О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 18 ноября 2013 года № 20/170-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 18 ноября 2013 года № 2411. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо областного маслихата Южно-Казахстанской области от 5 мая 2014 года № 476-1)
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо областного маслихата Южно-Казахстанской области от 05.05.2014 № 476-1).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2172, опубликовано 26 декабря 2012 года в газете «Южный Казахстан») следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «327 371 137» заменить цифрами «327 241 137»;
цифры «312 424 232» заменить цифрами «312 294 232»;
в подпункте 2) цифры «327 697 661» заменить цифрами «327 567 661»;
в приложении 1 к указанному решению:
в разделе I «Доходы»:
цифры «327 371 137» заменить цифрами «327 241 137»;
в строке «Поступления трансфертов» цифры «312 424 232» заменить цифрами «312 294 232»;
в категории 4 «Поступления трансфертов»:
цифры «312 424 232» заменить цифрами «312 294 232»;
в классе 02 «Трансферты из вышестоящих органов государственного управления»:
цифры «311 848 156» заменить цифрами «311 718 156»;
в подклассе 1 «Трансферты из республиканского бюджета» цифры «311 848 156» заменить цифрами «311 718 156»;
в разделе II «Затраты»:
цифры «327 697 661» заменить цифрами «327 567 661»;
в функциональной группе 04 «Образование»:
цифры «57 015 428» заменить цифрами «56 885 428»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в области образования»:

Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 қарашадағы № 20/170-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 қарашада № 2411 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 5 мамырдағы № 476-1 хатымен)
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 05.05.2014 № 476-1 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2172-нөмірмен тіркелген, 2012 жылғы 26 желтоқсанда «Оңтүстік Қазақстан» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
«327 371 137» деген цифрлар «327 241 137» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«312 424 232» деген цифрлар «312 294 232» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында «327 697 661» деген цифрлар «327 567 661» деген цифрлармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасында:
«Кірістер» деген I - бөлімде:
«327 371 137» деген цифрлар «327 241 137» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Трансферттердің түсімдері» деген жолда «312 424 232» деген цифрлар «312 294 232» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Трансферттердің түсімдері» деген 4-санатында:
«312 424 232» деген цифрлар «312 294 232» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер» деген 02 - сыныбында:
«311 848 156» деген цифрлар «311 718 156» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Республикалық бюджеттен түсетiн трансферттер» деген 1-ішкі сыныбында «311 848 156» деген цифрлар «311 718 156» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Шығындар» деген ІІ - бөлімде:
«327 697 661» деген цифрлар «327 567 661» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Бiлiм беру» деген 04 - функционалдық тобында:
«57 015 428» деген цифрлар «56 885 428» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер» деген 9-функционалдық кіші тобында:

цифры «27 399 315» заменить цифрами «27 269 315»;
по администратору бюджетной программы 271 «Управление строительства области»:
цифры «21 736 660» заменить цифрами «21 606 660»;
по программе 007 «Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования» цифры «19 250 146» заменить цифрами «19 320 146»;
по программе 037 «Строительство и реконструкция объектов образования» цифры «2 486 514» заменить цифрами «2 286 514».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии областного маслихата   Ш. Жамалбек
Секретарь областного маслихата             К. Ержан

«27 399 315» деген цифрлар «27 269 315» деген цифрлармен ауыстырылсын;
271 «Облыстың құрылыс басқармасы» деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
«21 736 660» деген цифрлар «21 606 660» деген цифрлармен ауыстырылсын;
007 «Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер» деген бағдарламасы бойынша «19 250 146» деген цифрлар «19 320 146» деген цифрлармен ауыстырылсын;
037 «Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау» деген бағдарламасы бойынша «2 486 514» деген цифрлар «2 286 514» деген цифрлармен ауыстырылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы     Ш.Жамалбек
Облыстық мәслихат хатшысы                  Қ.Ержан