О внесении изменений и дополнения в решение Шымкентского городского маслихата от 20 декабря 2012 года № 15/103-5с "О бюджете города Шымкент на 2013-2015 годы"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 12 июля 2013 года № 23/158-5с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 16 июля 2013 года № 2324. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 3 февраля 2014 года № 1-29)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 03.02.2014 № 1-29).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно - Казахстанского областного маслихата от 4 июля 2013 года № 15/141-V «О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2323, Шымкентский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шымкентского городского маслихата от 20 декабря 2012 года № 15/103-5с «О бюджете города Шымкент на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2173, опубликовано 28 декабря 2012 года в газете «Панорама Шымкента») следующие изменения и дополнение:
пункт 1 настоящего решения изложить в новой редакции:
1. «Утвердить бюджет города Шымкент на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 58 958 731 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 27 381 188 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 88 640 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 289 066 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 29 199 837 тысяч тенге;
2) затраты – 59 783 939 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 2 268 тысяч тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов – 2 268 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит бюджета – - 822 940 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 822 940 тысяч тенге.»;
второй абзац пункта 2-1 изложить в новой редакции:
«реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 1 977 383 тысяч тенге;»;
третий абзац изложить в новой редакции:

Шымкент қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 15/103-5с "2013-2015 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2013 жылғы 12 шілдедегі № 23/158-5c шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 16 шілдеде № 2324 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2014 жылғы 3 ақпандағы № 1-29 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 03.02.2014 № 1-29 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 4 шілдедегі 2013 жылғы № 15/141-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2323 тіркелген шешіміне сәйкес, Шымкент қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шымкент қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 15/103-5с «2013-2015 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2173 тіркелген, 2012 жылғы 28 желтоқсандағы «Шымкент келбеті» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
аталған шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
1. «2013-2015 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 58 958 731 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 381 188 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 88 640 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 289 066 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29 199 837 мың теңге;
2) шығындар – 59 783 939 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -2 268 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 268 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 822 940 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 822 940 мың теңге.»;
2-1 тармақтың екінші абзацы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға – 1 977 383 мың теңге;»;
үшінші абзац жаңа редакцияда мазмұндалсын:

«увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 256 955 тысяч тенге;»;
десятый абзац изложить в новой редакции:
«проведение противоэпизоотических мероприятий – 16 690 тысяч тенге;»;
дополнить одиннадцатым абзацем следующего содержания:
«увеличение штатной численности местных исполнительных органов – 489 тысяч тенге.»;
второй абзац пункта 3-1 изложить в новой редакции:
«строительство и реконструкция объектов образования – 2 096 317 тысяч тенге;».

«мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға – 256 955 мың теңге;»;
оныншы абзац жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 16 690 мың теңге;»;
он бірінші абзацпен келесідей мазмұнда толықтырылсын:
«жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға – 489 мың теңге.»;
3-1 тармақтың екінші абзацы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға – 2 096 317 мың теңге;».

Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии городского маслихата   Ж.Омаров
Секретарь городского маслихата             Н.Бекназаров
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 12 июля 2013 года № 23/158-5с
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 20 декабря 2012 года № 15/103-5с
Бюджет города Шымкент на 2013 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
І. Доходы

Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      Ж.Омаров
Қалалық мәслихат хатшысы                   Н.Бекназаров
Шымкент қалалық мәслихатының
2013 жылғы 12 шілдедегі
№ 23/158-5с шешіміне 1-қосымша
Шымкент қалалық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 15/103-5с шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Атауы
Ішкі сыныбы
І. Кірістер