О внесении изменений и дополнений в решение Шымкентского городского маслихата от 20 декабря 2012 года № 15/103-5с "О бюджете города Шымкент на 2013-2015 годы"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 23 августа 2013 года № 25/165-5с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 29 августа 2013 года № 2367. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 3 февраля 2014 года № 1-29)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 03.02.2014 № 1-29).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно - Казахстанского областного маслихата от 7 августа 2013 года № 16/144-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2353, Шымкентский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шымкентского городского маслихата от 20 декабря 2012 года № 15/103-5с «О бюджете города Шымкент на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2173, опубликовано 28 декабря 2012 года в газете «Панорама Шымкента») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 настоящего решения изложить в новой редакции:
1. «Утвердить бюджет города Шымкент на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 337 404 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 28 570 227 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 125 583 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 323 709 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 28 317 885 тысяч тенге;
2) затраты – 60 162 612 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 2 268 тысяч тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов – 2 268 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит бюджета – - 822 940 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 822 940 тысяч тенге.»;
второй абзац пункта 2 изложить в новой редакции:
«средний ремонт автомобильных дорог городского значения (улиц города) и улиц населенных пунктов – 3 224 895 тысяч тенге;»;
десятый абзац изложить в новой редакции:

Шымкент қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 15/103-5с "2013-2015 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2013 жылғы 23 тамыздағы № 25/165-5c шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 29 тамызда № 2367 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2014 жылғы 3 ақпандағы № 1-29 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 03.02.2014 № 1-29 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 7 тамыздағы 2013 жылғы № 16/144-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2353 тіркелген шешіміне сәйкес, Шымкент қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шымкент қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 15/103-5с «2013-2015 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2173 тіркелген, 2012 жылғы 28 желтоқсанындағы «Шымкент келбеті» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
1. «2013-2015 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 59 337 404 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 28 570 227 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 125 583 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 323 709 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28 317 885 мың теңге;
2) шығындар – 60 162 612 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -2 268 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 268 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 822 940 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 822 940 мың теңге.»;
2-тармақтың екінші абзацы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«қалалық және елді-мекендердің көшелерін маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) орташа жөндеуге – 3 224 895 мың теңге;»;
оныншы абзац жаңа редакцияда мазмұндалсын:

«обустройство перекрестков правых съездов – 233 860 тысяч тенге;»;
тринадцатый абзац изложить в новой редакции:
«ремонтные работы объектов теплоснабжения – 219 494 тысяч тенге;»:
дополнить шестнадцатым абзацем следующего содержания:
«на ремонт объектов образования в рамках Дорожной карты занятости 2020 – 16 222 тысяч тенге.»;
дополнить семнадцатым абзацем следующего содержания:
«на приобретение фильма М. Шокай общеобразовательным школам – 2 987 тысяч тенге.»;
одиннадцатый абзац пункта 2-1 изложить в новой редакции:
«увеличение штатной численности местных исполнительных органов – 26 112 тысяч тенге.»;
второй абзац пункта 3 изложить в новой редакции:
«строительство и реконструкция объектов образования – 1 371 479 тысяч тенге;»;
третий абзац изложить в новой редакции:
«проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда – 4 591 359 тысяч тенге;»;
четвертый абзац изложить в новой редакции:
«проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 711 738 тысяч тенге;»;
пятый абзац изложить в новой редакции:
«развитие коммунального хозяйства – 1 984 464 тысяч тенге;»;
шестой абзац изложить в новой редакции:
«развитие системы водоснабжения – 1 043 235 тысяч тенге;»;
седьмой абзац изложить в новой редакции:
«развитие благоустройства городов и населенных пунктов – 1 972 611 тысяч тенге;»;
пункт 5 изложить в новой редакции:
«Учесть, что в городском бюджете на 2013 год предусмотрены средства на предупреждение и ликвидацию чрезвычайных ситуаций в масштабе города – 232 610 тысяч тенге.».

«оң жақ өткел көше қиылыстарын жайғастыруға – 233 860 мың теңге;»;
он үшінші абзац жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«жылу жүйелері нысандарын жөндеу жұмыстарына – 219 494 мың теңге;»;
он алтыншы абзацпен келесідей мазмұнда толықтырылсын:
«Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде білім беру объектілерін жөндеуге – 16 222 мың теңге;»;
он жетінші абзацпен келесідей мазмұнда толықтырылсын:
«жалпы білім беру мектептеріне М.Шоқай фильмін сатып алуға – 2 987 мың теңге.»;
2-1 тармақтың он бірінші абзацы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға – 26 112 мың теңге;»;
3-тармақтың екінші абзацы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға – 1 371 479 мың теңге;»;
үшінші абзац жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 4 591 359 мың теңге;»;
төртінші абзац жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға – 711 738 мың теңге;»;
бесінші абзац жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«коммуналдық шаруашылығын дамытуға – 1 984 464 мың теңге;»;
алтыншы абзац жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 1 043 235 мың теңге;»;
жетінші абзац жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамытуға – 1 972 611 мың теңге;».
5-тармақ редакцияда мазмұндалсын:
«2013 жылға арналған қала бюджетінде қала ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жоюға – 232 610 мың теңге қарастырылғаны ескерілсін.».

Приложения 12346 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12345 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии, секретарь
городского маслихата                       Н. Бекназаров
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 23 августа 2013 года № 25/165-5с
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 20 декабря 2012 года № 15/103-5с
Бюджет города Шымкент на 2013 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
І. Доходы

Аталған шешімнің 12346-қосымшалары осы шешімнің 12345-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы                   Н.Бекназаров
Шымкент қалалық мәслихатының
2013 жылғы 23 тамыздағы
№ 25/165-5с шешіміне 1-қосымша
Шымкент қалалық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 15/103-5с шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Атауы
Ішкі сыныбы
І. Кірістер