О внесении изменений в решение Арысского городского маслихата от 21 декабря 2012 года № 11/56-V "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 16 августа 2013 года № 18/108-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 26 августа 2013 года № 2363. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 09 января 2014 года № 04)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 09.01.2014 № 04).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 августа 2013 года за № 16/144-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2353, Арысский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Арысского городского маслихата от 21 декабря 2012 года № 11/56-V «О городском бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2198, опубликовано 22 января 2013 года в газете «Арыс ақиқаты») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет города Арыс на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 227 041 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1067 834 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 099 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25 347 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 129 761 тысяч тенге;
2) затраты – 5 270 114 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 122 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 596 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 474 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 21 200 тысяч тенге;

Арыс қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 11/56-V "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2013 жылғы 16 тамыздағы № 18/108-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментімен 2013 жылғы 26 тамызда № 2363 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2014 жылғы 9 қаңтардағы № 04 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 09.01.2014 № 04 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 7 тамыздағы № 16/144-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2353 тіркелген шешіміне сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арыс қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 11/56-V «2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2198 тіркелген, 2013 жылдың 22 қаңтардағы «Арыс ақиқаты» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Арыс қаласының 2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 5 227 041 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 1 067 834 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 4 099 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 25 347 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 4 129 761 мың теңге;
2) шығындар – 5 270 114 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1 122 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 596 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 474 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 21 200 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -65 395 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 65 395 тысяч тенге.».
Приложения 146 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии городского маслихата   Е. Медетбеков
Секретарь городского маслихата             Т. Тулбасиев
Приложение 1 к решению
Арысского городского маслихата
от 16 августа 2013 года № 18/108-V
Приложение 1 к решению
Арысского городского маслихата
от 21 декабря 2012 года № 11/56-V
Городской бюджет на 2013 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
1
2
3

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -65 395 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 65 395 мың теңге.».
Аталған шешімнің 146-қосымшалары осы шешімнің 123- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      Е.Медетбеков
Қалалық мәслихат хатшысы                   Т.Тулбасиев
Арыс қалалық мәслихатының
2013 жылғы 16 тамыздағы
№ 18/108-V шешіміне 1-қосымша
Арыс қалалық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 11/56-V шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Атауы
Iшкi сыныбы
1
2
3