Об оказании социальной помощи специалистам государственных учреждений сельских населенных пунктов
Решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 29 марта 2013 года № 86. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 22 апреля 2013 года № 2271. Утратило силу решением Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 28 сентября 2018 года № 210
Сноска. Утратило силу решением Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 28.09.2018 № 210 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", подпунктом 2) пункта 2 статьи 53 Закона Республики Казахстан "Об образовании" от 27 июля 2007 года и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Специалистам государственных организаций социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах, предоставить социальную помощь в размере шестикратного месячного расчетного показателя, за счет средств местного бюджета.
Педагогическим работникам образования, работающим в сельской местности, установить единовременную денежную компенсацию в размере шестикратного расчетного показателя на покрытие расходов за коммунальные услуги и на приобретение топлива для отопления жилых помещений, за счет средств местного бюджета.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 26 января 2018 года № 128 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата Ж. Курманбеков
Секретарь городского маслихата К. Сырлыбаев

Ауылдық елді мекендердегі мемлекеттік ұйымдарының мамандарына әлеуметтік көмек беру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы № 86 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 сәуірде № 2271 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 қыркүйектегі № 210 шешiмiмен
Ескерту. Күшi жойылды - Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 28.09.2018 № 210 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18-бабының 5-тармағына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 53-бабының 2-тармағы 2) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағы 15) тармақшасына сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін жергілікті бюджет қаражаты есебінен әлеуметтік көмек біржолғы ақшалай өтемақы алты айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде берілсін.
Ауылдық жерде жұмыс істейтін білім берудің педагог қызметкерлеріне коммуналдық қызмет көрсетулерге шығыстарды жабуға және тұрғын үй-жайларды жылыту үшін отын сатып алуға жергілікті бюджет қаражаты есебінен біржолғы ақшалай өтемақы алты айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде белгіленсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 26.01.2018 № 128 шешiмiмен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы Ж.Курманбеков
Қалалық мәслихатының хатшысы К.Сырлыбаев