О внесении изменений в решение Отрарского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 9/55-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 1 ноября 2013 года № 19/115-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 6 ноября 2013 года № 2400. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 10 января 2014 года № 7)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 10.01.2014 № 7).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 25 октября 2013 года № 19/166-V «О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2388, Отрарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Отрарского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 9/55-V «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2195, опубликовано 18 января 2013 года в газете «Отырар алқабы») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Отрарского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 575 269 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 702 982 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 2 608 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 300 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 866 379 тысяч тенге;
2) затраты – 6 609 757 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - - 24 502 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 8 293 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 32 795 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

Отырар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 9/55-V "2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 1 қарашадағы № 19/115-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментімен 2013 жылғы 6 қарашада № 2400 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 қаңтардағы № 7 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 10.01.2014 № 7 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 25 қазандағы № 19/166-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2388 тіркелген шешіміне сәйкес, Отырар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Отырар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 9/55-V «2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2195 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтардағы «Отырар алқабы» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Отырар ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 6 575 269 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 702 982 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 608 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 300 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 866 379 мың теңге;
2) шығындар – 6 609 757 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 24 502 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 8 293 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 32 795 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 9 986 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 9 986 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 8 293 тысячи тенге;
погашение займов – 2 795 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 488 тысяч тенге.».
Приложения 146 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 123 настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
Отрарского районного маслихата             П. Шынпейіс
Секретарь Отрарского районного маслихата   Б. Зулпыхаров
Приложение 1 к решению
Отрарского районного
маслихата от 1 ноября
2013 года № 19/115-V
Приложение 1 к решению
Отрарского районного
маслихата от 21 декабря
2012 года № 9/55-V
Районный бюджет на 2013 год
Наименование
сумма, тысяч тенге
Категория
Класс
Подкласс

5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 9 986 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 9 986 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 8 293 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 795 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 488 мың теңге.».
Аталған шешімнің 146-қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Отырар аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:                      П.Шынпейіс
Отырар аудандық мәслихатының хатшысы:      Б.Зұлпыхаров
Отырар аудан мәслихатының
1 қараша 2013 жылғы
№ 19/115-V шешіміне
1-қосымша
Отырар аудан мәслихатының
21 желтоқсан 2012 жылғы
№ 9/55-V шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
А т а у ы
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы

9976
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
31143
012
Капитальные расходы государственного органа
268
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7444
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
7609
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
40044
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
567467
037
Строительство и реконструкция объектов образования
567467
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
219076
2
Социальная помощь
184930
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
184930
002
Программа занятости
8451
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3000
005
Государственная адресная социальная помощь
871
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
18669
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1287
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
29624
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
102892
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
20136
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
34146
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
34146
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29204
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1400
021
Капитальные расходы государственных органов
3542
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1077348
1
Жилищное хозяйство
182353
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18240
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества

9976
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
31143
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
268
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
7444
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
7609
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
40044
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
567467
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
567467
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
219076
2
Әлеуметтiк көмек
184930
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
184930
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
8451
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
871
007
Жергілікті уәкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
18669
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1287
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
29624
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
102892
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
20136
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
34146
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
34146
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29204
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1400
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
3542
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1077348
1
Тұрғын үй шаруашылығы
182353
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18240
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен шығару