи
2 193 357
253
Управление здравоохранения области
2 193 357
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села

415 161
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1 183 892
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 183 892
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
747 319
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
176 965
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
259 608
3
Мамандандырылған медициналық көмек
37 765 856
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
37 765 856
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
7 614 506
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
522 250
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
453 610
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
116 255
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
688 327
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
505 382
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
3 932 834
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
56 193
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде қатерлі ісік ауруларымен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
2 783 379
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
21 093 120
4
Емханалар
13 025 376
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
13 025 376
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
8 320 039
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
3 071 227
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1 634 110
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
2 193 357
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 193 357
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация

332 030
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
765 071
256
Управление координации занятости и социальных программ области
765 071
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
90 334
007
Капитальные расходы государственного органа
155
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
122 998
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
88 705
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
383 964
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
78 915
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
33 430 444
1
Жилищное хозяйство
9 136 199
271
Управление строительства области
9 136 199
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
6 890 808
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 236 845
073
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
8 546
2
Коммунальное хозяйство
24 294 245
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
24 294 245
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
94 382
004
Газификация населенных пунктов
437 082
005
Капитальные расходы государственного органа
2 081
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
7 274 686
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
4 317 194
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
7 696 220
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 229 472
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
2 243 128
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
11 210 521
1
Деятельность в области культуры

332 030
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
765 071
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
765 071
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
90 334
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
155
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
122 998
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
88 705
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
383 964
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
78 915
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
33 430 444
1
Тұрғын үй шаруашылығы
9 136 199
271
Облыстың құрылыс басқармасы
9 136 199
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
6 890 808
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 236 845
073
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
8 546
2
Коммуналдық шаруашылық
24 294 245
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
24 294 245
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
94 382
004
Елдi мекендердi газдандыру
437 082
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 081
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
7 274 686
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
4 317 194
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
7 696 220
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 229 472
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
2 243 128
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
11 210 521
1
Мәдениет саласындағы қызмет

1 258 569
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
609 734
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
10 542 389
4
Поликлиники
10 718 130
253
Управление здравоохранения области
10 718 130
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
6 411 622
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
3 371 062
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
935 446
5
Другие виды медицинской помощи
2 098 266
253
Управление здравоохранения области
2 098 266
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
2 066 716
029
Областные базы спецмедснабжения
31 550
9
Прочие услуги в области здравоохранения
10 289 677
253
Управление здравоохранения области
1 199 745
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
131 373
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
761 319
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
55 706
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
29 645
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
64 381
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
157 321
271
Управление строительства области
9 089 932
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
9 089 932
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 852 856
1
Социальное обеспечение
3 497 474
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 327 696
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
500 598
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата

1 258 569
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде қатерлі ісік ауруларымен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
609 734
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
10 542 389
4
Емханалар
10 718 130
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 718 130
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
6 411 622
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
3 371 062
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
935 446
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
2 098 266
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 098 266
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
2 066 716
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
31 550
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
10 289 677
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 199 745
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
131 373
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
761 319
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
55 706
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс жерлерде емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
29 645
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметi
64 381
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
157 321
271
Облыстың құрылыс басқармасы
9 089 932
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
9 089 932
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
3 852 856
1
Әлеуметтiк қамтамасыз ету
3 497 474
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 327 696
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
500 598
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

199 533
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
1 054 680
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
224 053
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
348 832
261
Управление образования области
848 778
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
789 842
037
Социальная реабилитация
58 936
271
Управление строительства области
321 000
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
321 000
2
Социальная помощь
262 040
256
Управление координации занятости и социальных программ области
262 040
003
Социальная поддержка инвалидов
262 040
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
93 342
256
Управление координации занятости и социальных программ области
93 342
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
93 342
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
24 614 508
1
Жилищное хозяйство
8 730 000
271
Управление строительства области
8 730 000
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
5 730 000
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 000 000
2
Коммунальное хозяйство
15 884 508
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
15 884 508
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
95 995
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
4 380 235
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
1 564 613
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
9 843 665
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

199 533
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 054 680
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
224 053
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
348 832
261
Облыстың білім басқармасы
848 778
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
789 842
037
Әлеуметтік сауықтандыру
58 936
271
Облыстың құрылыс басқармасы
321 000
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
321 000
2
Әлеуметтiк көмек
262 040
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
262 040
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
262 040
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
93 342
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
93 342
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
93 342
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
24 614 508
1
Тұрғын үй шаруашылығы
8 730 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8 730 000
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 730 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
3 000 000
2
Коммуналдық шаруашылық
15 884 508
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
15 884 508
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
95 995
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 380 235
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
1 564 613
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
9 843 665
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк