О районном бюджете на 2014-2016 годы
Решение Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 23 декабря 2013 года № 20/99. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 10 января 2014 года № 2492. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 25 февраля 2015 года № 23)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 25.02.2015 № 23).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 и пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2441, Байдибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить Байдибекский районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 774 076 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 444 130 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16 386 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 142 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 306 418 тысяч тенге;
2) затраты – 6 782 696 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 84 665 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 99 122 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 457 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 93 285 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 93 285 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 99 122 тысяч тенге;
погашение займов – 14 457 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8 620 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 04.12.2014 № 32/159 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Учесть на 2014 год обьем субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджет района в сумме 4 320 549 тысяч тенге.

2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 20/99 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 қаңтарда № 2492 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 ақпандағы № 23 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 25.02.2015 № 23 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-бабының 2-тармағына және 75-бабының 2-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2441 тіркелген шешіміне сәйкес, Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйдібек ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер 6 774 076 мың тенге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 444 130 мың тенге;
салықтық емес түсімдер 16 386 мың тенге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 7 142 мың тенге;
трансферттер түсімі 6 306 418 мың тенге;
2) шығындар 6 782 696 мың тенге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 84 665 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 99 122 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 457 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -93 285 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 93 285 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 99 122 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14 457 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 620 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 04.12.2014 № 32/159 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2014 жылы облыстық бюджеттен ауданның бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 4 320 549 мың теңге көлемінде ескерілсін.

3. Утвердить резерв акимата района в районном бюджете на 2013 год в сумме 847 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 30.10.2014 № 31/157 (вводится в действие с 01.01.2014).
4. Установить на 2014 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
в бюджет района 69,5%;
в областной бюджет 30,5%.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 30.10.2014 № 31/157 (вводится в действие с 01.01.2014).
5. Установить на 2014 год согласно пункта 2 статьи 238 Трудового кодеса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности организациях, финансируемых из районного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

3. Аудандық бюджетте аудан әкімдігінің 2014 жылға арналған резерві 847 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 30.10.2014 № 31/157 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2014 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері:
аудан бюджетіне 69,5 пайыз;
облыстық бюджетке 30,5 пайыз болып белгіленсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 30.10.2014 № 31/157 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2007 жылғы 15 мамырдағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 238-бабының 2 тармағына сәйкес, 2014 жылға ауылдық жерде аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлық ақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлық ақылары мен тарифтiк ставкалар белгіленсін.

Сноска. Пункт 5 в редакции решения Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 21.02.2014 № 22/115 (вводится в действие с 01.01.2014).
6. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2014-2016 годы с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) согласно приложению 4.
7. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2014 год согласно приложению 5.

Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 21.02.2014 № 22/115 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған, бюджеттік бағдарламалар бөлінісінде 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2014 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

8. Утвердить перечень бюджетных программ каждого сельского округа финансируемого из бюджета района на 2014 год согласно приложению 6.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата:                       А.Кулымбет
Секретарь районного маслихата:             С.Спабеков
Приложение-1 к решению
Байдибекского районного маслихата
от "23" декабря 2013 года № 20/99
Районный бюджет на 2014 год

8. 2014 жылға арналған аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы:    А.Құлымбет
Аудандық мәслихаттың хатшысы:              С.Спабеков
Бәйдібек аудандық мәслихатының
2013 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 20/99 шешіміне 1-қосымша
2014 жылға арналған аудан бюджеті

Перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2014-2016 годы с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ)
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 30.10.2014 № 31/157 (вводится в действие с 01.01.2014).
Функциональная группа     Наименование
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование

Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған, бюджеттік бағдарламалар бөлінісінде 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 30.10.2014 № 31/157 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы

464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение-6 к решению
Байдибекского районного маслихата
от "23" декабря 2013 года № 20/99
Перечень бюджетных программ каждого сельского округа финансируемого из бюджета района на 2014 год
Функциональная группа        Наименование
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
2. Затраты
Алгабасский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Агыбетский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Алмалинский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Акбастауский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Бәйдібек аудандық мәслихатының
2013 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 20/99 шешіміне 6-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
II. Шығындар
Алғабас ауыл округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
05
Денсаулык сактау
9
Денсаулык сактау саласындагы озге де кызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді-мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді-мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Ағыбет ауыл округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
05
Денсаулык сактау
9
Денсаулык сактау саласындагы озге де кызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді-мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді-мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Алмалы ауыл округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
05
Денсаулык сактау
9
Денсаулык сактау саласындагы озге де кызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді-мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді-мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Ақбастау ауыл округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер