О внесении изменений в решение от 7 декабря 2012 года № 8/99-V "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 09 августа 2013 года № 13/155-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 августа 2013 года № 3031. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Восточно-Казахстанского областного маслихата от 24 декабря 2013 года № 675/01-06)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Восточно-Казахстанского областного маслихата от 24.12.2013 № 675/01-06).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2781, опубликовано в газете «Дидар» от 29 декабря 2012 года № 152, 7 января 2013 года № 2, 9 января 2013 года № 3, «Рудный Алтай» от 30 декабря 2012 года № 153, 5 января 2013 года № 1, 8 января 2013 года № 2) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить областной бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 192450130,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23990205,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1833647,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 166626278,4 тысяч тенге;
2) затраты – 192786416,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8510588,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9839277,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1328689,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1155530,1 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1195000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 39469,9 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10002403,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10002403,7 тысяч тенге.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 09 тамыздағы № 13/155-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 15 тамызда № 3031 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы N 675/01-06 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 24.12.2013 N 675/01-06 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 2781, «Дидар» газетінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 152, 2013 жылғы 7 қаңтардағы № 2, 2013 жылғы 9 қаңтардағы № 3, «Рудный Алтай» газетінің 2012 жылғы 30 желтоқсандағы № 153, 2013 жылғы 5 қаңтардағы № 1, 2013 жылғы 8 қаңтардағы № 2 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 192450130,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 23990205,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1833647,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 166626278,4 мың теңге;
2) шығындар – 192786416,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 8510588,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9839277,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1328689,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 1155530,1 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1195000,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 39469,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10002403,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10002403,7 мың теңге.»;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

10 932 534,6
1
Правоохранительная деятельность
10 497 417,6
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
10 351 388,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
8 870 409,6
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
6 000,0
006
Капитальные расходы государственного органа
1 271 397,0
008
Обеспечение безопасности дорожного движения
5 282,0
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места  жительства и документов
75 443,0
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
80 324,0
015
Организация содержания служебных животных
22 533,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
20 000,0
271
Управление строительства области
146 029,0
003
Развитие объектов органов внутренних дел
146 029,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
435 117,0
271
Управление строительства области
435 117,0
054
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) Восточно-Казахстанской области на строительство котельной в поселке Солнечный
435 117,0
04
Образование
23 071 651,5
1
Дошкольное воспитание и обучение
3 881 821,0
261
Управление образования области
3 881 821,0
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
3 110 156,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
771 665,0
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
5 766 564,2
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
2 398 136,2
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 319 725,2
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
78 411,0
261
Управление образования области
3 368 428,0
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 576 051,0
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1 372 026,0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях  основного среднего и общего среднего образования
241 723,0
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе

10 932 534,6
1
Құқық қорғау қызметі
10 497 417,6
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы iшкi icтер органы
10 351 388,6
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 870 409,6
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
6 000,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 271 397,0
008
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5 282,0
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
75 443,0
014
Әкімшілік тәртіп тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
80 324,0
015
Қызмет жануарларын ұстауды ұйымдастыру
22 533,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
20 000,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
146 029,0
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
146 029,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
435 117,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
435 117,0
054
Шығыс Қазақстан облысының аудан бюджеттеріне (облыстық маңызы бар қалаларға) Солнечный кентінде қазандық салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
435 117,0
04
Бiлiм беру
23 071 651,5
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
3 881 821,0
261
Облыстың білім басқармасы
3 881 821,0
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 110 156,0
045
Аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
771 665,0
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
5 766 564,2
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 398 136,2
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 319 725,2
007
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы білім беру
78 411,0
261
Облыстың білім басқармасы
3 368 428,0
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 576 051,0
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
1 372 026,0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
241 723,0
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

178 628,0
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
5 557 035,0
253
Управление здравоохранения области
310 238,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
310 238,0
261
Управление образования области
5 246 797,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
5 246 797,0
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
20 927,0
253
Управление здравоохранения области
20 927,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
20 927,0
9
Прочие услуги в области образования
7 845 304,3
261
Управление образования области
2 271 107,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
82 533,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
37 300,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
125 753,0
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
85 098,0
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
106 046,0
013
Капитальные расходы государственного органа
2 322,0
029
Методическая работа
128 131,0
033
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
463 564,0
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся  на дому
25 841,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 056 530,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
157 989,0
271
Управление строительства области
5 574 197,3
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
3 049 062,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
2 525 135,3
05
Здравоохранение
51 286 952,8
1
Больницы широкого профиля
168 715,0
253
Управление здравоохранения области
168 715,0
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села

178 628,0
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
5 557 035,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
310 238,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
310 238,0
261
Облыстың білім басқармасы
5 246 797,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
5 246 797,0
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
20 927,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
20 927,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
20 927,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
7 845 304,3
261
Облыстың білім басқармасы
2 271 107,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82 533,0
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
37 300,0
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
125 753,0
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
85 098,0
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу
106 046,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 322,0
029
Әдістемелік жұмыс
128 131,0
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
463 564,0
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
25 841,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 056 530,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
157 989,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 574 197,3
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
3 049 062,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 525 135,3
05
Денсаулық сақтау
51 286 952,8
1
Кең бейінді ауруханалар
168 715,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
168 715,0
004
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілеріне стационарлық және стационарлықты ауыстыратын медициналық көмек көрсету

168 715,0
2
Охрана здоровья населения
1 322 747,0
253
Управление здравоохранения области
1 322 747,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
775 392,0
006
Услуги по охране материнства и детства
366 244,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
179 932,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 179,0
3
Специализированная медицинская помощь
23 876 303,0
253
Управление здравоохранения области
23 876 303,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
5 522 548,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
487 891,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
1 081 914,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
267 980,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
845 587,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
645 129,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 207 710,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
75 861,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
3 431 028,0
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
10 310 655,0
4
Поликлиники
10 546 746,0
253
Управление здравоохранения области
10 546 746,0
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
8 074 232,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 642 514,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
830 000,0
5
Другие виды медицинской помощи
1 981 627,0
253
Управление здравоохранения области
1 981 627,0

168 715,0
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1 322 747,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 322 747,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
775 392,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
366 244,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
179 932,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 179,0
3
Мамандандырылған медициналық көмек
23 876 303,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
23 876 303,0
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
5 522 548,0
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
487 891,0
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
1 081 914,0
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
267 980,0
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
845 587,0
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
645 129,0
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
1 207 710,0
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
75 861,0
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
3 431 028,0
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
10 310 655,0
4
Емханалар
10 546 746,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 546 746,0
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
8 074 232,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
1 642 514,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
830 000,0
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
1 981 627,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 981 627,0

195 237,0
003
Социальная поддержка инвалидов
195 237,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
2 130 412,2
256
Управление координации занятости и социальных  программ области
2 130 412,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
171 922,6
007
Капитальные расходы государственного органа
17 351,4
017
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения)  на введение стандартов специальных социальных услуг
170 571,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
144 199,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях
85 100,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
203 090,2
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 338 178,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
19 082 287,9
1
Жилищное хозяйство
7 899 664,2
271
Управление строительства области
7 899 664,2
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
3 776 550,3
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 652 777,2
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
470 336,7
2
Коммунальное хозяйство
11 182 623,7
271
Управление строительства области
411 106,0
033
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
411 106,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
10 771 517,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
84 582,0
005
Капитальные расходы государственного органа
19 071,0
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения

195 237,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
195 237,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
2 130 412,2
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 130 412,2
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
171 922,6
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
17 351,4
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
170 571,0
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
144 199,0
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз емделу бөлімшелері желісін дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
85 100,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
203 090,2
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 338 178,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
19 082 287,9
1
Тұрғын үй шаруашылығы
7 899 664,2
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 899 664,2
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 776 550,3
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 652 777,2
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын жай салуға және (немесе) сатып алуға және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
470 336,7
2
Коммуналдық шаруашылық
11 182 623,7
271
Облыстың құрылыс басқармасы
411 106,0
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
411 106,0
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
10 771 517,7
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
84 582,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
19 071,0
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

213 518,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение штатной численности местных исполнительных органов
213 518,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
84 247,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
82 039,0
002
Капитальные расходы государственного органа
2 208,0
9
Прочие
8 288 415,7
257
Управление финансов области
412 677,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
412 677,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
622 762,6
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
165 188,6
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения)  на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов  в рамках Программы «Развитие регионов»
457 574,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
1 740 200,0
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
30 000,0
007
Реализация Стратегии индустриально-инновационного развития
4 600,0
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
1 605 600,0
015
Частичное гарантирование кредитов  малому и среднему бизнесу в рамках  программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
30 000,0
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
70 000,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
211 404,0
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
211 404,0
271
Управление строительства области
1 054 308,0
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
1 054 308,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 247 064,1
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
1 103 231,1
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»

213 518,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
213 518,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
84 247,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82 039,0
002
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 208,0
9
Басқалар
8 288 415,7
257
Облыстың қаржы басқармасы
412 677,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
412 677,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
622 762,6
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
165 188,6
020
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
457 574,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 740 200,0
004
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
30 000,0
007
Индустриялық-инновациялық даму стратегиясын іске асыру
4 600,0
014
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
1 605 600,0
015
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
30 000,0
016
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
70 000,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
211 404,0
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
211 404,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 054 308,0
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 054 308,0
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 247 064,1
024
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 103 231,1
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері