О внесении изменений и дополнений в решение от 7 декабря 2012 года № 8/99-V "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 03 июля 2013 № 12/135-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 июля 2013 года № 2988. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Восточно-Казахстанского областного маслихата от 24 декабря 2013 года № 675/01-06)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Восточно-Казахстанского областного маслихата от 24.12.2013 № 675/01-06).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2013 года № 649 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2013-2015 годы» Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2781, опубликовано в газете «Дидар» от 29 декабря 2012 года № 152, 7 января 2013 года № 2, 9 января 2013 года № 3, «Рудный Алтай» от 30 декабря 2012 года № 153, 5 января 2013 года № 1, 8 января 2013 года № 2) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить областной бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 192450130,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23990205,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1833647,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 166626278,4 тысяч тенге;
2) затраты – 192746946,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8510588,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9839277,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1328689,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1195000,0 тысяч тенге, в том числе:

"2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 03 шілдедегі № 12/135-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 шілдеде № 2988 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы N 675/01-06 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 24.12.2013 N 675/01-06 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, «2013-2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 25 маусымдағы № 649 қаулысына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2781, «Дидар» газетінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 152, 2013 жылғы 7 қаңтардағы № 2, 2013 жылғы 9 қаңтардағы № 3, «Рудный Алтай» газетінің 2012 жылғы 30 желтоқсандағы № 153, 2013 жылғы 5 қаңтардағы № 1, 2013 жылғы 8 қаңтардағы № 2 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 192450130,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 23990205,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1833647,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 166626278,4 мың теңге;
2) шығындар – 192746946,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 8510588,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9839277,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1328689,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 1195000,0 мың теңге, соның ішінде:

приобретение финансовых активов – 1195000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10002403,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –  10002403,7 тысяч тенге.»;
пункт 13 дополнить подпунктами 9-1) и 9-2) следующего содержания:
«9-1) на повышение доступности товаров, работ и услуг для субъектов агропромышленного комплекса;
9-2) на увеличение штатной численности местных исполнительных органов;»;
пункт 15 изложить в новой редакции:
«15. Предусмотреть в областном бюджете на 2013 год целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов и кредитование бюджетов районов (городов областного значения) для микрокредитования предпринимательства в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы за счет средств республиканского бюджета.
Распределение средств бюджетам районов (городов областного значения) определяется постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата.»;
пункт 16 изложить в новой редакции:
«16. Предусмотреть в областном бюджете на 2013 год кредитование из республиканского бюджета на содействие развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Н. Сыдыков
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата                       Г. Пинчук
Приложение
к решению Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 3 июля 2013 года № 12/135-V
Приложение 1
к решению Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 7 декабря 2013 года № 8/99-V
Областной бюджет на 2013 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов

қаржы активтерін сатып алу – 1195000,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10002403,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10002403,7 мың теңге.»;
13 тармақ мынадай мазмұндағы 9-1) және 9-2) тармақшалармен толықтырылсын:
«9-1) агроөнеркәсіптік кешен субъектілері үшін тауарлардың, жұмыстардың және көрсетілетін қызметтердің қолжетімділігін арттыруға;
9-2) жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға;»;
15 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«15. 2013 жылға арналған облыстық бюджетте Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде республикалық бюджет қаражаты есебінен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері және кәсіпкерлікке микрокредит беру үшін аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерін кредиттеу көзделсін.
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне қаражаттарды бөлу Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысымен айқындалады.»;
16 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«16. 2013 жылға арналған облыстық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде республикалық бюджеттен ауылда кәсіпкерліктің дамуына жәрдемдесуге кредит беру көзделсін.»;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы                            Н. Сыдықов
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы                       Г. Пинчук
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының
2013 жылғы 3 шілдедегі
№ 12/135-V шешіміне қосымша
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының
2012 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 8/99-V шешіміне 1 қосымша
2013 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кірістер атауы

765 392,0
006
Услуги по охране материнства и детства
366 244,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
179 932,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 179,0
3
Специализированная медицинская помощь
23 848 210,0
253
Управление здравоохранения области
23 848 210,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
5 522 548,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
487 891,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
1 089 933,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
267 980,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
837 568,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
645 129,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 188 365,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
75 861,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
3 431 028,0
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
10 301 907,0
4
Поликлиники
10 574 839,0
253
Управление здравоохранения области
10 574 839,0
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
8 082 980,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 661 859,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
830 000,0
5
Другие виды медицинской помощи
1 981 627,0
253
Управление здравоохранения области
1 981 627,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1 934 516,0

765392,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
366244,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
179932,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1179,0
3
Мамандандырылған медициналық көмек
23 848 210,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
23 848 210,0
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
5 522548,0
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
487 891,0
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
1 089 933,0
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
267 980,0
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
837 568,0
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
645 129,0
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
1 188 365,0
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
75 861,0
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
3 431 028,0
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
10 301 907,0
4
Емханалар
10 574 839,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 574 839,0
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
8 082 980,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
1 661859,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
830 000,0
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
1981627,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 981627,0
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
1 934516,0

256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 152 095,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
165 291,0
007
Капитальные расходы государственного органа
17 351,4
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
170 571,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
144 199,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях
85 100,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
197 464,5
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 372 119,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
18 290 154,7
1
Жилищное хозяйство
7 113 798,0
271
Управление строительства области
7 113 798,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
3 781 850,3
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 955 106,0
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
358 893,7
073
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
17 948,0
2
Коммунальное хозяйство
11 176 356,7
271
Управление строительства области
456 785,0
033
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
456 785,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
10 719 571,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
82 610,0
005
Капитальные расходы государственного органа
17 271,0
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения

256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 152 095,9
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
165 291,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
17351,4
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
170571,0
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
144199,0
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз емделу бөлімшелері желісін дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
85100,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
197464,5
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 372119,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
18 290 154,7
1
Тұрғын үй шаруашылығы
7 113798,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 113798,0
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 781850,3
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 955106,0
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын жай салуға және (немесе) сатып алуға және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
358893,7
073
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
17948,0
2
Коммуналдық шаруашылық
11 176 356,7
271
Облыстың құрылыс басқармасы
456785,0
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
456785,0
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
10 719 571,7
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82610,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
17271,0
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

213 518,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение штатной численности местных исполнительных органов
213 518,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
82 833,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
80 625,0
002
Капитальные расходы государственного органа
2 208,0
9
Прочие
8 475 496,1
257
Управление финансов области
412 677,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
412 677,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
665 527,0
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
207 953,0
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
457 574,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
1 740 200,0
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
30 000,0
007
Реализация Стратегии индустриально-инновационного развития
4 600,0
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
1 605 600,0
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
30 000,0
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
70 000,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
211 404,0
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
211 404,0
271
Управление строительства области
1 054 308,0
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
1 054 308,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 391 380,1
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
1 103 231,1
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»

213 518,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
213 518,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
82833,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80625,0
002
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2208,0
9
Басқалар
8 475 496,1
257
Облыстың қаржы басқармасы
412677,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
412677,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
665527,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
207953,0
020
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
457574,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 740 200,0
004
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
30000,0
007
Индустриялық-инновациялық даму стратегиясын іске асыру
4600,0
014
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
1 605 600,0
015
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
30000,0
016
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
70000,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
211 404,0
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
211 404,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 054 308,0
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 054 308,0
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 391 380,1
024
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 103 231,1
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері