О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 11-72-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 1 ноября 2013 года № 20-127-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 8 ноября 2013 года № 2404. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 22 января 2014 года № 11)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 22.01.2014 № 11).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 25 октября 2013 года № 19/166-V «О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2388, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 11-72-V «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2199, опубликовано 18 января 2013 года в газете «Шартарап-Шарайна») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Шардаринского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 501 422 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 519 585 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 127 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 14 288 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 963 422 тысяч тенге;
2) затраты – 10 571 420 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 512 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 7 548 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 036 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе по:
приобретению финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

Шардара аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 11-72-V "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2013 жылғы 1 қарашадағы № 20-127-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментімен 2013 жылғы 8 қарашада № 2404 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 қаңтардағы № 11 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 22.01.2014 № 11 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 25 қазандағы № 19/166-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2388 тіркелген шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шардара аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 11-72-V «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2199 тіркелген, 2013 жылдың 18 қаңтардағы «Шартарап-Шарайна» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Шардара ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 10 501 422 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 519 585 мың теңге;
салық емес түсiмдер – 4 127 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 14 288 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 8 963 422 мың теңге;
2) шығындар – 10 571 420 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 6 512 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 7 548 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 036 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 76 510 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 76 510 тысяч тенге, в том числе по:
поступление займов – 7 548 тенге;
погашение займов – 1 036 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 69 998 тенге.».
Приложения 145 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        М. Нурманов
Секретарь районного маслихата              Т. Бердибеков
Приложение 1 к решению
маслихата Шардаринского района
№ 20-127-V от 1 ноября 2013 года
Приложение 1 к решению
маслихата Шардаринского района
№ 11-72-V от 21 декабря 2012 года
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 76 510 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 76 510 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсiмi – 7 548 теңге;
қарыздарды өтеу – 1 036 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 69 998 теңге.».
Аталған шешімнің 145-қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы                            М.Нұрманов
Аудандық мәслихат хатшысы                  Т.Бердібеков
Шардара аудандық мәслихатының
2013 жылғы 1 қарашадағы
№ 20 - 127 - V шешіміне 1-қосымша
Шардара аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 11 - 72 - V шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3