О бюджете города Усть-Каменогорска на 2014-2016 годы
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2013 года N 25/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 января 2014 года N 3151
Сноска. Утратило силу в связи с истечением финансового года (письмо Усть-Каменогорского городского маслихата от 05.01.2015 № 04-05/1).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 17/188-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3132), Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 887 176,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 730 438,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 204 756,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 713 000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13 238 982,9 тысяч тенге;
2) затраты – 28 949 124,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 26 987,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 26 987,0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 1 034 960,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 1 034 960,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.10.2014 № 31/2-V (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Учесть, что в бюджете города Усть-Каменогорска на 2014 год бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджет города Усть-Каменогорска – 0. Объем бюджетных изъятий из бюджета города Усть-Каменогорска в областной бюджет – 0.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Усть-Каменогорска на 2014 год в сумме 34 179,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.07.2014 № 30/4-V (вводится в действие с 01.01.2014).
4. Принять к исполнению нормативы распределения доходов, в соответствии с решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 17/188-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3132):

Өскемен қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы N 25/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 қаңтарда № 3151 болып тіркелді
Ескерту. Қаржылық жылдың аяқталуына байланысты күші жойылды (Өскемен қалалық мәслихатының 05.01.2015 № 04-05/1 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 17/188-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3132 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қаланың 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті 12 және 3 қосымшаларға сәйкес тиісінше, соның ішінде 2014 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 070 567 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 736 694 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 93 500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 885 000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14 355 373 мың теңге;
2) шығындар – 29 130 551,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 1 059 984,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1 059 984,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Өскемен қалалық мәслихатының 18.04.2014 № 29/3-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Өскемен қаласының 2014 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен Өскемен қаласының бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар – 0. Өскемен қаласының бюджетінен облыстық бюджетке бюджеттік қайтарып алулардың көлемі – 0.
3. 2014 жылға арналған Өскемен қаласының жергілікті атқарушы органының резерві 36 054,1 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Өскемен қалалық мәслихатының 18.04.2014 № 29/3-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 17/188-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3132 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес кірістерді бөлу нормативтері атқарылуға алынсын:

Приложение 2 к решению Усть-Каменогорского городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 25/2-V
Бюджет города Усть-Каменогорска на 2015 год
КатегорияСумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ22 444 075
1  Налоговые поступления12 023 967
01 Подоходный налог4 237 528
2Индивидуальный подоходный налог4 237 528
03 Социальный налог2 485 500
1Социальный налог2 485 500
04 Налоги на собственность4 286 050
1Налоги на имущество2 580 000
3Земельный налог595 400
4Налог на транспортные средства1 110 000
5Единый земельный налог650
05 Внутренние налоги на товары, работы и услуги706 794
2Акцизы288 500
3Поступления за использование природных и других ресурсов95 000
4Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности 284 500
5Налог на игорный бизнес38 794
08 Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами308 095
1Государственная пошлина308 095
2  Неналоговые поступления93 500
01 Доходы от государственной собственности61 000
5Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности61 000
06 Прочие неналоговые поступления32 500
1Прочие неналоговые поступления32 500
3  Поступления от продажи основного капитала2 697 000
01 Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями2 500 000
1Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями2 500 000
03 Продажа земли и нематериальных активов197 000
1Продажа земли 160 000
2Продажа нематериальных активов37 000
4  Поступления трансфертов 7 629 608
02 Трансферты из вышестоящих органов государственного управления7 629 608
2Трансферты из областного бюджета7 629 608
Функциональная группаСумма,
тысяч тенге
Администратор
Программа
Наименование
II. ЗАТРАТЫ19 944 075
01  Государственные услуги общего характера261 519
112 Аппарат маслихата района (города областного значения)21 387
001Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)21 387
122 Аппарат акима района (города областного значения)154 330
001Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)154 330
452 Отдел финансов района (города областного значения)41 787
001Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)36 420
003Проведение оценки имущества в целях налогообложения4 287
010Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим1 080
453 Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)44 015
001Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)41 015
061Экономическая экспертиза технико-экономического обоснования бюджетного инвестиционного проекта, бюджетных инвестиций, планируемых к реализации посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц3 000
02  Оборона31 424
122 Аппарат акима района (города областного значения)31 424
005Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности31 424
03  Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность90 000
458 Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)90 000
021Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах90 000
04  Образование7 173 260
464 Отдел образования района (города областного значения)7 103 260
001Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования 27 071
003Общеобразовательное обучение5 264 322
005Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)100 000
006Дополнительное образование для детей 540 000
009Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения934 430
015Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей103 771
022Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей 5 666
040Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования8 000
067Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций120 000
467 Отдел строительства района (города областного значения)70 000
037Строительство и реконструкция объектов образования70 000
06  Социальная помощь и социальное обеспечение615 883
451 Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)597 883
001Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения76 333
002Программа занятости103 095
004Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан748
005Государственная адресная социальная помощь10 700
006Оказание жилищной помощи25 000
007Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов111 700
011Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат2 519
013Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства47 909
014Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому159 709
016Государственные пособия на детей до 18 лет7 170
017Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида43 000
067Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций10 000
464 Отдел образования района (города областного значения)18 000
008Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов18 000
07  Жилищно-коммунальное хозяйство8 898 697
458 Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)4 041 141
003Организация сохранения государственного жилищного фонда159 935
012Функционирование системы водоснабжения и водоотведения20 000
015Освещение улиц в населенных пунктах300 000
016Обеспечение санитарии населенных пунктов200 000
017Содержание мест захоронений и захоронение безродных27 000
018Благоустройство и озеленение населенных пунктов720 000
028Развитие коммунального хозяйства571 140
029Развитие системы водоснабжения и водоотведения 2 043 066
467 Отдел строительства района (города областного значения)4 857 556
003Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда471 481
004Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры 4 386 075
08  Культура, спорт, туризм и информационное пространство1 104 698
455 Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)317 246
001Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры19 000
003Поддержка культурно-досуговой работы164 546
006Функционирование районных (городских) библиотек114 500
007Развитие государственного языка и других языков народов Казахстана9 200
032Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций10 000
456 Отдел внутренней политики района (города областного значения)106 952
001Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан23 612
002Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы 29 710
003Реализация мероприятий в сфере молодежной политики29 000
005Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание24 630
465 Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)680 500
001Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта14 400
005Развитие массового спорта и национальных видов спорта 174 000
006Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения ) уровне17 100
007Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях475 000
10  Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения82 485
463 Отдел земельных отношений района (города областного значения)37 529
001Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)37 529
474 Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)44 956
001Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии 26 354
007Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек9 500
013Проведение противоэпизоотических мероприятий9 102
11  Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность119 245
467 Отдел строительства района (города областного значения)29 283
001Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства29 283
468 Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)89 962
001Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне 39 962
003Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов50 000
12  Транспорт и коммуникации1 047 169
458 Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)1 047 169
023Обеспечение функционирования автомобильных дорог688 935
045Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов358 234
13  Прочие518 919
452 Отдел финансов района (города областного значения)11 000
012Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) 11 000
469 Отдел предпринимательства района (города областного значения)28 556
001Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности22 400
003Поддержка предпринимательской деятельности6 156
458 Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)479 363
001Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог 60 752
040Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» 10 765
043Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»407 846
14  Обслуживание долга776
452 Отдел финансов района (города областного значения)776
013Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета776
III. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ0
IV. САЛЬДО ПО ОПЕРАЦИЯМ С ФИНАНСОВЫМИ АКТИВАМИ0
V. ПРОФИЦИТ БЮДЖЕТА2 500 000
VI. ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ПРОФИЦИТА БЮДЖЕТА -2 500 000

Өскемен қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 25/2-V шешіміне 2 қосымша
2015 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сынып
Сыныпша
Атауы
I. КІРІСТЕР
22 444 075
1
Салықтық түсімдер
12 023 967
01
Табыс салығы
4 237 528
2
Жеке табыс салығы
4 237 528
03
Әлеуметтік салық
2 485 500
1
Әлеуметтік салық
2 485 500
04
Меншікке салынатын салықтар
4 286 050
1
Мүлікке салынатын салықтар
2 580 000
3
Жер салығы
595 400
4
Көлік құралдарына салынатын салық
1 110 000
5
Бірыңғай жер салығы
650
05
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын ішкі салықтар
706 794
2
Акциздер
288 500
3
Табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер
95 000
4
Кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар
284 500
5
Ойын бизнесіне салық
38 794
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
308 095
1
Мемлекеттік баж
308 095
2
Салықтық емес түсімдер
93 500
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
61 000
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
61 000
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
32 500
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
32 500
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
2 697 000
01
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
2 500 000
1
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
2 500 000
03
Жерді және материалдық емес активтерді сату
197 000
1
Жерді сату
160 000
2
Материалдық емес активтерді сату
37 000
4
Трансферттердің түсімдері
7 629 608
02
Мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер
7 629 608
2
Облыстық бюджеттен түсетін трансферттер
7 629 608
Фукционалдық топ
Сомасы,
мың теңге
Әкімгерлер
Бағдарлама
Атауы
II. ШЫҒЫНДАР
19 944 075
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
261 519
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
21 387
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
21 387
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
154 330
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
154 330
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
41 787
001
Аудандық бюджетті орындау және коммуналдық меншікті (облыстық маңызы бар қала) саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 420
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
4 287
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 080
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
44 015
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 015
061
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталына мемлекеттiң қатысуы арқылы iске асырылуы жоспарланатын бюджеттiк инвестициялардың бюджеттiк инвестициялық жобаның техникалық-экономикалық негiздемесiне экономикалық сараптамасы
3 000
02
Қорғаныс
31 424
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
31 424
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
31 424
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
90 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
90 000
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
90 000
04
Бiлiм беру
7 167 594
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7 097 594
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 071
003
Жалпы білім беру
5 264 322
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
100 000
006
Балаларға қосымша білім беру
540 000
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
934 430
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
103 771
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
8 000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
120 000
467
Ауданның (облыстық маңыздағы қала) құрылыс бөлімі
70 000
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
70 000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
615 883
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
597 883
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76 333
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
103 095
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
748
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
10 700
006
Тұрғын үй көмегі
25 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
111 700
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 519
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
47 909
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
159 709
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7 170
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
43 000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
10 000
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
18 000
008
Жергілікті өкілдіқ органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында білім алушылар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
18 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8 898 697
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 041 141
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
159 935
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
20 000
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
300 000
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
200 000
017
Жерлеу орындарын күтiп-ұстау және туысы жоқтарды жерлеу
27 000
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
720 000
028
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
571 140
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
2 043 066
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4 857 556
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
471 481
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
4 386 075
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1 104 698
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
317 246
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 000
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
164 546
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
114 500
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
9 200
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
10 000
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
106 952
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 612
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
29 710
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
29 000
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
24 630
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
680 500
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 400
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
174 000
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
17 100
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
475 000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
82 485
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
37 529
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 529
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
44 956
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 354
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
9 500
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
9 102
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
119 245
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
29 283
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 283
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
89 962
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 962
003
Ауданның қала құрлысы даму аумағын және елді мекендердің бас жоспарлары схемаларын әзірлеу
50 000
12
Көлiк және коммуникация
1 052 835
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 052 835
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
688 935
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
363 900
13
Басқалар
518 919
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
11 000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
11 000
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
28 556
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және өнеркәсіп саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 400
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
6 156
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
479 363
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 752
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
10 765
043
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту
407 846
14
Борышқа қызмет көрсету
776
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
776
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
776
III. ТАЗА БЮДЖЕТТІК НЕСИЕЛЕНДІРУ
0
IV. ҚАРЖЫЛЫҚ АКТИВТЕРМЕН ОПЕРАЦИЯЛАР БОЙЫНША САЛЬДО
0
V. БЮДЖЕТ ПРОФИЦИТІ
2 500 000
VI. БЮДЖЕТ ПРИФИЦИТІН ПАЙДАЛАНУ
-2 500 000

Приложение 4 к решению Усть-Каменогорского городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 25/2-V
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Усть-Каменогорска на 2014 год
Функциональная группа
Администратор
Программа
Наименование
04  Образование
464 Отдел образования района (города областного значения)
003Общеобразовательное обучение

Өскемен қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 25/2-V шешіміне 4 қосымша
2014 жылға арналған Өскемен қаласы бюджетінің орындалу үдерісінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Әкімгерлер
Бағдарлама
Атауы
04
Білім беру
464
Ауданның (облыстық маңыздағы қала) білім беру бөлімі
003
Жалпы білім беру