О внесении изменений в решение Отрарского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 9/55-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 25 января 2013 года № 10/66-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 8 февраля 2013 года № 2220. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 10 января 2014 года № 7)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 10.01.2014 № 7).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 18 января 2013 года № 11/90-V «О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2210, Отрарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Отрарского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 9/55-V «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2195, опубликовано в газете «Отырар алқабы» 18 января 2013 года № 3-4-5) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Отрарского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 657 603 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 699 561 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 622 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 500 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 954 920 тысяча тенге;
2) затраты – 6 687 603 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - - 25 005 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 7 790 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 32 795 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 995 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 4 995 тысяч тенге в том числе:
поступление займов – 7 790 тысячи тенге;
погашение займов – 2 795 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.»;

Отырар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 9/55-V "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 қаңтардағы № 10/66-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментімен 2013 жылғы 8 ақпанда № 2220 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 қаңтардағы № 7 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 10.01.2014 № 7 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 қаңтардағы № 11/90-V Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2210 тіркелген шешіміне сәйкес, Отырар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1.«2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы» Отырар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 9/55-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2195 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтардағы «Отырар алқабы» газетінде № 3-4-5 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Отырар ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 6 657 603 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 699 561 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 622 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 954 920 мың теңге;
2) шығындар – 6 687 603 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 25 005 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 7 790 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 32 795 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 4 995 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 4 995 мың теңге оның ішінде:
қарыздар түсімі – 7 790 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 795 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге;

приложения 1246 – указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 настоящего решения.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
Отрарского районного маслихата:            К. Нуркулов
Секретарь Отрарского районного маслихата:  Б. Зулпыхаров
Приложение 1
к решению Отрарского
районного маслихата
от 25 января 2013 года
№ 10/66-V
Приложение 1
к решению Отрарского
районного маслихата
от 21 декабря 2012 года

көрсетілген шешімнің 1246-қосымшалары осы шешімнің 1234-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Отырар аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:                      Қ.Нуркулов
Отырар аудандық мәслихатының хатшысы:      Б.Зұлпыхаров
Отырар аудан мәслихатының
25 қаңтар 2012 жылғы
№ 10/66-V шешіміне
1 қосымша
Отырар аудан мәслихатының
21 желтоқсан 2012 жылғы

001
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
2795
13
Погашение бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета физическим лицам
2795
Функциональная группа
сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
2795
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
-2795
Функциональная группа
сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Погашение займов
2795
16
Погашение займов
2795
01
Погашение займов
2795
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2795
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
2795
Приложение 3
к решению Отрарского
районного маслихата
от 25 января 2013 года
№ 10/66-V
Приложение 4
к решению Отрарского
районного маслихата
от 21 декабря 2012 года
№ 9/55-V
Перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2013 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ)
Функциональная группа
сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Инвестиционные проекты

001
Мемлекеттік бюджеттен берілетін бюджеттік кредиттерді өтеу
2795
013
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
2795
Санаты
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
4. Қаржы активтерімен операция бойынша сальдо
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
2795
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
-2795
Функционалдық топ
сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
Қарыздарды өтеу
2795
16
Қарыздарды өтеу
2795
01
Қарыздарды өтеу
2795
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2795
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
2795
Отырар аудан мәслихатының
25 қаңтар 2012 жылғы
№ 10/66-V шешіміне
3 қосымша
Отырар аудан мәслихатының
21 желтоқсан 2012 жылғы
№ 9/55-V шешіміне
4 қосымша
Бюджеттiк инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттiк бағдарламалар бөлiнiсiнде 2013 жылға арналған аудандық бюджеттiк даму бағдарламаларының тiзбесi
Функционалдық топ
сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
А т а у л а р ы
Инвестициялық жобалар