О районном бюджете на 2014-2016 годы
Решение Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 20 декабря 2013 года № 21/1-05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 10 января 2014 года № 2491. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 28 января 2015 года № 28)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 28.01.2015 № 28).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2441, Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Тюлькубасского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 8628276 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1786609 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13011 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 45310 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6783346 тысяч тенге;
2) затраты – 8664550 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 65010 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 72228 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7218 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 101284 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 101284 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 72228 тысяч тенге;
погашение займов – 7218 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 36274 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 05.12.2014 № 35/1-05 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Установить на 2014 год норматив распределения общей суммы поступления индивидуального подоходного налога и социального налога в размере 50 процентов в областной бюджет.

2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 21/1-05 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 қаңтарда № 2491 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 қаңтардағы № 28 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 28.01.2015 № 28 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2441 тіркелген шешіміне сәйкес, Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түлкібас ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 8628276 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1786609 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 13011 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 45310 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 6783346 мың теңге;
2) шығындар – 8664550 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 65010 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 72228 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7218 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -101284 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 101284 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 72228 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7218 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 36274 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 05.12.2014 № 35/1-05 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2014 жылы салық түсімдерінен облыстық бюджетке жеке табыс салығынан және әлеуметтік салықтан 50 пайыз мөлшерінде бөлу нормативтері бекітілсін.

3. Предусмотреть на 2014 год размер субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджет Тюлькубасского района в сумме 4310835 тысяч тенге.
4. Утвердить резерв акима района на 2014 год в сумме 15000 тысяч тенге.
5. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2014 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ), согласно приложению 4.

3. 2014 жылы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 4310835 мың теңге болып белгіленсін.
4. Аудан әкімдігінің 2014 жылға арналған резервi 15000 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық қорын қалыптастыруға бағытталған бюджеттік бағдарламалар бөлінісінде 2014 жылға арналған аудандық бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

6. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2014 год, согласно приложению 5.
7. Утвердить перечень бюджетных программ каждого сельского и поселкового округа финансируемых из бюджета района на 2014-2016 годы, согласно приложению 6.
8. Установить на 2014 год согласно пункта 2 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности организациях, финансируемых из районного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

6. 2014 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылуы процесiнде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi 5-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
7. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеттен қаржыландырылатын әрбір ауылдық, поселкелік округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2007 жылғы 15 мамырдағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 238-бабының 2-тармағына сәйкес, 2014 жылға ауылдық жерде аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылары мен тарифтік ставкалар белгіленсін.

Сноска. Пункт 8 в редакции решения Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 25.02.2014 № 25/1-05 (вводится в действие с 01.01.2014).
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии районного маслихата    Н. Амирбеков
Секретарь районного маслихата              А. Сапаров
Приложение 1
к решению Тюлькубасского
районного маслихата
от 20 декабря 2013 года № 21/1-05
Тюлькубасский районный бюджет на 2014 год

Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 25.02.2014 № 25/1-05 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы     Н.Әмірбеков
Аудандық мәслихат хатшысы                  А.Сапаров
Түлкібас аудандық мәслихатының
2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 21/1-05
шешіміне 1-қосымша
Түлкібас ауданының 2014 жылға арналған аудандық бюджет